Një takim me epsh e puthje mes Jasminës dhe Andit, ish e fejuara në studio - Përputhen, 2 Mars 2021
52:34
1,233,503
Reddit
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtoos Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • my music Rozita
  my music Rozita

  Bravo Riniani👏👌🤗

 • Albin Beqiri
  Albin Beqiri

  🤣

 • Gonxhe Gashi
  Gonxhe Gashi

  Andi si milaim zeka 😂😂

 • Urim Dernjani
  Urim Dernjani

  hahahhahaha llapiten deka tu kesh e hajt

 • leonard hodaj
  leonard hodaj

  Qekjo asht shum negative pse nuk i lajn njerzit me e zhgjedh jani tjetrin qo ishtijn hunt mw byth te gjithkuj ather jan problemet ma te mdha te meshkujt per menimin tem

 • Blerim Xhafa
  Blerim Xhafa

  Pudhje

 • Free fire DRINI
  Free fire DRINI

  Ai djali mbarapa andit isht gjith kohes me mikrofon ne dor edhe sja dhan iher mundesin 😂

 • Lati Prezja
  Lati Prezja

  Te gjith cunat jan tbukur cdo njeri ka bukurin e vet mpelqejn

 • Linda Baqaj
  Linda Baqaj

  O Arjan je për tu admiruar me të vërtetë...😂😊👏🏻

 • Fabion Voka
  Fabion Voka

  kjo italionia paska nje qen shume ekonomik me dy qofte e shtyka mujin 😂😂😂

 • Qazim Bryli
  Qazim Bryli

  Erlind na rrufsh topat qetash. Nuk te pelqej qe u desh e tjer e tjer. Po edhe ti a bone te njejten ne takimin tend. Edhe ty te deshi ne gjys trupi po moa fol palidhje o Erlind kastraveci

 • Ermonela Bare
  Ermonela Bare

  Elvisi te largohet nga perputhja

 • Agnesa Selmani
  Agnesa Selmani

  SnbabmAjbaabsajnJbaibsisbjjajs

 • egzona avdullahi
  egzona avdullahi

  JASMIN TI SHUME E DON ANDIN TE TREGOJN SYT SI TIGSER UNE TE KISHA THAN ME ANDIN ME QU JETEN TENDE EDHE MOS MI JEP TJERVE TAKIME VETEM ANDIT POR GJITHASHTU EDHE ANDI MOS MI JEP TJERAVE TAKIME VETEM TY JASMINA TE KEMI GJITHCKA POR NA BOHET QEFI EDHE MIJUV PA QE JENI MARTU BASHK SEPSE SHKONI SHUME ME NJANIN TJETRIN UNE TE KISHA THAN MOS JEP AS TI JASMIN E AS TI ANDI TAKIME TJEREVE VETEM JU DY

 • ares
  ares

  Ky paska qene toy boy kesaj spogliareles

 • Ruhide Sadiku
  Ruhide Sadiku

  O erlind shaum folish mshe pakës gojën

 • Sabit Isakaj
  Sabit Isakaj

  Andi, je King! Erlind, ish shko ruaj dhite!

 • Xhaferri Drita
  Xhaferri Drita

  U bo turini i Jasminit, dava qelbësin e klubeve të nytës, që pale sa e ka shit zogun për me hyp në makina lluksoze,me përdor Erlindin me bo xheloz Andin, sepse e ka mendjen te Amerika, se nuk është Andi më i bukur se Erlindi.Po dhe kto fare budallenj me çin meren.

 • j s
  j s

  E qavi italishten ariani 😨

 • Petrit Perdoda
  Petrit Perdoda

  Seç ka nje kimi mes Andit dhe Titanikit e keni vene re😂😂😂... 👇

 • Leonora Krasniqi
  Leonora Krasniqi

  Omg melisa dhe fatjon jan kthyer ahahahahaha ❤❤🥰🥰

 • Liljana Preza
  Liljana Preza

  Edhe rusja desh me tregu mbas kaq kohesh , qe une jam ketu duke folur me superlativa. Ajo e beri punen e saj. Trokiti tek R. THENIA E arjanit per Eliz. TEJLOR GODITI BUKUR.

 • Liljana Preza
  Liljana Preza

  Sara me shkathet se Atdheu !!!! Cfar behet keshtu.Do nderroni partneret e njeri tjetrit.Cfar emri ti veme emisionit. Mbaruan gocat jafht ???!!!!

 • Liljana Preza
  Liljana Preza

  O super djali na cudite sot Sara me e shkathet se ty apo ti me i shkathet se asara. Na e spjego pak !!!!!!Nuk i dhe nj puthe pelqimit tend por prisje nga ajo ???!!!. Falem.per mirkuptimin. Bravo.

