Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021
54:35
1,367,569
Reddit
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtoos Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • gioyu comi
  gioyu comi

  Sa mu dhimse moj Antonele, me bere me qa ......

 • adnant pali
  adnant pali

  Sa i kishte shku nji fustan nga koko mama kids Atdheut me ato flok 🤷🏻‍♂️

 • Aviation Fans Albania
  Aviation Fans Albania

  Nuk e di por kjo Antonela eshte super femer , që në fillim e kam dashurua nga ekrani, eshte bukuroshe por ka një energji Asht tip edhe pozitive , ka shaka , edhe të vlereson kur e meriton ! Me pak fjale yll!

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👊👊👊👊👊👊👊👊

  • gioyu comi
   gioyu comi

   Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  και η ❤️μεξρ ❤️κ ευ ξρη νρ ❤️ξφξτθ ❤️η Δ ξδ η ευ η ❤️ξεξτ ξε ❤️η ευ ξδ ντητ ❤️η ευ ηρ βδηδ η ευ ξδ ξδ ❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💝💝💝💝💝💝💝💝

 • dini Elezi
  dini Elezi

  atdheu si mirija ni kojshi e kam hahahahahakoka ba sot

 • dini Elezi
  dini Elezi

  ju nda fryma mevlani mos e ler te bej reklama hahahaha

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  καλέ Κρήτη βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρήκε βεηρηφ βρη ξρξηρ ξρυθτ ηρηρη ξεηδ νυκτί βρητ ξυθτ βρητ ηεξρξρ βρητ ήρθε ξρυθτ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ η ξεξτ η ευ ηρ βρητ νρξττ κιτ ήρθε κριθεί ντητ ντητ ντητ ντητ κρκρξρ νρ μεξρ ξεξτ βρητ βρητ βρητ ξρη ντητ ήρθε κρίνε κρξτ κγξτιρ βρητ βεηρηφ ήρθε βτηε βρήκε βρητ ντητ ήρθε ντξξτητ βρητ νηε βεηρηφ βρητ ξρη ηρηρη νηε κ ευ ξδ μ ευ ξυ δ ηεξρξρ βεηρηφ κρ καλά καλά μεις μελά μ ε ξδ μ ευ ηρ βρητ η ευ βρητ βρητ βρητ Κρήτη βρητ βρητ βρητ η ευ ηρ βρητ βρητ νρξ ξρη βγήκε βρητ ηρηρη ντητ ξρη

 • Abc Def
  Abc Def

  Jasmina femre koti

 • Naxhi Naxhije
  Naxhi Naxhije

  Moden e leshit

 • Naxhi Naxhije
  Naxhi Naxhije

  Qfar pantallona pordhe ne bor ka vesh tru peshku

 • anxhela love
  anxhela love

  😭😭😭😭😭

 • Andre TxT
  Andre TxT

  E urrej kete emision me gjithe shpirt por ama bravo Antonela qe tregove dicka aq intime dhe tregove nje copente vetes, dije qe ka shume vajza dhe gra qe akoma vuajne dhe pasqyrohen prej teje.

 • Erga Erga
  Erga Erga

  CESHTE KJO MOS RESEPEKT NDAJ FAMILJES PRIVATSIS, PER PAK FAME,PERSE I KERKOJ TE NDAJ MOMENT PREKES DHUNA SESHTE GJE E MIR TA NDAJ ME JU PUBLIKIN,NDERGJEGJE PAK JU LUTEM,NDERKOH ME LOT E SHKRUAJTA KET KOMENT

  • yuoop noke
   yuoop noke

   fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

 • dor aceari
  dor aceari

  Eshte shum e vertet qe femijet qe kan jetuar dhun ne familje behe shum te zot jan te fort cajne ne jet

