Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:19
2,640,676
Reddit
❌ Follow Tayna:
instagram.com/tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
instagram.com/iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
instagram.com/cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
instagram.com/friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komentarjev
 • Aldo Bandilli
  Aldo Bandilli

  kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

 • Problex Alb
  Problex Alb

  Katastrof muzik

 • KKK
  KKK

  Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

 • claudio mece
  claudio mece

  Ooo bythqire leje rinine te jetojne....

 • Kejsi Isufaj
  Kejsi Isufaj

  Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

 • Blend Abdullahu
  Blend Abdullahu

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • keli merko
  keli merko

  Shum vari lesht si kenge

 • Herbal Life
  Herbal Life

  Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.

 • Azra Zendeli
  Azra Zendeli

  Noch nie so schön Tayna 💖💘

 • Berat Qufaj
  Berat Qufaj

  Special❤tayna

 • Besim Gerqina
  Besim Gerqina

  Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • BESA
  BESA

  Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍

  • Nertila Delaj
   Nertila Delaj

   Qyqja😂

 • Luca Cels
  Luca Cels

  Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯

 • buuu lali
  buuu lali

  Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎

  • Arton A
   Arton A

   Shumë e vërtet 👏

  • Arton A
   Arton A

   @Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏

  • Herbal Life
   Herbal Life

   Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.

 • Shanel Ismaili
  Shanel Ismaili

  TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖

 • Cassie
  Cassie

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 • Drin Hyseni
  Drin Hyseni

  Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW

 • Blerina Kostagianni
  Blerina Kostagianni

  xtgf f

 • Aida Sh
  Aida Sh

  Hit hit hit🌟🌟🌟🌟🌟🌟🥰🥰🥰❤️❤️❤️🥰🥰🥰

  • Cassie
   Cassie

   Na e shpifet hajdute klikimesh

 • shqip tar
  shqip tar

  Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎

 • Rifat Rufa
  Rifat Rufa

  Palidhje nxirr rap oj qik

 • Alexandra Kristaqi
  Alexandra Kristaqi

  Hi

 • Marjus Stafuka
  Marjus Stafuka

  Flori🥰

 • genta ana
  genta ana

  sellma a je ti moter P p

 • Intuitive Tarot
  Intuitive Tarot

  Përshendetje, unë jam një lexuese intuitive e letrave Tarot. Ky eshte kanali im i ri, ku mund të shihni leximin e letrave në shqip për shenjën tuaj. Kam vetëm disa ditë që e kam hapur, hidhini një sy, dhe nëse ju pëlqen mos harroni të më bëni subscribe 😊🥰

 • Esii Goga
  Esii Goga

  👌🏻😍 me ne fund ndyshe flori 😍supeeer tayna ❤️

 • Xheii C R
  Xheii C R

  ❤❤🔥🔥 Greetings from Spain

 • Anony Mous
  Anony Mous

  O Florooo mos vdeksh kurre

 • Katrina Gjoni
  Katrina Gjoni

  Hiti I 2021👏bravo ta knaqin shpirtin zeri e embel I florit dhe bashkpunim I perkryer👑❤️👑❤️

 • beta Rajku
  beta Rajku

  Jeni me te mirit 🤩🤴🧚‍♀️

 • Savage MadaFaka
  Savage MadaFaka

  This is pretty good from 🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 • Erblin Zeqiri
  Erblin Zeqiri

  Kang ma palidhje smun gjan

 • Ben Beny
  Ben Beny

  Awe yes 🙌🏻

 • Kevi Tirane
  Kevi Tirane

  Na e shpifet hajdute klikimesh

 • R.P
  R.P

  Me pelqen shum kjo kenge❤❤❤👌👌👌

 • mikin lirou
  mikin lirou

  Like : TAYNA Koment : RINA Share : Melinda

 • Meni Flamuraj
  Meni Flamuraj

  Flori e ben diferencen n cdo bashkpunim. ARTIST 1 pavarisht gjeneratave qe do vin dhe do ikin .

