Një vajzë e re hyn në Për’Puthen - Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
15:11
159,539
Reddit
Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtoos Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komentarjev
 • Rakipi Naki
  Rakipi Naki

  O zot shikoja floket Aristeles

 • arian shehu
  arian shehu

  Kleoniki eshte tamam gjarper 😤 shum e shemtuar!!!

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  καλά μεξρ κα δ μεη ξξ ❤️❤️❤️💋💋❤️❤️💋👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  λεκέ μεξρ βδηδ ξεξτ ❤️❤️❤️

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  καλή δ η έφη κδ ξεξτ ❤️❤️

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  , 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Jonida Balla
  Jonida Balla

  Κ δ η δω ξεηδ μ ευ ξδ μ δ ξδ μ ευ ξδ μ ευ ξδ μεξρ μ ευ μη δ μ ευ ξδ βδηδ Ν δ ξδ μ ευ ξδ μ φη ξδ μ ευ ξδ μ ευ ξδ μεξρ μεξρ ξεξτ κ ευ ξδ μ δ ξδ μ δ ξδ μ ευ ηρ μεξρ μδξρβ βδηδ ξεηδ μ φη ξδ μ φη ξδ μ φη ξδ μεξρ μεξρ μεξρ μ φη ξδ μ φη ξδ μεη μ ευ η μ ευ ξδ μεξρ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Rufedie Troka
  Rufedie Troka

  Perputhen data 2 mars

 • Remzije Shabani
  Remzije Shabani

  Pp

 • Seli Seli
  Seli Seli

  ARSELA SHKON ME RINAN

 • Dila Ndreu
  Dila Ndreu

  kjo Kleoniki, sa mendjemadhe, kendon anglisht,flet sikur te ishte "perendeshe" i kthen djemve pergjigje "anglisht " ...???? Po sikur Kleoniki Delijorgji ishte rritur ne Greqi, dhe greqia flasin greqisht, apo eshte "amerikanizuar" ne Greqi dhe flet English language ne shqiperi, I Will accept that type of performance and communication if she grew up in America.por prap jo mendjemadhesine sepse mendjemadhesia eshte "thesar" i budallajt.

 • GODBANIAN
  GODBANIAN

  hahahah surpriz vetes

 • GODBANIAN
  GODBANIAN

  Kur them un ky emison esht si 9-vjecarja sbeson njeri

 • Ardiana Uka
  Ardiana Uka

  o zot prap ana opinjoniste jeni qmendur ju mor a e pranoni dhe maman time

 • Je S
  Je S

  Po kjo mor vlla si kosh me arra, asnje fines fare. Nga ato maloket qe shkonin punonin token.

 • Km Mm
  Km Mm

  Aristela si bukfike filloi edhe kjo me u xhvesh si vesh si xhvesh kot fare

 • Gangamel Shalaj
  Gangamel Shalaj

  Ooooo ik ti o aristela Pihhhhh

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj

  Kjo vajza e re duket si gjyshja ime Aristela 🤮🤮

 • Xhesika Uka
  Xhesika Uka

  Ky amarisi kur erdhi tha jam 25 vjec tani thot 24 vjec ??☹☹🤒🤒

  • Leonard Brasha
   Leonard Brasha

   Hahahahahhahah 🤣🤣🤣

 • alissa
  alissa

  Me duket do perputhet aristela me arjanin

 • bledi dhima
  bledi dhima

  sa e mir kjo e reja TA QISH NE BYTH hahahahaha

 • Daily Things
  Daily Things

  Kleoniki yll

 • Behixhe Mamica
  Behixhe Mamica

  Cili djal te pelqen me shume❤❤

 • Original VideoTM
  Original VideoTM

  Mallkimet Shqiptare : sltoos.info/for/1Gmbv9CkmLCAmWk/video

 • tani laci
  tani laci

  Maris sjell nipin tani te marri eksperjenc se keto gocat jane autoshkoll mese ike ti 😂

 • FF KL4JDI 16
  FF KL4JDI 16

  kush me ben subcribe ja kthej

 • Lela M
  Lela M

  Ky Erlindi ma shpif. I gezuar per zgjidhjen e re...Ky eshte tamam KCK

 • Era hhh Rexhepi
  Era hhh Rexhepi

  Perputhen

 • Era hhh Rexhepi
  Era hhh Rexhepi

  Ahhaahhaahah

 • Enisa Malelli
  Enisa Malelli

  Omg sa me acaron kur flet kjo Aristela pff

  • Enisa Malelli
   Enisa Malelli

   @D T poo😂😂😂e fjeti mendjen😂😂

  • D T
   D T

   Hahaha shum Ka i gjo pa lidhje fare o huni me ne fund de plasi 🍅

 • Unknown Anonymous
  Unknown Anonymous

  shkurt shqip nga i gjeni keto bundra

 • Rei Dinoshi
  Rei Dinoshi

  E ke turin si pogaçe ariistela

 • BORN2BOOYAH B 2 B
  BORN2BOOYAH B 2 B

  Kete Boren nuk e kuptoj pse buzqeshi kur iku Ana se kuptoj

  • klinton bekaj
   klinton bekaj

   ×××(:u gzu shum se doli sepse kapas frik se ja nxen vendin😀pak shska se Bora eshte💎

 • Albian Lokaj
  Albian Lokaj

  freez e jeshile esht fanta

 • Valtrim Lepaja
  Valtrim Lepaja

  11:32 tu menu qe osht tu e marr ne goj bone playback speed 0.25x edhe shikone 😂😂

 • Kenge me tekst_01
  Kenge me tekst_01

  Aman kjo arristela me ket menyr qe fol me acaron shum!!🤯

 • Maria Cepele
  Maria Cepele

  Aman sa me acaron nervat mua kjo Aristela ..Menyra se si flet pz 😒🤦🏻‍♀️

  • Ges Mirdita
   Ges Mirdita

   Dhe mua i kam ra tatelefonit me grusht 3her me qen une pjes e perputhes e mys vdek sa her te fol 🤢🤢🤢😡😡😡😡🤬🤬🤬

  • mandi lori
   mandi lori

   Gjithashtu😂😂😂😂😂

 • samsung ma e forta je mo te plqen
  samsung ma e forta je mo te plqen

  ❤❤❤👏

 • AGRO WEB
  AGRO WEB

  Pershendetje te gjitheve ! Ju falenderoj te gjitheve per komentet pozitive ! I vleresoj shume ! Doja tju informoja qe kanali im Aventurat e Julit eshte bllokuar perkohesisht nga SLtoos per arsye verifikimi! Der ne nje komunikim te dyte ju ftoj te me beni Subscribe ne kete kanal qe po ju shkruaj ku kam publikuar dhe kengen X5 SE me Mevlanin ! Ju falenderoj !

 • dovi lana
  dovi lana

  Hahahaha kjo ereja qenka cilmi nga mnd si lezbike flet dhe ato ironit eksaj aumart lumi lart posht imer tgjith hahahaha emision koti ata ibejn planet para setfilloj emisioni sikur sedinin daljen eanes ishin dijeni😂😂😂

 • aisa eliani
  aisa eliani

  Aaaaaaaaaaaa isa a ka hik ke per puthen kush ma pje eka. Zemr

 • Doni
  Doni

  Hyri me ne fund kjo domatja se plasi.

  • D T
   D T

   Hahahah me kot de si me duket kjo Tamom plasi o me hy o ska Juristja kjo esht karroc

 • Masimiljano Haxhiu
  Masimiljano Haxhiu

  Ma mir kishit mor plakun tim për analist .se sa keni mar anen aty.turp i madh prz

 • Ges Mirdita
  Ges Mirdita

  eshte vejza me e shemtuar perzotin nga te gjitha ka per te ngel beqare zoti e rujt po me ato men jo eshte e shemtuar shemtut🙄🤮🤮🤢🤢

 • Ges Mirdita
  Ges Mirdita

  Aristela eshte vajza me e shemtuar

 • Kristina ღ
  Kristina ღ

  Kengetarja Kleoniki kendoi shume bukur! U qetesova kur po e degjoja 🙂

  • Mira mira
   Mira mira

   @Kristina ღ ne shqip po

  • Kristina ღ
   Kristina ღ

   @Mira mira nuk do qe kaq e bukur sa eshte tani ne shqip

  • Mira mira
   Mira mira

   @Kristina ღ kendoje ne shpip e dashur. .

