Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli)
03:21
2,161,028
Reddit
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

Komentarjev
 • Disart_Kaculi kaculi
  Disart_Kaculi kaculi

  bravo

 • Sonjela Grabova
  Sonjela Grabova

  👏👏👏👏

 • Deda Gjoni
  Deda Gjoni

  Nuk e di por kur e nigjoj kete Kang me ban te qetsohem kreit .suksese Strei

 • Erzen Rami
  Erzen Rami

  Nje super kenge nje kenge e ndjere ne shpiret

 • Ff_ Mossi
  Ff_ Mossi

  Sa like shkoin noizy ft stresi ❤

 • Xhevi Cupi
  Xhevi Cupi

  O stres ti je njish po getinjon thuj mamin ma bo hazer e mozzikut

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni

  Super teks kang legjendare. Ky asht rrepi per krejt ata qe pëlqejn rrepin e vertet🦻👌💪💪💪

 • DMXxX
  DMXxX

  ...repeat mode song ...🔥💣🔥

 • Mariglen Mihasi
  Mariglen Mihasi

  Super 👏👏 👍

 • Muhamed Shaqiri
  Muhamed Shaqiri

  Respekt Stresi

 • Elda Jaku
  Elda Jaku

  😒😪😔

  • Ailsa Ni
   Ailsa Ni

   On firee🔥🔥💪💪

 • BROOKLYN_BB4LIFE BOY
  BROOKLYN_BB4LIFE BOY

  Me bere me te Qare kjo kenge stres ke me met legjend ne shqiperi

 • Kristi Kristi
  Kristi Kristi

  Bravo stresi

 • ff erjon
  ff erjon

  R I P klodjan rasha😢😢🙏🙏🙏

 • oiuet souiu
  oiuet souiu

  Yay!

 • arian buci
  arian buci

  sub mijc042oe

 • arian buci
  arian buci

  hi

 • Bledar Merja
  Bledar Merja

  Respekte vlla

  • oiuet souiu
   oiuet souiu

   which made it all funnier. Hahaha

 • Rezarta Haxhiu
  Rezarta Haxhiu

  Sa like behen per stresin 👇

 • medina dina
  medina dina

  👑

 • Gaming itan Tv
  Gaming itan Tv

  R.I.P KLODIAN RASHA 😔

 • NINJA.FF_ YT
  NINJA.FF_ YT

  Kush i ka bo dislike Ropt e shpis sipas gjatesis 🤏

 • Fustane Nikola
  Fustane Nikola

  bravo me kete kenge stresi 👍 ke then fjal me vend per jeten

 • qopoy dnon
  qopoy dnon

  Share krejt cuna ta cojm 2 m per 1 jave krejt share ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Arlind Nuhiu
  Arlind Nuhiu

  On firee🔥🔥💪💪

 • fuad zeqiri
  fuad zeqiri

  mu duk sikur jam te ngu Drake Life is Good , Stresi koka mundu me kopju po nejse , ska mo originala si unikkatili.

 • Sidrit Bajraktari
  Sidrit Bajraktari

  Pjesa nenes duhet te ishte perserit me shume! 😢

 • Gjon Miculi
  Gjon Miculi

  Che bomba

  • qopoy dnon
   qopoy dnon

   🐅🐅🐅🐅

 • lendi
  lendi

  Brravo Stresi Getinjo ✌✌✌✌

 • Aldi Sokollari
  Aldi Sokollari

  Bravo je Nona je me I Mir se gjith rreperat stres

 • eioshen boboi
  eioshen boboi

  😢 Të lumtë goja Stresi

 • Elton Bulku
  Elton Bulku

  Nje nga kengat me te bukura te stresit! Bravo!!

 • Kristi Paja
  Kristi Paja

  Dhimbje dhe motiv !! Big Like !!! #BB4Life 🔥

 • Xhuljano Xhuljano
  Xhuljano Xhuljano

  Ulu para prinderve puthini duart uluni Nenes, posht kembeve te saj eshte Xhenneti ☝️🤲

 • Lezjon Brahja
  Lezjon Brahja

  Sa like behen per nenen

  • eioshen boboi
   eioshen boboi

   2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu

 • Aleksander Mane
  Aleksander Mane

  Osht Zani nanes qe po kan Ku e ka djalin e vet zemra vet e thret parandjenja haj me det e Di sesa net der te dera vet e pret sa like Mar per ket pjesen 👇

 • AL Gang Beats
  AL Gang Beats

  🔥🔥😢

 • Klevis Dilo
  Klevis Dilo

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Florand Zebi
  Florand Zebi

  ma i miri

 • Video ALB Official
  Video ALB Official

  Sa e bukur asht kanga

 • World Laughter Day
  World Laughter Day

  Apo po i bajm 1k like komentit per 24 ore🤥

 • Erblin Erblin
  Erblin Erblin

  🐅🐅🐅🐅

 • Kejsi Xhaka
  Kejsi Xhaka

  Bad boy👑👑🤍

 • Valton Gashi
  Valton Gashi

  Kënga më e mir

 • Adis Avdia
  Adis Avdia

  Real talk❤

 • Elisa Lami
  Elisa Lami

  ❤💋💙

 • Elisa Lami
  Elisa Lami

  💝💝💝❤❤

 • Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video

  me vjen keq por nuk di kudh te ka ber ty kengtar te kemi pare ne protesta, duke i dale zot ilir metes dhe sali faqeziut vetem per te shkatruar nuk kemi pare as nje kengtar qe te kendoj dhe te protestoje

