Mes Lotësh, Melisa njofton largimin përfundimtar nga Për’Puthen- Përputhen Prime, 7 Shkurt 2021
1:42:08
1,422,335
Reddit
Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtoos Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komentarjev
 • Klea Lovee
  Klea Lovee

  Sa e paftyr kjo Melisa 🤢🤢🤢🤢 Sa e paska mbajt veten fatjoni pz

 • Lona Nalja Lisi Nisi FERATI
  Lona Nalja Lisi Nisi FERATI

  O Melisa mos të të hyj fare ne pun ç'thon këta ti përvete je shum e bukur të paktën është parashikimi për ty dhe mos lejo asnjërin nga këta të luajn me ty.Të don dhe të përshëndet Verona.❤❤

 • A F
  A F

  Kush erdhi per ta pare emisionin pas puthjes se Melises dhe Andit ne klipin e saj 😅😅

 • Aria Xhemo
  Aria Xhemo

  I bejne vet qe te behet me interesante show.

 • Vana Sulova
  Vana Sulova

  O zot shyqyr qe iken kto ta shpifin

 • Jusuf Martinaj
  Jusuf Martinaj

  Melisa largohet ???😱😱😱😱❤❤❤❤😭😭😭😭

 • Lani U
  Lani U

  Shyqyr erdhi dita e Melises se spo e duroj kur po laznohet dhe si shenjtore tu dhen ment te gjithve si me u sjell. Ik zhduku.

 • Ana Zeqiri
  Ana Zeqiri

  Kush ka rënë njëherë në dashuri me Melisen o njerz

 • Dikush Diçka
  Dikush Diçka

  E papreçedente: Arjan Konomi i ben bythe pseudo-opinionistet ✨"prime"✨

 • EDLIR DORAKU
  EDLIR DORAKU

  Sa mir qe iku melisa💋

 • Kosova Shqipëria
  Kosova Shqipëria

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Safete Safete
  Safete Safete

  Ik moj Jasemin je kot fare ik the mos u kthe më

 • Klaert Pjetri
  Klaert Pjetri

  O arjan mos qaj trapin qa thon per ty te thon q 'te don vazhdo jeten tende ti

 • Ana Zeqiri
  Ana Zeqiri

  Melisa:pse u hiqa nga programi Bora:pse je bërë më e folora Unë qa ekishin larguar edhe Auntolnelën fol shumë të shurrdhon

 • Alban Dhima
  Alban Dhima

  2:20 si femijet e kopshtit dhe bora zysha😂😂😂

 • Bardhule Elmazi
  Bardhule Elmazi

  Melissa ti nuk duhe të ikesh nga perputhja ti je ylli atje

 • Bardhule Elmazi
  Bardhule Elmazi

  Melisa pse ti ike nga perputhja

 • saliji merxhan
  saliji merxhan

  Arijani eshte shum i menqur dhe pse ndonjeher hyn lakrave por prap se prap eshte tamam opinjonist i mire. Kurse merdidijani mundet te ket nje te drejte per Ledianen sepse edhe Tea dukeshte shum e mire aty por doli me katastrofa nga gjitha vajzat aty.🤮🤮🤮 edhe lediana me von i del maska nese ka diqka jashte ndonje lidhje e u fut aty saper fam.🤮🤮🤮

 • LENDRIT GEGA
  LENDRIT GEGA

  nxënësat qe e duan mësuesen dhe fillon klasa tjetër

 • hava ahmati
  hava ahmati

  10t

 • Hoxhaj Agustino
  Hoxhaj Agustino

  Ike ore idjot mashkulle kur ithuha ti je kundra femrave je kunder meshkujve sqenge mir ti kush te paska cuar ty aty 😯😱😡