 • gaming shqip
  gaming shqip

  Andi osht bo si Mevlani

 • Krenar latifi
  Krenar latifi

  Arlindi dul si 💩

 • Xhuli Ballazhi
  Xhuli Ballazhi

  Qka budalli si je o erlind🤦‍♂️

 • Sonila Xheleshi
  Sonila Xheleshi

  🤨

 • Sose Kanto
  Sose Kanto

  Jasmina femer pa nivel🤮🤮🤮

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri

  👏👏👏👏❤️🇦🇱❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇷🇺❤️🇷🇺❤️🇦🇱🇷🇺

 • Andreas Braholli
  Andreas Braholli

  Άστα τώρα ξεχασετο ζωή μου εσύ λάθος κάναμε πού δεν τού είπαμε για την ορα πού φεύγαμε

 • M C
  M C

  O Bora,jepja fjalen atij mbrapa Andit ka gjithe episodin i shkreti matet per te folur dhe e ul mikrofonin,

 • Enjoyed the moment
  Enjoyed the moment

  jam i sigurt qe do ju pelqeje sltoos.info/for/snKp07ZolaCetaA/video

 • Marjana Kryemadhi
  Marjana Kryemadhi

  Andi ❤️

 • Albanian King
  Albanian King

  Ky djali permas andit nervoz me mikrofonin shum agresiv djali

 • Artiola Cobaj
  Artiola Cobaj

  O bora o idjote po djali ri ka 4 or krk te flasi ca dreqin prezantuese je nenvleresim për atë djal.

 • drita gjyriqi
  drita gjyriqi

  Aman mori vajza me mire vishuni ne kostume banje.

 • Vasilis Vasilis
  Vasilis Vasilis

  Me ikjen e sares nga emisjoni u kuptua mir e bukur qe pas olses rolin kryesor ne kte emisjon falls e ka atdheu sepse jo me kot te gjith e din qe mes olses dhe atdheut luhet nje loj e pist qoft ajo e te qenurit te dashur apo thjesh managjer te ktyre kafsheve qe gjenden ktu ne kte studjo

 • Reshat Islami
  Reshat Islami

  Perthithen e jo perputhen

 • xhensila prokopos
  xhensila prokopos

  po jepjani fjalen atij te shkretit mbrapa se plasi

 • Liridon Sylejmani
  Liridon Sylejmani

  Erlind 🥲🥲

 • Elvis Kodra
  Elvis Kodra

  Atij djalit pas Andit iu mpi dora ne mikrofon se nuk e la kush me fol. Mbaroi emisioni: Djali-Po un ? Bora-Jo per ty skemi koh.Na japin me shume klikime Jasmini me Andin sesa ti.Kismet neser deri javen tjeter

 • rodla Aldor
  rodla Aldor

  Erlindi i ka te gjitha teori

 • Indrit Gashi
  Indrit Gashi

  qpo ndodh me. atdheun

 • Metti Salijuu
  Metti Salijuu

  Ehh mor erlind sorkallja eh gamor ee gamor

 • peaceuli 2002
  peaceuli 2002

  Ai djali i ri qe eshte pas Andit ka tere kohen qe do te flase po sja jep kush fjalen😅🤣

 • Beautiful Stare
  Beautiful Stare

  Eee per zotin jasemina sikur esht burri aty

 • Dardan Halili
  Dardan Halili

  Defenitivisht nuk mundem me kuptu Andin per Jaseminen qe as nuk e meriton me jap kete deklartat...!! Erlindit thuni dikush qe ja nguli edhe Jasemina ;)

 • Ethnic Albanian
  Ethnic Albanian

  Gjithmone kur kaloj nje dite stresuese ne pune, shikoj komentet ketu dhe humori im alteron në mënyrë drastike 🤣🤣 o zot lot 🤣🤣

 • Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku

  o cfar femre mjer kush do e fus ne shpi

 • zinx
  zinx

  #jasmina%andi

 • Klajdi Peqini
  Klajdi Peqini

  Ha

 • antoneta hofstetter
  antoneta hofstetter

  Andi i ke humbur gjithe respektet qe kemi pasur, nje rrugaçe te ofendon publikisht, sillet me ty si te jesh mashkull qe ajo luan per te treguar se eshte garipe, rrugaçe e rrugeve. Ne fund ajo do te lere te injoruar para miliona njerezish qe ju ndjekur

 • Boni's Games
  Boni's Games

  Ne perputhen i gjithe lezeti eshte Arjan Konomi,ju te tjeret beni vec zhurme

 • King Kiki8
  King Kiki8

  Opo si nuk e la njeri te fliste ate cunin mbrapa te shkretin . Sa u mundua ai me t veten . O bora o boraa . .po halli o olsa para o djal 🤣🤣🤣🤣😂

 • Kujtim Baloshi
  Kujtim Baloshi

  Jasmina luan me te dy, Andin dhe Erlindin.

