Ofroj jetë modeste dhe seks të mirë, e pranon? - Përputhen
48:22
877,188
Reddit
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtoos Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • lule lule
  lule lule

  Po te kishte qen gracjano ne anen e vajzave berati shkon me ta dhe lirisht dor per dore menjeher kurorzim🤣

 • Shkupi Tv
  Shkupi Tv

  Woww the ti se veq kto tri gocat jan ketu dhe ngelen pa hiq 3 goca e plot quna qka bjeni debat kot ka goca plot mo mes e hani veten se the keni me ngel pa hiq po bejn zhurm palidhje

 • Ibrahim Cahanaj
  Ibrahim Cahanaj

  Te kenu kujdes ndaj neve nga Kosova.... Se gjelozia do ju mbyt..... Emini zot si Getoar selimi... E dini mir... Hiena e ngriti koken shum (fationi) po erdhe luani nga Prishtina.(BERTI) .. Tash Berati ashtu hahha do plasni... Mos beni krahasime... Se nga vini kjo keshilla eshte... Tjetra ana tutet se piken e dopt e ka te Fiori.... ......

 • Berat bunjaku
  Berat bunjaku

  QFAR PROGRAMI DEGJENERUM KAKA

 • Ergi Hoxha
  Ergi Hoxha

  Si shqipja nuk ka, ska lezet pa shqipen

 • Mirlinda Krasniqi
  Mirlinda Krasniqi

  E degjeuat qe ne fund mevlani i tha shqipes plas shqipe nga inati ?

 • Lulzim Dema
  Lulzim Dema

  Bi

 • Khali Sharishero
  Khali Sharishero

  Ohh Bobo ohh Bobo so pulat ne koqak bla bla blublu lalala as kush si kupton kush qka po bisedoin Allah Allah Katastrof KY katundari drenicak mka mbytur me pytje budallaqe askund bote Ska kshu TV program palidhje as politikanat nuk bejn kshu as shtazet po bisedoni me dashuri me ndjenjat urt urt te qete po Mos bani hajgare se kreit bota poju qeshe 😳😳😱😱😱😱😠😠😠😠😠🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤣😅😅😂😂😅😅🤣🤣😅😂😂😂😂🤣🤣😅😅😂

 • Rock girl
  Rock girl

  Fjorela:E kam thene 1000 here nuk dal me cunat e vjeter Prap Fjorela: Do i jap nje mundesi te dyte Mevlanit

 • alessia albania
  alessia albania

  Fjorela kerkonka pasuri jo dashuri me zemer oi idjote un jam vet vajz elle nuk kerkoj pasuri por kerkoj nje djal qe te me lluroj dashuri ne cdo rrahje te zemres tij ta ket per mua🙏se pasurin ne jet evendos vetem dashurija e lumturija qe ke per njeri tjetrin ne jet ajo esht oasurija e njeriut ne jet se as kush nuka pasuri ne kete tok pasurija esht dashurija oer njeri tjetrin 🙏mendimi im ky pastaj ka femra qe nuk dua dashurin e partnerit por duan vetem ta shfretezojn 😏se se dashurin eben me tjeter keshtu lloj femrash jeni ju aty ne emisjon

 • Κατερινα Σελιμι
  Κατερινα Σελιμι

  Moj ndiqeni bucen

 • ᴀʟʙᴀɴ ɴɪᴋᴜ
  ᴀʟʙᴀɴ ɴɪᴋᴜ

  😂

  • Rock girl
   Rock girl

   Qfar leshi ky berati si me kon femer

 • soiung toiue
  soiung toiue

  me ciklin ca ndodh duhet ti besh vaksin terbimi 😂

 • Berat Iseni
  Berat Iseni

  po kjo ma te mirin e ka zgjedh BERATI ESHTE MA I MIRI EDHE MA I PAMSHI KETA TJERT VEC LLAFFE KOT

 • Berat Iseni
  Berat Iseni

  po ky berati pershtatet mas shumti me shqipen

 • inxo
  inxo

  Ca qenkan kta si viktima te 97

 • zere ngul
  zere ngul

  Nuk .mundem ta arij ta kuptoj se si e mbni ate shqipen ne emisjon ajo shemton emisjonin ajo esht vetem nje llafazane dhe as oak e sinqert ajo do vetem te ndihet po I duket sikur esht e squt po esht fare idjote