 • Hoxhaj Agustino
  Hoxhaj Agustino

  Ca flet ajo fatma si kukumjacke mereni nxireni

 • Hoxhaj Agustino
  Hoxhaj Agustino

  Bravo Arjan Bravo 👑👑👑

 • Hoxhaj Agustino
  Hoxhaj Agustino

  Bravo Arjan Bravo per fjalet qe fole👏👏👏👏👏

 • Babaa Stars Albania
  Babaa Stars Albania

  Duhet vadit peshku

 • Drus Topia
  Drus Topia

  Ariani ka te drejte per 'fake news". Diskutimi i thashethemeve ne program eshte mungese profesionalizmi. Per te evituar dyshime te kesaj nature, cdo person qe pranohet duhet te neshkruaje nje kontrate ku specifikohen kushtet qe eshte beqar/e, pa famije etj. dhe se ne se provohet ndryshe do te debohen dhe do paguajne gjobe. verifikimi duhet bere para praimit te personave te rinj. Si kudo ne bote dhe ne cdo pune; kur ka kerkesa specifike te vendit te punes.

 • Emanuela perla
  Emanuela perla

  Like kush nga ju mendon se arjani si duron dot fatmen dhe meridjanin

 • Barcaleta Shqip
  Barcaleta Shqip

  Kemi bere nje Parody me titull "le te put*en" Kush deshrion pak argetim me shume, le te shikoje ne videon ne kanalin tone :) love you! :)

 • Altin Dakaj
  Altin Dakaj

  Shum shkojn melisa me fatjonin

 • elbasan elbasan
  elbasan elbasan

  Fatma me acaron

 • Elmihane Qosa
  Elmihane Qosa

  Jo Melisa t’lutem mos u largo qëndro 😭😭😭😰

 • GENTA ISMAILI
  GENTA ISMAILI

  TE.DUA.MELISA.SHPIRT.JE.ZEMRA.IME.TE.DUA.SHUM.TY

 • Ladi king
  Ladi king

  Moj melisa po nuk e ke vendin aty ti e ke tek ure dajlanit ne durres

 • gerta hoxhaj
  gerta hoxhaj

  djallli vishet me blu

 • Kejsi Kejsi
  Kejsi Kejsi

  Melisaaaa pse ike une vetem se ishe ti e shikoja emisjonin te lutem kthehu 😫😫😪😪😪🤒🤒🤒😓😓😓😭😭😭😢😢😢😢😤😤😤🤧🤧🤧😰😰😰😱😱😱😳😳

 • Liridona Donna
  Liridona Donna

  Arjani Fatmes: Po fry moj kosit dhe kuj te duash 😂 Je njesh o Arjan, e shikoj kete emision vetem per ty

 • Arta Ibrahimi
  Arta Ibrahimi

  👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Arta Ibrahimi
  Arta Ibrahimi

  Mo dil melisa se je e mrekullueshme

 • Arta Ibrahimi
  Arta Ibrahimi

  A do te dale melisa nese e citni nga pogrami

 • Kralb Oz
  Kralb Oz

  Arian, je koka vete! Bravo

 • Kralb Oz
  Kralb Oz

  Oh ky Meridiani bre .... hiqne bre! Njeri ma bajat e pa pik shije skom pa! Se meriton ulesen qe e ke. Pikë!

 • Fation Agaraj
  Fation Agaraj

  Une e ndjek nga Italia kete program... Po ne kete puntat Arjani nuk ishte opinionist, por kishte gjera te pa sqaruara me dy opinionistet e tjere (qe une nuk i njoh mire), dhe perdori kete program per ti sulmuar, ne fakt dhe programi humb shume... Per mua nuk eshte e drejte, se dhe Arjani aty ne studio 85% e kohes thote mendminin e tij, nuk eshte se thote nje opinion...

 • Valka
  Valka

  O Top Channel o kanal Bordello.More prostituta ne tv dhe po ju jep Fam

 • Eva Evisa
  Eva Evisa

  Aman me atë fatmen aty ooooo perëndi e madheeeeee më thoni kush e qas atë atyyyy booooooooo ç'na i qit ndjenjat

 • AGRO WEB
  AGRO WEB

  Pershendetje miq te Perputhen ! Nje emision i ri po vjen ! Gra dhe burra beqare mbi 40 vjec ne kerkim te dashurise cdo dite ne Top Channel ! SUBSCRIBE kanalin e Perputhen 40 per te ndjekur cdo te re apo informacion ne lidhje me personazhet e rinj ! JU FALEMINDERIT !