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan

  2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu

 • Valon Idrizi
  Valon Idrizi

  R.I.P Klodion rasha

 • AGO - Alfredo Agozzino - Peace E Love
  AGO - Alfredo Agozzino - Peace E Love

  Bellissima fratello❤️ r.i.p klodian

 • Boni Durres
  Boni Durres

  Stresi Rreal G

 • Rezarta Haxhiu
  Rezarta Haxhiu

  Jam fancia jote stres

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   1

 • FF STRESI 77
  FF STRESI 77

  kush e ngjo ket keng. like👇

 • Oresti Cuka
  Oresti Cuka

  super kenge

 • Albijona Fangu
  Albijona Fangu

  Stresi Linda Morina pffff katerstrof bre 🤮🤮🤮

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov

  2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu

 • Aldi Sokollari
  Aldi Sokollari

  Stress a ke naj bashkpunim me fero

 • Joni Jahja
  Joni Jahja

  Sa like behen per NËNËN❤️❤️ 👇

 • Everything's about Cars
  Everything's about Cars

  🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🚘🥶🥶🥶🚘🥶🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘

 • Everything's about Cars
  Everything's about Cars

  🔧🚘🔧🚘🔧🤓🚘🔧🔧🤓🔧🥶🔧🚘🔧🚘🔧🔧🥶🔧🔧🔧🔧

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov

   ♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎

 • Everything's about Cars
  Everything's about Cars

  🚗🔧🚗🔧🔧🚗🔧🚗🔧🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🔧🔧🔧🔧🔧🔧🚘

 • Everything's about Cars
  Everything's about Cars

  🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧

 • Everything's about Cars
  Everything's about Cars

  Suscribers

 • Everything's about Cars
  Everything's about Cars

  Sa like shkon per makinat

 • Subscribes Please
  Subscribes Please

  Opinioni publikut për emisioni përputhen Lot ka plas kuvlliku thot andrea (qytetari) sltoos.info/for/m5ljnbCirY6AsaQ/video Klikoni videon👆🏻🙏🏻....

 • Nooli
  Nooli

  1

 • Ruzhdi Haxhi
  Ruzhdi Haxhi

  Je baba

 • Amir Ismaili
  Amir Ismaili

  Future ftt drake

 • gioyu comi
  gioyu comi

  Kjo ishte seriozisht •" Therese ne Shpirt ... 🥺🤍"

 • Anes Syla
  Anes Syla

  🔥🔥🔥🔥

 • Erda Osmani Erdaera123
  Erda Osmani Erdaera123

  Shum mir o stres

 • Erda Osmani Erdaera123
  Erda Osmani Erdaera123

  ♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎

 • Emiljano
  Emiljano

  RIP KLODiAN RASHA ❤

 • Agleljon Prifti
  Agleljon Prifti

  E deg ti ke vepra

 • Leonard Hida
  Leonard Hida

  Keng fantastike bravo je mbret

 • Jhhj Dashijj
  Jhhj Dashijj

  Para noyzyyy

  • kodi kodi
   kodi kodi

   Po kari po

 • Diar Qukiqi
  Diar Qukiqi

  GETINJO🔥❤

 • Andri Hoxha
  Andri Hoxha

  R.I.P KLODIAN RASHA💔😭

 • Blaž Jemec
  Blaž Jemec

  right now - ​sltoos.info/for/36tunphmrHih1aQ/video

 • Esmeralda Zela
  Esmeralda Zela

  🥺❤❤

 • Kledoni Noela
  Kledoni Noela

  Kam nje deshmitar mbi re jam i ndershem deri ndhe

 • Renato Tafa
  Renato Tafa

  Ska nji her qe sekeni djek Gentinjo dhe Stresi

 • SUNDUS HITLERI
  SUNDUS HITLERI

  STRESI 2017 MOS U DORZO/STRESI 2021 S'JAM DORZU🕵️‍♂️🔥🔥

 • Denisa Cerpja
  Denisa Cerpja

  R.I.P KLODJAN RASHEN😢😢❤☝

 • Aleksander Mane
  Aleksander Mane

  🙏🙏🙏🙏🙏😢😢

 • Aleksander Mane
  Aleksander Mane

  R. I. P klodian rasha

 • LEON fazliu
  LEON fazliu

  l

 • LEON fazliu
  LEON fazliu

  l

 • Brigel Poci
  Brigel Poci

  Bravo Ndihem krenar kur e dëgjoj nji artist si ti Rrespekte 👑

  • Brigel Poci
   Brigel Poci

   SHQIPTARI

  • Brigel Poci
   Brigel Poci

   Jena 1 gjak

  • Brigel Poci
   Brigel Poci

   Të kam në zemër vlla

 • lyricy lyricy-video
  lyricy lyricy-video

  R.I.P KLODJAN 🥺🧸❤😭

 • Alb shkoder Shkoder
  Alb shkoder Shkoder

  💪💪💪💪

 • ff dioni Minaj
  ff dioni Minaj

  Sa me pelqen kjo keng❤

 • Tayna Queen
  Tayna Queen

  Like:Stresi Cm:Getinjoo

 • Basil Basil
  Basil Basil

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ervis Jata
  Ervis Jata

  Parandjenja hajt medet

 • just forfun
  just forfun

  R.I.P Klodian Rasha ❤️❤️❤️❤️

 • Kol Todi
  Kol Todi

  Je LEGJEND BRO 💪💪💪💪💪💪💪le te folin pidhucat nuk te mbrrijn dot...BAD BOYS FOR LIFE

 • ff. almir
  ff. almir

  Rama ik qiu

 • Marina Veliu
  Marina Veliu

  💗💗💗💗💗💗💗💗💗💜💜💜💜💜💜💜💜💜❤❤❤❤❤

Naprej
GDJE SU TE ZENE ?
3:11:53
59 tis.