 • Anton Don Dara
  Anton Don Dara

  Po bajat kjo Doruntina😂 Flori 👍🏻

 • Tzesika Kaja
  Tzesika Kaja

  🤮🤮🤮🤮

 • Tuana Dauti
  Tuana Dauti

  Shum mka pelqy bravo kshtu vazhdo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️te duaaaaaa

  • mikin lirou
   mikin lirou

   Tayna je nona rrepit ❤❤

 • Luan Xhura
  Luan Xhura

  Ti je në shtetin e Malit të Zi

  • extream
   extream

   Jo, videoklipi eshte bere ne Prishtin

 • Naile Belallari
  Naile Belallari

  ♥️Tayna Flori♥️

 • Everything's about Cars
  Everything's about Cars

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 sltoos.info/slow/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 • Ladia Oswald
  Ladia Oswald

  O zot sa te talentum jeni Urime Te Dyve e urime tan Kosoves Suksese ne cdo Aspekt ju uroj gjithve me shpirt

 • Alex Stoimenovska
  Alex Stoimenovska

  follow me on insta: alexandra.stoimenovska

 • mara mara
  mara mara

  🥰😉😉

 • Xhesi Farruku
  Xhesi Farruku

  I LOVE TAYNA❤🔥

 • Alban Bicaku
  Alban Bicaku

  Na ke zhgenjy o flor djali me ket Kong 🤔

 • Richie
  Richie

  Ahhh Magdalena 🙌

 • Block Hand Test
  Block Hand Test

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti😘❤ sltoos.info/for/mnmFsqptnKactZg/video

 • Block Hand Test
  Block Hand Test

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti😘❤ sltoos.info/for/mnmFsqptnKactZg/video

  • serdy ximi
   serdy ximi

   2 yje

 • Visar Heta
  Visar Heta

  ju lutem kush ka munsi ma ban subscribers

  • serdy ximi
   serdy ximi

   P

 • Meto Dita
  Meto Dita

  Pse Flori Mumuajesi nuk kendon me shpesh ☹

 • Enxhi Xhaferri
  Enxhi Xhaferri

  Tayna je nona rrepit ❤❤

 • Kuti Samsung
  Kuti Samsung

  O flor o rrot kari po shko mor krijo familje mushe shpin me femije jetoje jeten e tashme se ngele vetem tu i knu te shkuares se dhe pak je tu mush 50 vjeq ahahaha

 • Meli Meli
  Meli Meli

  Cfar kurve lidhje ska me muzik i ka hy vehtja ne qejf , robt te qifsha me nen e me babë qe tkan eduku

  • Shpf Musik
   Shpf Musik

   Mjere nena e baboi qe t'kane sjelle ty n'bote dhe nuk t'kane eduku e as nuk t'kane mesu te flasesh shqip.

 • Jontar jon I
  Jontar jon I

  Gg

 • Hysni Sharanja
  Hysni Sharanja

  Jam Adisa qe po e shkr kete koment te uroj suksese

 • Alijon Gjocaj
  Alijon Gjocaj

  Jufs1💯

 • Berki Bs
  Berki Bs

  👑👑

 • Diturije Ahmeti
  Diturije Ahmeti

  Hf

 • vajza vajza
  vajza vajza

  Cfare koke madhe ka kjo fare Tanya

 • Lila Avdullahi
  Lila Avdullahi

  Te lumt artistja tayna 😍😍😍😍

 • Joreda Maxhari
  Joreda Maxhari

  i love you tayna

 • Nury
  Nury

  O Floro le nom! Nga bashkepunimi behet fjala. :)

 • K Bytyci
  K Bytyci

  P

 • Anisa Laze
  Anisa Laze

  2 yje

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕🌴🌴💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕❣💜💔💖💝💗❤❤

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv

  Like kush mendon se do jet super H.I.T.T🔥🔥🔥❤❤❤🔥

 • Bleron Krasniqi
  Bleron Krasniqi

  👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 • Fiona Zhupa
  Fiona Zhupa

  Min 0:56 arsyeja pse degjohet kjo kenge eshte Flori

 • Bona Molla
  Bona Molla

  Nsvfndj sf7

  • zuygj bnsv
   zuygj bnsv

   Per Florin like😍👍🏻 Per Taynen👎🏻🤦🏻‍♀️

 • Serxhio Kadilli
  Serxhio Kadilli

  Best song ever .. Congratulations!