 • Xhoi Xhoi
  Xhoi Xhoi

  Cja bere mire ksaj Fatmes qe na ben si byth e zgjuar kjo lamashja qe ngeli duke bere thashetheme per te gjith kjo leshkoja qe ngeli dyke bere reklama si lamashe per te mare nje komplet filxhanes dhe cant qyl 😡😡😡😡 yyyyyyyyttt femer ordinere

 • Xhuli Otr
  Xhuli Otr

  Fryi moj fryi kosit😂😂😂😂

 • Enilda Cerriku
  Enilda Cerriku

  Aman per cfar e ftoni ket fatmen se na e shpifi 🙉🙉

 • Nora Jata
  Nora Jata

  kuje

 • Nora Jata
  Nora Jata

  Eufati is

 • Besnik Ishmakaj
  Besnik Ishmakaj

  Te them te drejten edhe pa Melisen nuk behet emisioni😕💕

 • Ermal Nikolli
  Ermal Nikolli

  Arjan je njeri shume i drejte brravo

 • pranvera mustafaraj
  pranvera mustafaraj

  Thashetheme apo e vertete

 • Kate
  Kate

  Yeeeesssss!!! Finally this drama queen and bully is gone!!

 • L. H.
  L. H.

  Kjo bubi kacurrel fatimja, te merret me ndonje thumb se sesh per gje tjeter, pa edukat fare, I lumt Arjanit qe sja le manget

 • 19 98
  19 98

  Program Fallc Vk😅😅😅

 • Alberina Kamberaj
  Alberina Kamberaj

  O Melisa ste le Andi me per inat te olses

 • Qazim Bryli
  Qazim Bryli

  Ana shum EGO je. Te gjith po duka me bo sakrefica per ty po ti per as nje. Na prishe qefin qetu

 • Qazim Bryli
  Qazim Bryli

  Po frye moj frye🤣🤣🤣🤣🤣 Ariani 👑👑👑👑👑👑

 • Qazim Bryli
  Qazim Bryli

  Bravo Arian KING JE NR 1

 • Andrea Mita
  Andrea Mita

  Ok moi Melisa Ik te cataley se te pret andiii qeruuuuuuuuuu

 • Annxhi Islami
  Annxhi Islami

  E para dhe e fundit here qe komentoj. Arjan o gjigand ❤️ 😂😂😂 respekt.

 • Maria Papadimou
  Maria Papadimou

  një video e bukur ju do të mësoni gjëra . sltoos.info/for/xHRtytmfZqNo2Wk/video

 • Flo. flo
  Flo. flo

  Te gjitha fjalt qa u degjuan po dalin te verteta ti sigurt je me Andin po tash kadale dalin te vertetat. Pse asht ky emision kaq i degjeneruar?!

 • Dora
  Dora

  Murati dhe Atdheu shume bukur me qorape, nuk duken bukur ne dimer qunat pa qorape mode palidhje.

 • Vjollca Lumaj
  Vjollca Lumaj

  Melisa je shum e mir e me ka ardh kec perty si ike e le studion je ken po thuaj se ma e mira ne te gjitha por edhe Sindi esht shum vajz e mir e bukur kjo esht per Melisen edhe per Sindin 👌👍💖❤💝

 • pinkgirl
  pinkgirl

  Arjan sa me shume te degjoj, aq me teper te respektoj 👏👏👏👏👏

 • Nebi Kupe
  Nebi Kupe

  Arjani i madh 👏👏

 • Toni Tanushi
  Toni Tanushi

  Qa u ba me antonelen mos ja keni ul automatin se spo flet ma

 • Kadri Veseli
  Kadri Veseli

  Femra ma fallco si ka shqipria ti je Bora fallco

 • Kadri Veseli
  Kadri Veseli

  Buqe prezantoje baban e femis tend se camt te dojn per lek jo se kan dashni

 • Albbi GB
  Albbi GB

  vijn te perputhen ne emision dhe perputhen jasht emisioni 😂

 • Aferdita Gerguri
  Aferdita Gerguri

  Antonela ae din qe je budallaqe me letra.?? Sa femer e poshter si kafsh e eger

 • Erduan Eki
  Erduan Eki

  Fathon bossi shum shum i kfjellt dhe shum i zgjuar habitem pse ky ne ket emisijon te rrencav dallaverev respekt per fatjonin