 • PASHUKU BERISHA
  PASHUKU BERISHA

  Historia e antoneles esht nje histori rreth qethese Na bere te kthehemi vite mbrapa ne koh Dhe srz na perlote te gjithve Me historin tende antonela Uroi tjesh e fort dhe ti besh ball cdo sfide qe te sjell jeta Ashu siq je ne studio krejt pozitivitet

 • Mirjana Xhaferaj
  Mirjana Xhaferaj

  A more Antonella na preke me.kte histori.. vajzat e bukra te zgjuara te shkathta ce duken sikur skan asigja kane gjithmone dicka ce e ruajn ne zemer qoft e mire apo e keqe ..imagjino sa vuajn femrat shqiptare😭😭😭😭

 • mimi Meha
  mimi Meha

  Se pe ndjej

 • mimi Meha
  mimi Meha

  Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

 • Mimmo Relax
  Mimmo Relax

  Erlindi: shpreh nje deqir Jasmine: ishallaaa ishallaaa boj ni giveaway tfort 🤣🤣🤣

 • Esat Bellova
  Esat Bellova

  edhe djemt mu duken te prekur ne ate moment

 • ele ele
  ele ele

  42:06 Andi:Po jasmina Po Jasmina:Po andi Po My mind:Po k@ri po

 • TiTAN Online
  TiTAN Online

  Nuk e fajsoj babain e Antonelës Sigurisht se edhe ai ka pas problemet e veta ....!

 • blackpink bts
  blackpink bts

  U preka shume

 • Nora Mustafa
  Nora Mustafa

  Jan ba femrat si lopt pazar qe i prek gjdo blers 🤣🤣

 • Evelina Aliaj
  Evelina Aliaj

  Antonela eshte vajze emir jeta ka sfida ka dallge ❤❤🙏

 • Kejsi Nurce
  Kejsi Nurce

  Antonela, edhe pse komentet negative qarkullojne per ty, ti gjithmone do te ngelesh e preferuara ime! Te lutem behu e forte sepse une dhe te gjithe suportuesve te tu na duhesh te te shohim ne ekran te lumtur,te qeshur dhe mbi te gjitha te forte! TE DUA SHUME😊♥️ Like te gjithe per te suportuar Antonelen!!👍 👇

 • Ai Cuni
  Ai Cuni

  Ky andi esht si shimpaze ca i pelqejn ktij ,shif mer c kok q ka me 2 ndarje🤦‍♂️

 • Olti Vlora
  Olti Vlora

  Bravo mevlani

 • Sams Unlocked
  Sams Unlocked

  Nje histori qe e kemi perjetu shum familje shqiptare por ka nga ato qe e kan perjetu deri ne fund qe ka pas edhe vrasje po ka edhe sot familje qe i dhunohet nena ku dhunohen fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

 • Ilire Kovaci
  Ilire Kovaci

  Atdheu nuk e ka vendin aty me dergonje dikun ne cirk

 • Dj Rumba Mix Dj
  Dj Rumba Mix Dj

  Respekt Vajz ty dhe Familjes tende e posaqerisht Respekt shum te madh per Maman tende e cila me gjith mundin dhe sakrificen e madhe ju ka rritur e ju ka ofruar te gjitha gjerat qe juve ju kan munguar. E kemi Historin e ngjajshme te Familjes kshtu qe dhasht Zoti e Burrat e sodit mos t'sillen keq me Femren shqiptare po ta Respektojn e ta duan ma shum se vetveten . Ju uroj Shendet ty dhe Familjes tende 🥰👍

 • Bes Bau
  Bes Bau

  ERLINDI NA QENKA SENSITIV😂😂😂😂😂😂😂😂PSIKOPAT UN DOT THOJA.. PO JASMINA QENKA FEMER PA FIJE KARAKTERI.. SHUUUM MIRE JA BERI ERLINDI ME "PUTHJEN" 😂😂😂😂NE VESH E PUTHI.. PSIKOPATET KSHTU SILLEN SI ERLINDI.. FEMRA I THOT PUTHEM DHE ERLINDI E PUTH NE QAFE😂😂😂😂😂😂😂😂😂 UN TE ISHA NJE FEMER KURRE NE JETE SDOT KISHA DALE NE TAKIM ME ERLINDIN.. ME CDO TJETER PO.. OOOO ANDI, PO IK MOR DJAL NGA JASMINA.. FEMER PA FIJE KARAKTERI QENKA KJO FEMER

 • Bes Bau
  Bes Bau

  JASMINA 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂KJO VAJZE QENKA TOTAL HAJVANE FEMER.. BOAAAAA.. PO SI MUNDESH SI FEMER TE PERPUTHESH OSE TKESH PELQIM PER ERLINDIN????? 🙈🙈🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️TI THEM AKTOR DOT ISHTE NJE VLERSIM, ME MIRE DO TI SHKONTE PSIKOPAT MASHKULL.. PO KTA VAJZAT SHQIPTARE ME DUKET SE JU PELQEJN PSIKOPATET.. PASTAJ DALIN DHE VAJTOJN.. OBOBO CME GJETI MUA ETJ.. A PAK DJEM TE MIRE KA ATY NE EMISION QE TI TE ZGJEDHISH ERLINDIN?? 😂😂😂😂😂😂MERE MERE SE DOT KNAQ ME PRALLA.. PREJ SOT E KAM KUPTUAR SE MEVLANI SINQERISHT ESHT NJE DJAL SHUM I DREJTE DHE SINQERTE.. ANTONELA ME DUKET SE PASKA PERVOJE DHE NDJENJE TE SHEH KUSH CKA ESHT.. MEVLANIN GJITHMON E KAM KRITIKUAR PADREJTSISHT.. PO TASH E KAM KUPTUAR SE ESHT NJE DJAL SHUM I MIRE.. ANTONELA MBAJE MEVLANIN SE DJAL ME TE MIRE NE PERPUTHEN SDOT GJEJSH.. HARROJ TE TJERET.. ERLINDIN AS MOS E LLOGARIT FARE SE ESHT NJE MASHKULL PSIKOPAT.. KOHA DO TA TREGOJ.. JASMINA ESHT NJE VIKTIME QE AS VET SE DI SE ESHT NJE VIKTIME E ARDHMSHME..

 • bessbaba
  bessbaba

  😂😂😂😂😂😂

 • Arsen Billa
  Arsen Billa

  😰😰😰😰😰😰😰

 • Terezina Pepdjonovic
  Terezina Pepdjonovic

  Shum e vertet ato qe po thot por Antonela ka nje Mama tw Mrekullushme

 • Arsen Billa
  Arsen Billa

  Po kush e ka dhimjen me te madhe ka buzeqeshjen me te bukur dhe ket ta dini

 • Dua Fans
  Dua Fans

  Si ka mundesi qe BORA s kishte bere make up sic ben zakonisht pikerisht sot? Nuk besoj se historia e Antoneles ishte e degjuar per here te pare nga bora dhe produksoni.

 • Dardania Sacra - Kosova
  Dardania Sacra - Kosova

  Mendoj qe Nuk tregohen keto histori ne kete Emision

 • Inoba 215
  Inoba 215

  كاش عرب ولا جزايريين هنا 😂😂 واش من لغة هذي

 • Mimi Be
  Mimi Be

  U mbet Andi gjat gjithe kohes tu korrigju: "Jasmin e ka emrin". 49:15

 • Doda
  Doda

  Nje vajze e rritur ne dhune,nuk mund te jet kaq arrogante ne sjellje...nuk perputhen kto dy gjera.. Boll me broçkulla 🤫

 • kristjan Truja
  kristjan Truja

  Po eshte shume prekese se preku dhe gjyshin tim kur e pa

 • Lalaland Lalabla
  Lalaland Lalabla

  Qikjo osht TRAUM qikjo osht kur hek njeri qekjo o jet e fshtirr jo e Malises qe bullizojke Ledianen e kajke per bullizem. bravo Antonela tedua.

 • Ponja Fier
  Ponja Fier

  Antonella bravo i ke ndenj mamit pran i keni kaluar bashk . Gezohem qe tani jeni mire

 • Sara Italy
  Sara Italy

  Me takum te ekzagjiruar nuk kisha pare deri tani

 • Matilda Dani
  Matilda Dani

  Ne kete pjes qe po tregonte Antonela kam vuajtur dhe une po si historia antonelese😔😔😓😓😓

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov

   nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

 • serveti 007
  serveti 007

  Si te bohesh titulli i vidjos part 405730

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov

   Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

 • Albana Alijiii
  Albana Alijiii

  te gjith qeshen me problemin tek pantollat e erlindit 😅😂

 • Bes Bau
  Bes Bau

  OH JEEEE.. PO A ZGJIDHET KY DJAL ERLINDI PER NE TAKIM?? MA MASHKULL HAJVAN SKAM PA KURRE.. SHYQYR ZOTIT QE SJAM JASMINA NE KET MOMENT.. ME MIRE TE MARISH ART THADHEXHIUN SE KET MAJMUN ERLINDIN

 • Besar Ibrahimi
  Besar Ibrahimi

  Hiqeni Erlindin ai eshte i doobet per ket program po sillet si Gangster ne fillim bente me Tean si femij kaluan 1 muaj be gangster

 • Eni Babeni
  Eni Babeni

  39:41 ku ke mend ti o Sindi aman 🤢🤢🤢🤢🤢🤢

 • Eni Babeni
  Eni Babeni

  34:10 sa rendeso i jep vetes kjo kukcka Sindi

 • Liljana Preza
  Liljana Preza

  Ana ,, guxo thyje murin qe te ka zene syte dhe zemren.mos ki krike.s Ai eshte i pregatitur per jeten i ka te gjitha ne terezi qe ti te jetosh zonj. I TA THA. pett nga ty ngrohtesi. Kuptoje.

 • Eni Babeni
  Eni Babeni

  14:17 aman o Sindi se na hape barkun 🤢 🤢 🤢 si gjithmon me ofendime

 • bedri ameti
  bedri ameti

  tu eshiku biesden e antoneles tu qajat me ze e me lot me erdhi shum shum kec per ngjarjen shum si popelle kemi vujt ne shum sende nvaret nga situatat por nje xhe te keni dhe te dini kush ika prindritn ndgjojni respktojni duani dhe pci familje te bukur te bashkume dhe famlje te mir se kujt imungon njeri prid apo pridrit edin cfr demthon mungesa e pridridve

 • Elisa Bazelli
  Elisa Bazelli

  Na i shpifet me kte erlindin mu thyeee ekrani😵tip i peshtirrrr

 • George Xhumari
  George Xhumari

  Nuk me vjen turp te them qe kam qare . Dhe u permallova me teper kur kujtova se c na thote Zoti Krisht .Duajeni gruan sic deshi Krishti Kishen. Jeta nuk eshte e lehte .por a Kemi te drejte ne Burrat qe ti leme femijet tane me kaq Dhembje .me kaq trauma .Keta te rinj qe ne i duam qe jane E Ardhmja .Gjeja me e bukur qe ka Shqiperia . STOP DHUNES NE FAMILJE .FAMILJA ESHTE E SHENJTE JO VETEM PER PJESETARET E SAJ POR EDHE PER SHOQERINE .MADJE EDHE PER ATDHEUN Qendro e Forte Antonela .Are many of us who Love you and wont you to suceed .in your Life and in your Future

 • Arsim Fazliji
  Arsim Fazliji

  Andi:qoftë hera par👉 që pajtohem me ty Ana.😅😅😅

 • Eduart Cenaj
  Eduart Cenaj

  Antonela esht ferma ma reale aty me ka prek shum 😭😭😭😭

 • Arsim Fazliji
  Arsim Fazliji

  Atdheu dhe Erlindi si ato Plakat te Kapixhiki,duke fol ne Vesh.😜😜😜

 • SimpleThingsMatter.
  SimpleThingsMatter.

  Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

 • eu euBabos
  eu euBabos

  O antonela dhe ne kemi si I historija jote dhe un isha e vogl kur ndhone kot dhe tashi jam ne franc dhe mami ime keshtu ka vuajtur sepse mami ime nuk kishte mbshtetja as nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

 • Elvis Prendi
  Elvis Prendi

  O Erlind o garrrrr hoqe syzet te erdhi goja ty Pupupupu qr u bo me 70 k followers e u rriten vesht

 • Ardian Janura
  Ardian Janura

  STOP dhunes se familjes Shqiptar! Shikojini lotet e kesaj vajze! Ajo perfaqeson nje pjese shume te madhe te femijve shqiptar qe kane perjetuar ! Nuk jane vetem jete nenash te shkaterruara jane breza te shkaterruar! Femije qe rriten me friken se dikush do vej dore mbi ta dhe qe u duket normale nje jetese e tille! Bravo Antonela qe pate kete Kurajo!

 • Galane Galania
  Galane Galania

  Stop dhunes ne familje ne qfardo drejtimit qe te jet ..dhe ju bani kujdes qe komentoni se ekziston dhe karma kaq po them un kush e kuptoj e kuptoj .rrespekte te veqanta moter antonela .trujt i madhi zot ty e qa ke per zemer 🙏🙏🥰❤

 • NOKU
  NOKU

  Andi leje ket Jasminen vlla se nuk esht per ty..

 • Kleidi Isufi
  Kleidi Isufi

  Ajo ishte e cudicme

 • miran shehi
  miran shehi

  Sedi sa kam qare,antonela te jap fuqi.

 • Emanuela_ Helsinki
  Emanuela_ Helsinki

  Sara zëmër sa e mirë je qe i dhe përkrahje shpirtërore Antoneles dhe e puthe, Sara qofsh vajza më e lumtur në botë.

 • Demirel Shtaro
  Demirel Shtaro

  Kta jane kryerropqira . Ta mendosh pak as nuk u plas fare per hallin e asaj . Thjesht duan te bjne lajm 10000% i sigurt se fundja gje nuk i zgjidhin . Madje sa filloi tha dua te ndalem te antonela medemek ajo te tregoj historine e saj te dhimbshme ne tv , pastaj i kerkon si me miresjellje ta ndaj me ne historine e familjes se saj . Ore jane emison rropqirash per lajm e klikime i shtyne te flasin ato se fundja skane pse e bejne publike historine e jetes aty . 🤮🤮🤮🤮

 • Erti Skenderi
  Erti Skenderi

  O Erlin nenen nvrim😂

 • Clash Kings
  Clash Kings

  😂😂😂😂😂😂😂😂 Atdheu skam eksperienca un Arjan, dy te dashura kam pas. 🤦‍♂️

 • shima shima
  shima shima

  Hahahah Ik ore

 • Eriselda Merka
  Eriselda Merka

  😢😢😢😢

 • Petrit Caca
  Petrit Caca

  Ca llape kjo bora

 • Klodian Gega
  Klodian Gega

  Antoneta..jeta vazhdon..edhe dua qe javen tjetet te dua te qeshur..jo keshtu..klm..fat ne jete

 • Land Land
  Land Land

  A vetem mu mdel ajo "viza e zez" te ekrani pas arjanit apo me esht prish tel mu????!🙄

 • Tony Negredo
  Tony Negredo

  Juli esht esht legjend .....