  • Kristina ღ
   Kristina ღ

   @Mira mira s'ka me kenge shqiptare ne ditet e sotme dhe nese kjo kenge do qe ne shqip do e humbiste lezetin, se ka me shume kuptim ne anglisht.

  • Mira mira
   Mira mira

   Zeri i bukur por duhet ne shqip opo te shesi ment qe di anglisht ,turp per olsen.

 • Naser Zeqa
  Naser Zeqa

  Rgty6r

 • Linda Linda
  Linda Linda

  aman kush e ka bezdi menyren si flet kjo .mua me acaron nervat

  • Era hhh Rexhepi
   Era hhh Rexhepi

   Me aceron shume

  • Era hhh Rexhepi
   Era hhh Rexhepi

   Edhe mua

  • Era hhh Rexhepi
   Era hhh Rexhepi

   Hahaahhaahaha

  • stacy del rose
   stacy del rose

   edhe mua

  • Era hhh Rexhepi
   Era hhh Rexhepi

   Kush the aceron ty

 • dionixhi
  dionixhi

  Niki Delijorgji, na ke ca k**in!

  • teddy teddington
   teddy teddington

   Po me tver8 na çao kirin

 • Silvia franc
  Silvia franc

  Kjo vajza re ibpaska lag flokt si sa me pas dal nga dushi ca mode qe qesin i her

 • Rudi Pici
  Rudi Pici

  gjeja me e bukur e programint... kengetarja ne fund :D

 • Dina P
  Dina P

  Gjasme nuk e dinin se Ana do largohej .Po Aristelen e kishit gati mbrapa skene?Pordh me rigon me pak fjale 😛

 • Rafael Caushi
  Rafael Caushi

  Po kète ana deshtaken e keni ftuar per te mar mend se sa shum dashnor ka kap dhe te gjith e kan lèn se kjo eshte VK

 • Rafael Caushi
  Rafael Caushi

  KLEO NIQI NGA FSHATI DROPULLIT i ka ngelur ora te dashnorja e ish dashnorit paske ngel me pasoja moj goc nejse gèzoju pasuris se ne fund dhe ti qe ke milliona dhe dikush qè nuk ka milliona dy metra vend do fitoni ??

  • ĎÊŇΊÂ
   ĎÊŇΊÂ

   sh fjale me vend👍

 • M. Morina
  M. Morina

  Aristela shume e trashe po.mbaj pak diete o moj goce ;jo per ne po per vete. Edhe ske nevoje te zhvishesh tashti per ti rene ne sy meshkujve

  • Greta Bytyqi
   Greta Bytyqi

   Oj lope ska nevoj ajo diete me mbajt boll e bukur eshte,po shihet qe je bodyshamer

 • Sefer Knap
  Sefer Knap

  Me vlani shum frigohet sasht 3 po asht 4 MEVLANIASHT ATY BOSS ASHT MA I MIRI NE TV BOSI DOT QENDROJE NE PROGRAM DERI NE FUND DHE DO DALIN BASHK ME OLSN.

 • Guten Asenova
  Guten Asenova

  Cfare kengetare thua moj bora vetem femer seshte kjo femra me injorante nuk kam pare nuk e shikoni kur flet gjith p......dh ajo duhet ti bej trurit pak levazh se i eshte myk pak me e thjesht si femer nuk je askushi

 • love Love
  love Love

  si ftyr shtypme si burr edhe tundet duke ndenjur ulur i duket vetja yll o zot kur banka ne kjo si e bukur aman

  • love Love
   love Love

   @Ikballe Cakolli 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Ikballe Cakolli
   Ikballe Cakolli

   Aty ne perputhen dot behet kukull, edhe Lediana erdhi ne fillim si gjyshe e Hasit po tash u ba si dardha pa levore🤣

 • Mr Berti Berti
  Mr Berti Berti

  Gerdeci song tell the fast food to make one

 • Orkid Murati
  Orkid Murati

  Ore po pak femra tbukura ka po kte balenen gjeten

  • Dori Farruku
   Dori Farruku

   Esht mbipesh jo balen. Pastaj se ste pelqen ty sfo te thot qe si pelqen meshkujve te tjere

  • Lia Tusha
   Lia Tusha

   Kjo osht balena 2 ne perputhe

  • Girls Queens
   Girls Queens

   😂😂😂😂

 • Mevlan_ Shaba Official
  Mevlan_ Shaba Official

  Pershendetje miq! Ju falenderoj per mbeshtetjen tuaj, Nje subscribe =nje mbeshtetje per mua love you😍😍 Subscribe tek kanali im per vidio te reja 😍

 • Sara Malaj
  Sara Malaj

  PERSHENDETJE JAM SARA JU UROJ SHIKIM TE KENDSHEM. JU LUTEM ME BENI SUBSCRIBE.ZOTI JU BEKOFTE.🙏🙏💗💓💗💓💕💕

  • Artur Fr
   Artur Fr

   Meso te qeshesh ti jo te zgerdhihesh

  • tekashi 6ix9ine
   tekashi 6ix9ine

   nuk esht sara e vertet.do vetem disa subscribers

  • Mr Berti Berti
   Mr Berti Berti

   Shko tek tubi se aty je mesuar ti ben dhe lek

 • Sefer Knap
  Sefer Knap

  E keni mar anen t shese ment a ment ska per vety i keni smu njerzit e ruges doni ne tv famshm po i keni ba budal mendojn se kan hip ne HAN

 • Vezire Tafaj
  Vezire Tafaj

  Oj Ana paracetamoli ty te ka mbetur shala vjerre ti ka dal afati sta do kush mos e nguc Marisin se ti ie larg mashkujve si ai ti me ate shalen tende nRrS

 • Sami Nebiu
  Sami Nebiu

  Jo jo nuk thuhet një vajz e re por pas tre tentativave po e fusim mezi... Dhe tirulli tjetër. ,, Shqipja detyroi Marisin të laegohet nga PP,

 • H H
  H H

  urime VAJZA E RE. e bukur si do VETE ZOTI. KUR qeshën i çel FYTYRA. paç FAT.

 • Shkoder Dholl
  Shkoder Dholl

  I dont like....sa vjc esht kjo duket shum e madhe

  • Shkoder Dholl
   Shkoder Dholl

   @Shqipe Sefa duket si 37 🤦

  • Shqipe Sefa
   Shqipe Sefa

   27 vjec

 • nimet lama
  nimet lama

  PërPëshurren 🤣

 • QBDOC Productions
  QBDOC Productions

  sltoos.info/for/poqf0KN8r6SSu6A/video

 • Erza B
  Erza B

  O zot jo

 • MM Di
  MM Di

  Stela je shen doshur shum po prap e mire je

 • gresa myftiu
  gresa myftiu

  👀

 • Artur Fr
  Artur Fr

  Floket I lave e skishe koh ti thaje apo I ke pa lar ?

  • Artur Fr
   Artur Fr

   @sajmira bello sot e kishte lar koken 😂😂😂😂

  • sajmira bello
   sajmira bello

   I ka ven pak stuko 😂😂

  • Artur Fr
   Artur Fr

   @Juli Perputhen o njesh

  • Artur Fr
   Artur Fr

   Koka pa lar kostumi bardh kepucet e kuqe. .. oii po me duket vetja si komshia llafazane me paska ber si vete saj 😂😂😂

  • Artur Fr
   Artur Fr

   @Andi Xhialli pa lar duken, gjynaf esht e vajz me shkoll te lart.