 • Leart Shatri
  Leart Shatri

  😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘

 • misuyy fong
  misuyy fong

  THIS SHOULD BE PLAYED AT HIGH VOLUME !!

 • Ina Cullhai
  Ina Cullhai

  Kendon FLORI dhe si mund te mos jet keng qe te vdes fare ..je yll o floriii❤vetem zeri jot na jep frymzim per te ndjer kenaqsin e te qenurit te dashuruar🤗te du o flori je i parritshem trujt zoti yll bote ....

 • KatMa NiSa
  KatMa NiSa

  m.sltoos.info/for/qX54mqyran-UsIY/video

 • Meri mery
  Meri mery

  Magdalena pra... bashkpunim klas

  • misuyy fong
   misuyy fong

   Me ate fyellin e kan dhi

 • Unknown User
  Unknown User

  🔵 LYRICS: 95% 🔵 MELODY: 95% 🔵 BEAT: 100% 🔵 VOICE: 100% 🔵 AUTOTUNE: 100% 🔵 VIDEO: 100% 🔵 OUTFITS: 100% 🔵 FLOW: 80% ___________________________________ (95+95+100+100+100+100+100+80) : 8 = 770:8= 96.25 ___________________________________ ⬜ SONG RATE: 96% ___________________________________ SUKSESE, TAYNA & FLORI ❤️

  • Unknown User
   Unknown User

   If Tayna & flori would write all the lyrics & melody theirself, the rate would be 100%

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 • nansu boo
  nansu boo

  flori zeri me i vecant yll dhe tajna super yjeee

 • Naveed Ahmed
  Naveed Ahmed

  Ich libe dich ich mag sehr ❤❤

 • Jonida Jemini
  Jonida Jemini

  • dolimi jotoo
   dolimi jotoo

   Tayna është dada te lumt 💎💋💋

 • Swthria Vagena
  Swthria Vagena

  Vdes

 • TAEHYUNG BTS
  TAEHYUNG BTS

  Super

 • Nobody
  Nobody

  Per Florin like😍👍🏻 Per Taynen👎🏻🤦🏻‍♀️

 • ILEGAL
  ILEGAL

  Like t gjith fansat e taynaaaaaa!!!🤩🤩🤩🤩

 • anila krasniqi
  anila krasniqi

  💘❤💘❤💘❤💘❤💘❤💘❤💘❤💘❤

 • Eduart Nuredini
  Eduart Nuredini

  Kot fare kjo kkenga

  • Shpf Musik
   Shpf Musik

   Lexo nje roman!

 • Alban Alban
  Alban Alban

  .

 • okito oki
  okito oki

  8a

 • lodi 59
  lodi 59

  Me ate fyellin e kan dhi

 • Katina Syrigou
  Katina Syrigou

  😍😍😍😍😍

 • KLAUDIA DUSHKU
  KLAUDIA DUSHKU

  😘😘

 • senni bgon
  senni bgon

  Gëzuar ditën e Pavarësisë për Kosovën dhe Shqipërinë! 💙 ❤ Tayna🇽🇰 + Flori🇦🇱 = SUPERHIT🇽🇰🇦🇱

 • Fatlum Sejdiu
  Fatlum Sejdiu

  ja kom qi nanen ksaj u ba kejt pvc 😁😁

  • Shpf Musik
   Shpf Musik

   Me mire pvc se wc si ti!😁

 • Romesa Haliti
  Romesa Haliti

  Tayna është dada te lumt 💎💋💋

 • Έλενα Σ
  Έλενα Σ

  🥰🥰🥰🥰

  • senni bgon
   senni bgon

   Flor♥️

 • five stars
  five stars

  Ma shum views ka kanga e melisa leshit ne 24 orë, pupupupupuuu Ku po shkon kjo botë?

 • serdy ximi
  serdy ximi

  Komentet 50% - pavarsia kosoves 40% - tayna vs melinda ademi 10% - per kongen

Naprej
Kida - Drunk
03:23
14 mio.
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
59 mio.