 • klevis. sefa
  klevis. sefa

  kta pse nuk qihen bashk

 • Jeton Bytyqi
  Jeton Bytyqi

  kto vajzat nuk jan te vendosura si te thot jasmini qe asht per andin se dihet me dal jasht ajo don ala te rri ne emisjon nuk don me u perputh me asnje don me marr rrog ala aty

 • Debian
  Debian

  E Cuditshme qe doli kjo rusia ish e fejuara e Rinianit, duke bere komplimente per Rinianin masi refuzoi kerkesen e Anes per te dale jashte.

 • Remuel kush nk me njeh
  Remuel kush nk me njeh

  Mua. Erlindi me duket si gey 😹

 • Faton Agolli
  Faton Agolli

  Mos llapitni🤣

 • Amarda Golemi
  Amarda Golemi

  Aman kur do iki ky erlindi nga perputhen

 • Flamur Bajraktari
  Flamur Bajraktari

  Takimi me i bukur deri tani.

 • Marin
  Marin

  Pyeteni njer kte erlindin ku e blen mallin se shum dru po m duket 😂😂

 • Selina Moser
  Selina Moser

  27 8

 • Ylber Duraj
  Ylber Duraj

  Dhe me ne fund arjani u perputh pas kaq shum muajsh kishte kimi me italianen 😅

 • Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri

  Takim ma t keq nuk kum pa kurr ,ekan ba flliqt ,nuk kshyret ma ksi takimi ,ma edhe Aq largg si ,Jasmina me Andin

 • Minna Fati
  Minna Fati

  Jasmina e puth e puth e puth dhe pastaj thot trhiqe fjalen mbraba se kuptoj ktu ka cifet kur dalin cifit kur shvishen po kta puthin njri tjetrin jan ber dashnore me njeri tjetrin..ooo

 • NoelG
  NoelG

  Bravo ❤shum t mir bashk❤

 • 19 98
  19 98

  💋JASMINA♥️ANDI💪🏻🇦🇱💋FLAAAK FAREEE🔥💋🔥💋🔥💋

 • Visar Mecini
  Visar Mecini

  p6eITFJZGJHNM WN QN QBEB3B3JQ13³ BIGPJLC BN

 • Flutra Kovaci
  Flutra Kovaci

  Hakerri.i.zem.deshtoi.me.jasemin.

  • Fatmir Az
   Fatmir Az

   Nuk ka deshtu, por thjesht luan rolen e regjis

 • Pikepamje
  Pikepamje

  sltoos.info/for/2p9mmbucnayVzoY/video

 • Bieta Tiran
  Bieta Tiran

  Obobo fiks si bur duket Lediana sot🤦🏻‍♀️

 • Bieta Tiran
  Bieta Tiran

  Antonela parzotin leni rehat syt oj goc se dukesh Se je ne siklet nga dhimbja e kokes prej tërheqjes🤦🏻‍♀️

 • Gitow
  Gitow

  iiiiiiii me tbo pordh jasemini

 • Saida Gohan
  Saida Gohan

  Po kjo Lediana ca ka qe spo I mbyllet goja. Ngeli tu fol . Ndoshta do te krijoi shoqeri te ngusht me Jasminen.

 • Lori Lorena
  Lori Lorena

  Me cte drejt merrni nje person tjeter ne tel , me cre drejt hyni ne nje ceshtje qe nuk ju takon? Njerez te flliqur, pyesni dhe tjert per pislleqet e tjerve qe i din mir por dojn me ba demek si te ndershem dona me dit se si eshte puna

 • Granit Canolli
  Granit Canolli

  Andi: Me zhveshe e tash? Jasemina: Tash tja fusim nje turr😝

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn

  Me keto Dibranet duhet pajtur kuhjdes, se edhe Nexhmia Dibrane ishte...

