Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )
03:04
3,354,470
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komentarjev
 • Llambri Madhi
  Llambri Madhi

  Nuk esht naj keng kushedi nuk esht , ndryshe ky videoklip nuk esht shum i bukur , like kush mendon si une.

 • ROZETA BARUNI
  ROZETA BARUNI

  Qenke lodh shume me e mesu kengen🤭

 • Nergis Broca
  Nergis Broca

  Kenga me e bukur ne bot

 • Loku London
  Loku London

  On varikarse mevlani Ju hapi syt te gjithave ju

 • FF ARBER
  FF ARBER

  Tka dal zogu jasht

 • Rukije Rukije
  Rukije Rukije

  Haj mut

 • Hond Saub
  Hond Saub

  A ka mundsi tme tregoj njeri Ca lidhje ka kjo me muziken se ma hoqi trurin 🤮🤮🤮

 • Jori Styles
  Jori Styles

  if she is studying to be a doctor in the future...she just only needs to dress like this in a surgery and the injured person will immediately get up to get the fuck out of the room💀💀💀

 • Mihena Islami
  Mihena Islami

  Shumë e bukur

 • Aldo Aldo
  Aldo Aldo

  Shko moj kare vishu

 • Nita Nita
  Nita Nita

  Ora 2:59 un po e ndegjoj qe zdi sa her ket Keng se pom pelqen

 • Juli Cani
  Juli Cani

  Ec melisa ma mir ti kishe heq fare ato

 • Nita Nita
  Nita Nita

  Kenga shum e mir e disa qe kan ber ne kto Komentet e Fundit shaka palidhje per Kengen ata thjesht qenkan Gjeloz se si ta quash nje keng keq kurse esht e mir por Njerzit qe kan Gjelozi gjithmon mundohen me perqesh diqka qka ska asgje per te perqesh por mundohen dika me ja ngjit plus dhe Kercimin e paske ber mir se duket qe kercen me Zemer se vrehet ne Levizjet qe i ben plot Energji

 • Genti Popi
  Genti Popi

  Luftuan trimat e shkret skenderbeu e shum te tj, qe te dalin sot bythjashte keto.pu pu pu kjo eshte semundje e ndyr jo korona

 • Muki_ Mitrovica
  Muki_ Mitrovica

  A po mendoni edhe ju si une qe Melisa i perngjan Jessica Alba's ??

 • Danim fan girl Army
  Danim fan girl Army

  ❌👂

 • Sihana
  Sihana

  qajo qika i paska hollankat e shkoqme

 • irgen1 myftaraj1
  irgen1 myftaraj1

  🤮🤮🤮🤮

 • Lulzim Fetahu
  Lulzim Fetahu

  ❤️

 • Shyhrete Morina
  Shyhrete Morina

  💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • bakushe jahja
  bakushe jahja

  Shum bukur melisa yll je 🥰🥰🥰🥰🤍

 • Elja
  Elja

  69K like lol.

 • Alked Zenelaj
  Alked Zenelaj

  Melisa me me mira ta honksha zemren

 • Koli Idol
  Koli Idol

  Behen.lloj e soj kengetar pa pik.lidhje ngatroni karin.me dollarin ju qifsha ropt

 • Neula Selenitsa
  Neula Selenitsa

  ❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺

 • bb4live inter
  bb4live inter

  Shkoni mor kara..nshqipni edhe thiu me marr mikrofon bahet kangtar

 • rivale_ vireo
  rivale_ vireo

  ik moj kare mutit tqifsha at fisin

 • Alkeos Plaku
  Alkeos Plaku

  Kjo kenga duhet mbajt per vetmbrojtje 🤣🤣🤣

  • Jori Styles
   Jori Styles

   mbret je

 • Saimon Nikollaj
  Saimon Nikollaj

  Ti po me bullison😂😂👏👿

 • Desara Gega
  Desara Gega

  Pz dhe un nderrova vidio sa dole ti o melis🤣🤣pash zotin shum keq

 • Klea Baci
  Klea Baci

  I love you Melisa ♥︎♥︎♡︎

 • Uesli Kurti
  Uesli Kurti

  3 minuta keng 12 fjal ka then left the chat

 • Enri Maliqi
  Enri Maliqi

  Po kari Po

 • Artur Mcini
  Artur Mcini

  mesazhi i konges seni seni seni veni veni osht vec per ty

 • Christos Beats Production
  Christos Beats Production

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ferit Tafani
  Ferit Tafani

  je me e mira melis

 • Anxhela Anxhela
  Anxhela Anxhela

  Ma e mira je te dua shume Melisa kenge shume bukur sukesese

 • ff_ SNAKE __
  ff_ SNAKE __

  Mel to opp the most of ollmnbmmmlppp

 • Indrit Sula
  Indrit Sula

  Melisa ♥️♥️💋🥰🥰🥰😍

 • Valon TAHIRI
  Valon TAHIRI

  shesum viewsa me kill

 • