2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
02:47
6,214,322
Reddit
Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Komentarjev
 • BalkanskoZlato
  BalkanskoZlato

  Uh, what a song

 • M K
  M K

  Ohhh kyy tekstt si me i than un 2 tonit me shkruuuuuuuu offf brehhhhhhhh😍😍😍😍

 • Jeta Krasniqi
  Jeta Krasniqi

  Pol

 • Мима Алексеев
  Мима Алексеев

  From Azerbajan citi BAKU🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿

 • Aldo Doro
  Aldo Doro

  Ke ndonje moter

 • Buqe Nikqi
  Buqe Nikqi

  Sa bukur 2 ton

 • Kp Kpopfan
  Kp Kpopfan

  2ton 2021 hittttt

 • Enea Kosturi
  Enea Kosturi

  Super

 • lsmaili xhemale
  lsmaili xhemale

  Knej

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 • Fredi Meli
  Fredi Meli

  Yesss 🙌🙌🙌🥳🥳🥳 u r number 1

 • Enkeleda Toska
  Enkeleda Toska

  Super keng, e adhuroj ket kengetar ka nje ze te mbrekullushem respekte 🙏🙏🙏🙏

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 • FREE VS FIRE
  FREE VS FIRE

  Hello I am indian

 • eri_sss
  eri_sss

  I'M IN LOVE WITH THIS SONG😍

 • Agren Shaqe
  Agren Shaqe

  Je njish

 • mateoaci d
  mateoaci d

  BRAVO 2 TON

 • ERBLIN GABRICA
  ERBLIN GABRICA

  Good idea!

 • niduoe stre
  niduoe stre

  Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍

 • Sarah Hohn
  Sarah Hohn

  🇩🇪🇽🇰💋

 • Bardhi Qershori
  Bardhi Qershori

  L

 • Artin Haliti
  Artin Haliti

  kurr nuk perdor fjale fyse respekt

 • Bojana Radevska
  Bojana Radevska

  Eleonora milkovic

 • i was right
  i was right

  From Rotterdam we love this song 🥰😍

 • Mario Petro
  Mario Petro

  Respekt 🇦🇱

 • The Unique
  The Unique

  0:23 kur te hy vetja ne qef dhe i beson djallit

 • ujori ujori
  ujori ujori

  2 ton 🌟🌟🌟🌟🌟

 • Shegushe Kadiu
  Shegushe Kadiu

  💥💥💥💥

 • Laureta Berisha
  Laureta Berisha

  Thjsyihhgvjgfhvb Bkff

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 • Anita Rruga
  Anita Rruga

  Super je nje ze te shkelqyeshem

 • hedllo hellow
  hedllo hellow

  Kengetar shum I Mir bravo

 • Klea Veshi
  Klea Veshi

  shiko me poshte

  • Klea Veshi
   Klea Veshi

   zoti ju ruajt

 • Fier Jon
  Fier Jon

  Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur

 • Raju arora
  Raju arora

  I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

 • Fidan Coljaj
  Fidan Coljaj

  💋💋❤❤❤❤

 • Valmir Dalloshi
  Valmir Dalloshi

  Kengtari me i dobt

 • Arsim Gashi
  Arsim Gashi

  Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton 2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣

 • Emily An
  Emily An

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 • Valzim Gashi
  Valzim Gashi

  my idol💜💜

 • FF TOXIC
  FF TOXIC

  Sa e bukur kenga

 • DURO S
  DURO S

  Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

 • B A
  B A

  1:47 😍😍

  • Emily An
   Emily An

   o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • ARTUR BUCI
  ARTUR BUCI

  kingi i muzikes 👑👑👑

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

 • Laureta Berisha
  Laureta Berisha

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • suela bunjaku
  suela bunjaku

  Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

 • Mondi Palloshi
  Mondi Palloshi

  Ooose

 • Merita Lleshi
  Merita Lleshi

  Super kengtar

 • *Stella*
  *Stella*

  💎❣️E&S❣️💎

 • Nasi Brahimaj
  Nasi Brahimaj

  👌👍

 • Perputhen Pikant
  Perputhen Pikant

  sltoos.info/for/yJOI1Jtmd6WKmn4/video Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

 • A
  A

  Sluskeo

  • soinu foig
   soinu foig

   kenga ime prill 2021

 • A
  A

  Meda

 • lyrics_K1DA
  lyrics_K1DA

  sltoos.info/slow/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

  • soinu foig
   soinu foig

   Si gjithmon hit

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

 • Nadi Hoxha
  Nadi Hoxha

  Kenga e bukur

  • lyrics_K1DA
   lyrics_K1DA

   sltoos.info/slow/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • Eldi Fejza
  Eldi Fejza

  o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • SHAIP cuclla
  SHAIP cuclla

  Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  • lyrics_K1DA
   lyrics_K1DA

   sltoos.info/slow/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html

 • Moe Kaan
  Moe Kaan

  🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

 • Shkurt Murati
  Shkurt Murati

  Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

 • Xheni Xheni
  Xheni Xheni

  O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

 • Ms. I
  Ms. I

  Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

 • Klea Veshi
  Klea Veshi

  kush e digjon ne 2021

 • Oksana Haydey
  Oksana Haydey

  👍❤❤🇺🇦

 • Vladimit Eshja
  Vladimit Eshja

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Gashi Noar
  Gashi Noar

  Smyr

 • Juljan Tufa
  Juljan Tufa

  Si gjithmon hit

 • Elinda Kelmendi
  Elinda Kelmendi

  kenga ime prill 2021

 • Izabela Kolli
  Izabela Kolli

  😍😍😍😍😍

 • Bleana Bejaj
  Bleana Bejaj

  😍😍😍😍

 • SHANMUGHA DASAN Kannoly
  SHANMUGHA DASAN Kannoly

  Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

 • Aurel Preca
  Aurel Preca

  Bravo ....

 • ami l
  ami l

  🔥🌹🔥

 • Djdjdjsj dhvsvshs
  Djdjdjsj dhvsvshs

  Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

 • Aurel Preca
  Aurel Preca

  Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

 • hip hop Rap
  hip hop Rap

  Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

  • minij hooi
   minij hooi

   Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 • DATSE OFFICIEL
  DATSE OFFICIEL

  🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 • Serdi Doku
  Serdi Doku

  Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

 • Bleona Xhilaj
  Bleona Xhilaj

  Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

 • claire t.
  claire t.

  0

 • Arjeta R.
  Arjeta R.

  😍

 • teodor Bida
  teodor Bida

  My song

 • teodor Bida
  teodor Bida

  sltoos.info/for/2puOssWufqum24Y/video

 • Suzana Neziri
  Suzana Neziri

  0 y qqll

 • PAULIN MEDHA
  PAULIN MEDHA

  Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

 • Joanna
  Joanna

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • Reyhan Kuris
  Reyhan Kuris

  Sa mir musica 🥰🥰🥰

 • lejla Hamiti
  lejla Hamiti

  Wow🦋💙💜

 • Jurgen Trojer
  Jurgen Trojer

  Super kng

 • HSB MYL
  HSB MYL

  🇦🇫 Likes your songs🤙

  • HSB MYL
   HSB MYL

   Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

  • Joanna
   Joanna

   Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 • ema elena
  ema elena

  Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 • Afrim Bugari
  Afrim Bugari

  I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

 • Driton Selmani
  Driton Selmani

  Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

 • kancelari ermali
  kancelari ermali

  best ever

 • Hucaj Elvin
  Hucaj Elvin

  hallo

 • opzz xsin
  opzz xsin

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • Mateo Kejsi
  Mateo Kejsi

  m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

 • Etleva Markaj
  Etleva Markaj

  Je shum i mire

 • Bealdo Dosku
  Bealdo Dosku

  👏👏👏

 • Xhensilda Mydini
  Xhensilda Mydini

  Kenga me e bukur

  • Xhensilda Mydini
   Xhensilda Mydini

   Hahah

  • opzz xsin
   opzz xsin

   almir6000000goet

Naprej
2TON - GOTA
02:49
17 mio.
GJESTI - ALO
02:46
7 mio.
2TON - KAMPION
02:35
4,6 mio.
TIKA - MY HUANA
02:35
3,1 mio.