  • soiung toiue
   soiung toiue

   Bora qetsou moj moter ..je ber si kujdestari te lulkuqet mbi mure

 • Sherif Qarri
  Sherif Qarri

  Lene se bat berllog

 • Avdi Sejdi
  Avdi Sejdi

  More shejtana qfar muhabeti kshtu pe bani

 • Kacakuu kacakuu
  Kacakuu kacakuu

  Respekte te pershendes je gjigant

 • Kacakuu kacakuu
  Kacakuu kacakuu

  Je I modh mevlan

 • dcoog anml
  dcoog anml

  Arjani :"eshte gjithe kjo kope ktu " 🤦‍♀️😂😂

 • Anonymous be like
  Anonymous be like

  Sa permendet emri "skenat" bora ngrefet

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni

  Fjorela:E kam thene 1000 here nuk dal me cunat e vjeter Prap Fjorela: Do i jap nje mundesi te dyte Mevlanit

 • dafina sutaj
  dafina sutaj

  Kjo Shqipja definitivisht është nje psikopate

 • Rock girl
  Rock girl

  Nobody: Mevlani: Shqipe plas nga inati... Arushi: I will be back b....es 😜

  • dcoog anml
   dcoog anml

   Plas Shqipe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • V Ky
  V Ky

  Qfar leshi ky berati si me kon femer

 • Sajmo Mister
  Sajmo Mister

  Ardi daullexhiu duhet te martohet me shqipen duket nje goce shum e mire por ka ca si pordha kjo shqipja

  • Ailsa Ni
   Ailsa Ni

   Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

 • nansu boo
  nansu boo

  shqipe shum te kan inat por ti mos ndrysho tipin karakterin tend je super

 • Hello 7777
  Hello 7777

  A mendoni se Fjorela shkon shume me Beartin 😍😍😍😍😍😍😍👍😍😍

  • Rock girl
   Rock girl

   Fiorela ka pir pak se i ka qr 😂

 • Eriona Mehmeti
  Eriona Mehmeti

  Bora qetsou moj moter ..je ber si kujdestari te lulkuqet mbi mure

 • Kristian Mena
  Kristian Mena

  Te lutem Anan mos e le Fatjonin pas dore

 • foopyu nooui
  foopyu nooui

  MENDON KESHTU

 • dueeh nyyu
  dueeh nyyu

  Mevlaniii I thjesht I sinqert Me kemb ne tok Bravooo Zoti trujt 🙏🏻 Nk thojn kot se robi i sinqert nenvlersohet...

 • Dios Beatzz
  Dios Beatzz

  Fjori: Merr fryme. Berati: Shif!

 • huttio srreu
  huttio srreu

  MENDON KESHTU

  • foopyu nooui
   foopyu nooui

   Fjorela: Nuk do zgjedh me asnje nga djemte e vjeter Perseri Fjorela: Zgjedh Mevlanin...🤔

 • Brikena Cerriku
  Brikena Cerriku

  A nderruan pijet kta te dy apo me ben syt mua

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu

   sltoos.info/for/zJpjsperfaeU2pw/video🔥🔥🔥

 • To travel around the world
  To travel around the world

  Ju lutem behini subscribe ketu posht nuk ju kushton asgje veçse do merrni informacione 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 m.sltoos.info/slow/kC7MXLSw8pYNuVziD-uKqg.html

 • bssni touir
  bssni touir

  Fjorela , 21 vjeqare 😟😟😟 tbetohem qe ngjan sikur te kishte 33 🤦‍♂️

  • Elisabeta 21
   Elisabeta 21

   Dhe flet si 12 vjecare😂

 • Mimi Be
  Mimi Be

  Plas Shqipe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • huttio srreu
   huttio srreu

   zakon qe na lane amanet te paret tane. Baxhellat duan dru dhe ti mbash ne litar sepse femra Shqiptare eshte specia me e ndyre ne Bote po i dhe liri

 • Agron Hoxha
  Agron Hoxha

  Qa o ky emer berat jo po tavolin

 • Anna Beba
  Anna Beba

  Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

  • bssni touir
   bssni touir

   Lottt kush e degjoj ne fund duke u mbyllur emisioni mevlani duke thene , plas shqipe nga inati😂😂

 • Elida Hoxha
  Elida Hoxha

  Fjotela , femra me koti aty.🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • hdhssh bdbsbs
  hdhssh bdbsbs

  Fiorela ka pir pak se i ka qr 😂

  • hdhssh bdbsbs
   hdhssh bdbsbs

   @sotuur aeeimir e the ata per te tallur kam vajte 😅

  • sotuur aeei
   sotuur aeei

   Vk dava kurvash dhe bythqirash...

 • Andrew Sosnin
  Andrew Sosnin

  Andrusha XD!!! What language is it?