 • Ela Martini
  Ela Martini

  Po arjani ka lyer floket🤣

 • Ay gibi
  Ay gibi

  E mi bora shyqyr Zotit njeher u veshe si duhet.. Se krejt me te zeza... Shum bukur dukesh keshtu vazhdo ngjyren e zez eliminoje krejt se nuk je plake ok 👍

 • Leo Begaj
  Leo Begaj

  Jasmina eshte lule qe varet deg me deg Jo te lidhen per 1 huri Andi do tja ndej aromen Por nuk edi qe gith kafshet e pyllit I kan ber gati hunjet per jasminen te varet

 • B4RDH1
  B4RDH1

  5:11 hahaha groza me kill mesage

 • nusha gjoka
  nusha gjoka

  Quando sei bella bora bellissima 🌹❤

 • Fakte intersante Neper bot
  Fakte intersante Neper bot

  sltoos.info/for/t6l5mLRsf6eErqQ/video&lc=UgyUUAlf9uhyu5Ch_214AaABAg

 • Inxhi Tafa
  Inxhi Tafa

  E qeshura E Jasminës🤔 Si Kiara goca Simbës 😂 kiakiakia

 • Mirela Lela
  Mirela Lela

  Per mendimin tim digjenerim komplet qoft per femre qoft per mashkullin te vjen per te vjelle kur i shikon dy te rrinj njihen njere nuk kalojn direkt ne puthje .qe te japesh ate puthje eshte e shenjt .po keto jane bere si ato ro...t.puth 7.a 8.dhe gjejne ndonje mashkull lolo dhe martohen me pas

  • Fatmir Az
   Fatmir Az

   fatkeqsisht ki te drejt, por menyra e keti formati teliviziv keta dy po lujn shum mir rolin, dhe per Lek nuk pytet morali e kultura shqiptare

 • Angela Selimi
  Angela Selimi

  Sa respekt ka Marsela ne te folur,e degjon tjetrin kur flet deri ne fund,nuk ja nderpret fjalen dhe qetesisht i kthen pergjigje

 • Nora Mustafa Arifi
  Nora Mustafa Arifi

  Mendoj qe Jasemini per derisa puthet me Andin ka nje ndjenj mes tyre dhe Andi ku specifikoj qe eshte vetem per Jaseminin si mundet te shkoj me te tjeret?

 • Ylli Demaj
  Ylli Demaj

  O flliqesira se lat namin 🤮🤮🤮

 • luiz doda
  luiz doda

  Djemt e mir po rrin ne stol

 • Dardan Leka
  Dardan Leka

  Italjane goce ri jep llogari ktu je ne perleshen dum te dim qe nga koha qe je lidh me Rinjanin e deri kur ke hum kontaktet me te ,mer vesht ti apo jo?????

 • Laura Imeri
  Laura Imeri

  Me vje keq moj ledijana po tremb njerz me at surrat full silikon fake femer

 • Nardi Berberi
  Nardi Berberi

  Mevlani ish je

 • kosovë
  kosovë

  Pse kaq shumë bicha n'Shipni?

  • kosovë
   kosovë

   @Fatmir Az po qfar dashurie po fol ej,pos shtazt qe jan qkarravit ,e tash njerzimi jan bo edhe ma tzi,fara ju hupt . Show per kurvni? Per me i marr n'qaf rinin ? Pom dhimen qikat e reja prej Kosove se kto t'shipnis me ka 12 vjet jan bo gra

  • Fatmir Az
   Fatmir Az

   @kosovë po dashuria eshte gjëja me e bukur, por gjithsesi ne kohen e vendin e duhur, keta dy ma së miri po aktërojn, pasi e gjitha kjo një show është.

  • kosovë
   kosovë

   @Fatmir Az fatkeqsisht mir eki se edhe t'Kosovs pp dojn me u ba qishtu njerz pa marre e pa marifet. Pse a shumë mire pot doket Ty a

  • Fatmir Az
   Fatmir Az

   Mos ban dallime mor, se shqipar andej kufirit e kendej kufirit jem

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj

  Kjo Jasmina qenka perveluar per burre e shkreta arrin sa ju heq rrobat e trupit djemeve forca jasmina te perputhesh se je perveluar shume p🤮🤮😉😉

 • lil loco
  lil loco

  Sara Atdheu jon perputh jasht emisioni‘t 😅😅😅

 • A A
  A A

  Cfar ironie o zot sikur riniani nuk dinte gje per kte lidhje ne Skype...poooo stafi ku e gjeti kontaktin me kte vajze🤔🤔🤔

 • Begu Begolli
  Begu Begolli

  A nuk e keni kuptu qe kta bejn skena atu vetem e vetem per te ndejtur sa me gjat. per ket nuk dojn qe dy veta te perputhen se ju duhet te dalin nga atu.sa kalojn shum mir bashk s din q te thojn dua ta shof me tjerat ,ku ka njer qe don ta shof at qe e don me tjerat at qe e pelqen.pastaj po bejm takim sqarues, pastaj duam te bejm nje pauz.kjrejt kjo jon kot sa per te qendru sa me gjat atu.

Naprej
I MOVED | Meme Time
24:52
1,7 mio.