 • Albin Kurti
  Albin Kurti

  Ooo zemra vogel po perputhen 40+ sesht hapur akoma

 • OFFLINE VEVO
  OFFLINE VEVO

  sltoos.info/for/naKh39uEropezGU/video

 • OO OO
  OO OO

  Deri tani asnje nuk keni perputhur ju si produksion Vetem keni pershkedhier Te shikojme çfar do arrini nga tani e tutje

 • Martin Seran
  Martin Seran

  Te gjitha jane mendjemadhe

 • Tauland kuci
  Tauland kuci

  Kjo pjesa e katert ishte shum e bukur sidomos kur kendoi ajo sorra ,ngelem te habitur, kendonte bukur ,😂😂😂😂😂😂😂

  • Shkoder Dholl
   Shkoder Dholl

   Hahhahhahahhaha na hipnotizoi 😂😂😂

 • Ledjana Prenga
  Ledjana Prenga

  Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..

 • TIKI . Info
  TIKI . Info

  sltoos.info/for/0HuCr6mAmauorqQ/video Juli nxjerr zbuluar Perputhen

 • Luccilus Deloretta
  Luccilus Deloretta

  Bravo Riniani shum djal intelligent ja hodhi ne tok masken anes .kjo kengetaria shum sexy me e mire se gjitha vajzat

  • besa bese
   besa bese

   Bravo 👏Riniani qe nuk beri gabimin drastik te dale me Anen Ana beri vendimin e duhur sepse asnje nga djemte aty nuk ka pasur perputhje dhe pse ti zere vendin nje vajze tjeter. Ana meqe do dale jashte edhe Fatjoni eshte jashte keshtu qe mund te vazhdoni pelqimin dhe njohjen me njeri tjetrin sepse edhe Fatjoni ka thene qe kam deshire ta njoh Anen kur te dale

 • beti el
  beti el

  Vajza re bomb

 • Mira mira
  Mira mira

  Kenga duhet ne shpip jo ne anglish keni ik per lesh o rini.

 • Kristina Duka
  Kristina Duka

  Kjo Aristela shum kote🤢🤢🤢🤢

  • Lela M
   Lela M

   Pse kot? Shume vajze simpaike dhe e zgjuar

  • Rezar Ta
   Rezar Ta

   @Bad 123 🤣🤣🤣🤣

  • Doci Blendi
   Doci Blendi

   Pse nuk vjen ti pra ?

  • Bad 123
   Bad 123

   Si sharabajg esht

 • Mira mira
  Mira mira

  Gezuar ditelindjen maris djali me i mire .

  • klinton bekaj
   klinton bekaj

   ×××):e vertet

 • SUPRAY x
  SUPRAY x

  Na keni ca trrapin me kto beni subscribe me acc fake kalamaj

 • Kico Mico
  Kico Mico

  Pershendetje !Jam Juli dhe ju falenderoj nga zemra per mesazhet pozitive .Ju dua shume.❤❤

  • nderimi kurti
   nderimi kurti

   Je i vecant mes atyre personave Juli... Ske lidhje me shume prej tyre... ti je bote me vete shoku... megjithate suksese

  • Era hhh Rexhepi
   Era hhh Rexhepi

   O jul

  • Merita Kodraçaj
   Merita Kodraçaj

   O jul

 • TIKI . Info
  TIKI . Info

  sltoos.info/for/u3l72rBpfat4zIY/video Melisa reagon per ofendimin qe i beri Fatjoni

 • Antonela Berisha
  Antonela Berisha

  Pershendetje te gjitheve ju falenderoj perzemersisht per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im 😊 i youtubit ju lutem me beni subscribe 🙏 zoti ju bekoft

  • Landa Doku
   Landa Doku

   Antonela asnjehere mose u terheqje nga deshirat tua qe Te marrin te tjeret kush eshte Ledjana moj per ty as per shume beta nje zero me buze Si vic

  • Artur Fr
   Artur Fr

   Te hengsha zemren sa e mir qe je

 • Albin Kurti
  Albin Kurti

  Marisi si Ardit Gjebra the cheap version.

 • mr groza
  mr groza

  1

Naprej