 • 3 69
  3 69

  Shum mir ju the kope a e majn veten per luana e tigra hahahaha

 • Resa Lora
  Resa Lora

  Ai djali nga kosova duket gay Qfar Don ne at program🤣

 • Besmir Misimi
  Besmir Misimi

  Fatjon ta ci xhakin

 • Besmir Misimi
  Besmir Misimi

  Bravo fjorela ik mos dil me pederat

 • Marjana Shkoza
  Marjana Shkoza

  Keto goca nuk duhan burre jane aq te gopura sa nuk hyne ne sy njeri aty

 • mijuo roui
  mijuo roui

  Fjorela: Nuk do zgjedh me asnje nga djemte e vjeter Perseri Fjorela: Zgjedh Mevlanin...🤔

  • To travel around the world
   To travel around the world

   Mijuo ju lutem behini subscribe ketu posht nuk ju kushton asgje veçse do merrni informacione 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 m.sltoos.info/slow/kC7MXLSw8pYNuVziD-uKqg.html

 • Adriano Gucci
  Adriano Gucci

  sltoos.info/for/zJpjsperfaeU2pw/video🔥🔥🔥

 • Albo Strike
  Albo Strike

  Shqipetaret u shkaterruan nga degjenerimi dhe jane bere si Amerikanet vetem lek dhe seks. Shqiptar shkeputuni nga Perendimi Satanist se po shkelni mbi cdo tradite, dhe zakon qe na lane amanet te paret tane. Baxhellat duan dru dhe ti mbash ne litar sepse femra Shqiptare eshte specia me e ndyre ne Bote po i dhe liri

 • missymarsi red
  missymarsi red

  Ky Mevlani si palle.Pa mashkull kisha mbetur Mevlanin nuk e kisha zgjedh.

  • mijuo roui
   mijuo roui

   Ket shishan nk ngeli njeri pa e provu, kamarjeri, fiori, berati . Sa mire kujdesen per higjenen e sidomos ne kte kohe

 • Saimo Cobo
  Saimo Cobo

  Ca do thoj kjo fiorela a pikaaa

 • sotuur aeei
  sotuur aeei

  Lottt kush e degjoj ne fund duke u mbyllur emisioni mevlani duke thene , plas shqipe nga inati😂😂

 • Elton Goxha
  Elton Goxha

  Vk dava kurvash dhe bythqirash...

 • Esmeralda
  Esmeralda

  Fjorela : Dua nje mashkull qe ta duan dhe miklojne femrat e tjera 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Mashkulli i Fjoreles : Mbaroj pune me ty zogu dhe vrap te tjetra 🙈🙈🤣🤣🤣 Te rrofte mashkulli qe e preferojne te gjithe Fjorela, paske nje shije te veçante ne perzgjedhjen e tyre 😜😜😜

 • Aurora Ferko
  Aurora Ferko

  Ndonese e shikoj si emision(dmth kaloj kohen),eshte totalisht deshtak.Cdo gje eshte fallco...vajzat 🤨 Tea me duket e zgjuar dhe luan bukur,Shqijka shume e sinqerte(pak e cmendur),me kot po kot fare eshte Fjorela...kur flet sikur eshte me 3-klase shkolle.Nje me dy: mashkulli im,mashkulli im.......fallco dhe me 100 fytyra.

  • sotuur aeei
   sotuur aeei

   Berati te ofro seks te mir per Fiorelen se do marri dhe Gracianon me vet..

 • Berat Behramaj
  Berat Behramaj

  Pershendetje te gjith suportuesve te mij, ky eshte kanali im ne youtube do jua dija per nder neqoftese do te me benit subsciribe. FALEMINDERIT!

 • Anna Beba
  Anna Beba

  Faleminderit miq per mbeshtetjen 💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

 • ____windflower
  ____windflower

  plas shqipe nga inati 🤣🤣🤣

 • Medine Medine
  Medine Medine

  Aj aj si boni si femijet ne qerdhe kur ziren per kukullat ose djemt per autot sa turp paska mbet te boni emision te zgjidheni per nje bashk jetes veq per show keni dal aty🤦🏻‍♀️ ... dashurija eshte me shikim te par e jo keshtu si boni juve e ma keq se qent kur ziren rrugeve palidhje sa turp 🤪🤪🤪🤪🤪

 • Erjona Sinani
  Erjona Sinani

  Hhahahhahahhahahhaaha sa kam qesh me mevlanin plas shqipe nga inati

 • Areti Bajo
  Areti Bajo

  Kto qenkan te pa ngrena...kur dalin ne takim e paskan barkun bosh e pordhen e madhe

 • seeriu ciihy
  seeriu ciihy

  Sa lotoj me kto komentet 🤣. Me bukur eshte te lexosh komentet se sa te shofesh kete emision pidhmotre

 • Lete Peci
  Lete Peci

  Na mungon Tea ☹

 • Stellar Satisfaction
  Stellar Satisfaction

  30:40 Thank me later 🙏🏻

 • Chris chris
  Chris chris

  Ket shishan nk ngeli njeri pa e provu, kamarjeri, fiori, berati . Sa mire kujdesen per higjenen e sidomos ne kte kohe

  • seeriu ciihy
   seeriu ciihy

   Ka nis mem pelqy shqipja... haha kjo ana qfar ftyre si shtrig smund ta duroj

 • Ana Lleshi
  Ana Lleshi

  Mund te me beni sub..