 • lina 88
  lina 88

  O ana je shum e mir 🥰

 • Laureta Ferizi
  Laureta Ferizi

  Më vjen shum keq që u largua Melisa😣

 • Besjana Marku
  Besjana Marku

  Me vjen mire qe Melisa u largua

 • the world
  the world

  4 k komente per kete lloj programi 🤦‍♀️

 • Mboon Risa
  Mboon Risa

  Ku kemi arritur nje funderrine si Fatma kercenon hapur Arianin me llafet ( degjo qe mos te qash pastaj )nje mafje qe i jep te drejten ta kercenoj hapur dhe asnje nuk reagoi .Kane kaq kohe qe nga bomba e Teas qe po perpiqen te bejne avokatet e produksionit

 • Chris chris
  Chris chris

  1:12:20 Arjani flet Fatma ne sfond : “Meridjan , kush foli”

 • Halit Ramadani
  Halit Ramadani

  Fatma je princesh👑👑❤❤

 • Jonida Alia
  Jonida Alia

  Lot krokodili 😑

 • Artiola Cobaj
  Artiola Cobaj

  Arjan me I Miri I shqiperis♥️

 • Artiola Cobaj
  Artiola Cobaj

  Po mevlani Ku eshte

 • Elisa Semi
  Elisa Semi

  Fatma ti do te besh lajme per revisten tende e dashur por po njollosni pa prova nje Femer qe i takon tju hedhi ne gjyq dhe pike.

 • Arlind Ahmeti
  Arlind Ahmeti

  38:53 momenti mai mir😂😋

 • Aferdita Gerguri
  Aferdita Gerguri

  Bora shtirju pi qaj se Anes i shkon me shum se ty me udhheq emisionin ti veq i fryn zjarrit

 • Aferdita Gerguri
  Aferdita Gerguri

  Te lumt te lumt te lumt o Arian qe jav bere 8 me 2 ktyre dy sorranave

 • Aferdita Gerguri
  Aferdita Gerguri

  Te Lumt o Arian e ti meridian tu ec shpi se ski drejt te thuash nje femer ki lidhje ki peng jasht merr mesim nga Arian Konomi

 • Merite Muhaxheri
  Merite Muhaxheri

  Qyrja flokt ooooi mori shko ne shpi

 • stella Stellla
  stella Stellla

  Respekt per Njeriun me te Nderuar siq eshte Arjan Konomi...Opinionisht i shkelqyer dhe nje person qe nuk lodhemi kurr ta degjojm......Je personi me me shum vlera Arjan Konomi

 • Tullio pane
  Tullio pane

  O atdhe je gejush

 • baby girl
  baby girl

  arjan bobi

 • Al Beshure
  Al Beshure

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Sose Berisha
  Sose Berisha

  Melisa vertet pa ty vertet pa ty nuk munem ta shikojm dot emisjonin

 • Klevis Hoxhalli
  Klevis Hoxhalli

  Mos tani sdo na zej me gjumi

 • Abb Ccc
  Abb Ccc

  Kur flet arjani per melisen degjohet fatma qe i thote meridjanit kush flet Dmth 😂 ( per arjanin)

 • Kriss
  Kriss

  boo sa pa edukat kjo Fatma, cfare lloj menyre te folure me cfar toni i ka folur Arjanit. Turp! grifsh femer

 • Merite Muhaxheri
  Merite Muhaxheri

  O zot

 • Merite Muhaxheri
  Merite Muhaxheri

  Qyrja ftyren ksaj Ledianes

Naprej