 • Test Test
  Test Test

  Juli i madh a jeni gati per treshe dmth po tall rakun me te gjith dhe skuptoin asi gjo juli je i madh (ironik )duhet shum per te kuptu ty ato qe jan aty ,per mendimin tim jan zero

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri

  🤩❤️🤩

 • Ekrem Maksuti
  Ekrem Maksuti

  Antonelen duhet ta kuptojme nje edhe njehere nje familje si shume te gjithe shqipetareve ,dne shqipetaret jemi shume te forte moralisht andaj Antonela nje mesazhe per ty sikurse edhe per mua dhe atyre te cilet kane nje femijeri te veshtire ngase une mund te them vetem nje se edhe mua me vdiq babai ne moshe shume te re kur une i kisha vetem 4 vite e motra lindi 2 muaj pas vdekjes se tij ,Nena ime su martua kurre me ,na rriti me shume mundime por kurre sja kam pare lotin ne sy te saj andaj jam shume mirenjohes naga te gjithe njerezit qe me respektuan jetim kam respekt nga migjallaret, dajte e mi me mbare farefisi mbare njerezit te cilet i dua,Nje mesazh Antoneles dhe mbare jetimave shpresoj qe NENAT e tyre te jene me te lumturat RESPECT mbare NENAVE SHQIPETARE .

 • love life
  love life

  Antonela je nje femer e fort ❤️❤️

 • Uka Orsi
  Uka Orsi

  STOP DHUNËS NDAJ FEMRAT DHE BURRAVE ⛔⛔⛔

 • Celik Alla
  Celik Alla

  Omg qetsohu stop dhuness n familje bobo ca nk bohet o zot

 • apoorvarare TV
  apoorvarare TV

  sltoos.info/for/0GektKOtf42Evo4/video 👈👈👈👈👈👈

 • Arta Prendi
  Arta Prendi

  Bravo antonela nuk esht turp te tregosh te verteten 💫💫💖💝💓💗💞💕🌹⚘🧡💛💟❤❤

 • Celik Alla
  Celik Alla

  M vjen shum keq antonela vazhdo perpara jeta kshu esht skemi ca m bo 😭

 • Malbora Algjoni
  Malbora Algjoni

  Po Atdheu çpati me floket kshu 🙄🙄

 • Linda linda
  Linda linda

  Andi:Po jasmina po Jasmina:po Andi po Une:po te degjeneruar po

 • Tarifa Tari
  Tarifa Tari

  M

 • ridvan Sopi
  ridvan Sopi

  A jeni shqiptar bre Turp ju qoft djemve Nje lot se pash Turpp

 • Zonja Zonja
  Zonja Zonja

  Μοssuposhtni,vazhdini, jeten, same, mire

 • Miklovan Ylli
  Miklovan Ylli

  Me viene shume keqe Antonella😭🤗🙂☹️

 • arlind linndi
  arlind linndi

  Ana ne at emision eshte vetem per opinioniste

 • Miklovan Ylli
  Miklovan Ylli

  ,😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Liljana Preza
  Liljana Preza

  Ana, R.... kishte nje dhurate mas emisionit mos donte te te thoshte:Ci duket vetja kesaj ndonje dive Hollivudi ?! Mos e humb R... Ok .

  • Liljana Preza
   Liljana Preza

   O Rinian dhurate e Zotit , e meriton nje shans Ana ? Jepe. Futu edhe ti ne boten e saj.💖

  • Liljana Preza
   Liljana Preza

   Ishallah .

  • Liljana Preza
   Liljana Preza

   Pres nga Ana a e zbuti ndopak zemerimin e djalit dhurate e Zotit💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Nikoleta Shkembi
  Nikoleta Shkembi

  Po sa djale kot ky,pse e mbani aty ky ska ca jep.

 • Sahra Shala
  Sahra Shala

  Sa me vjen keq moj Antonela per ty😏😏😏😏.Metvetet esht tmerr te rritesh pa baba...Duhesh te behesh e fort hatri mamit dhe familjareve tu!?Mori goce meti tregua vujtjet e mija ti lajn vujtjet tua me kilonetra.Po jeta esht kjo😏😏😏😏😏

Naprej