 • Xristos forever
  Xristos forever

  Kope lopesh tha arjani 😂😂

 • esc Kristi
  esc Kristi

  Aakush : Berati:vllacko,real,fake

 • Durrës Albania
  Durrës Albania

  Sa turp per nje femer qe thote : “Po edhe po spati dicka se shof dot”! Matrialiste...! 🤮

 • toto Al
  toto Al

  Berati te ofro seks te mir per Fiorelen se do marri dhe Gracianon me vet..

 • bardhi kocibelli
  bardhi kocibelli

  O arjan je shum gardap

 • Arlinda Terholli
  Arlinda Terholli

  Une Jam prej kosoves Veq qit beratin e kisha vra fort pederr 🤮🤮🤮

 • Anxhelo
  Anxhelo

  plas shqipe nga inati 😂😂😂👏

 • elezi elezi
  elezi elezi

  Pa shqipen ska lezet emisioni

 • Rex le méchant loup
  Rex le méchant loup

  Spo durohet kjo fjori ,shuuum fallco njeri

 • Besmir Cel
  Besmir Cel

  E padrejt per Fiorelen ju be gjith ai presjon per te dal me te . Shum e padrejt turp te manipuloni dhe ti béni gjith ate presjon vajzes, u ndjeh E detyruar te dilte me ate djalin mevlan .. TURP per emisjonin

 • 999 diablo
  999 diablo

  Ca bohet per I cop dhip

 • Tao Driza
  Tao Driza

  po ky berati eshte gay ca ben aty me femrat

 • Eni
  Eni

  Pershendetje te gjitheve ! Se pari dua tju falenderoj shum te gjithve per mbeshtetjen dhe komentet pozitive ndaj meje !❤️❤️Ky esht kanali Im edhe kush ka deshir te bhet pjes do ju lutesha te me benit subscribe ❤️ faleminderit ,zot ju ruajt te gjithve ✌️❤️

 • Mia Olo
  Mia Olo

  Ka nis mem pelqy shqipja... haha kjo ana qfar ftyre si shtrig smund ta duroj

 • Suna Shini
  Suna Shini

  Sipas meje Fjorela me djalin e luleve natyrale mund te shkonin. Ai eshte I bukur , I embel , duket i qete por Jo I fjetur.

 • Aldi Hoxha
  Aldi Hoxha

  Plas Shqipe nga inati 😂😂😂😂, ka gallata ky emision me shume se cdo gje tjeter . Me shume se emocione dashurore po e po 😂😂😂😂 .

 • Angela Harfi
  Angela Harfi

  Shqipja si Kiçja 🤣

 • Xhevahir Hodi
  Xhevahir Hodi

  Se di si e kerko msshkullin kjo fjorela spo e kuptojm

 • Gold Gold
  Gold Gold

  Vallahin Shqipja Filem njeri shume i drejt

 • Kaçaku Matjan
  Kaçaku Matjan

  Ruani pak burrnine o trima se ato laraskat provokuese jane.

 • benita masllani
  benita masllani

  Keto aq shum q flasin si merr vesh dot njeri fjalit te bores shqipes fjoreles dhe fatjonit andit

 • Sevdali Aziri
  Sevdali Aziri

  Cfar emisioni u bo per tmos e par, kjo vjen nga udheheqesit, jan bo bashk.... vec perputhje ska ktu, kjo fjorela me beratin sish kec

 • BET1NNA
  BET1NNA

  Jeni shum rrota kaa ttaastrofff

 • Linda Heart
  Linda Heart

  BERATI DHE FJORELA bejne per njeri tjetrin Ju dua te dyveeeeeeeeee

 • Bledar Kajaci
  Bledar Kajaci

  30 çuna për 4 goca. Po ka goca sa dush o pallosha

 • London ALB
  London ALB

  Kto femra jan per zgjedhje ?? Kto Qihen me lek ca thu o dak

 • kristjan djellaj
  kristjan djellaj

  Hajde perputhen hajde kta sikur flasin per politik skan then asnje llaf per dashuri

 • Armand Tosha
  Armand Tosha

  Fiorela Kucova hahahaha lot nuk e kam pare ndonje here kucove Fiorelan do zoti nuk eshte dhe Shqipja 🤣🤣🤣

 • Adrian Ceveli
  Adrian Ceveli

  Bravo ana .

 • Albert Curri
  Albert Curri

  Fiorela kokre bushtres

Naprej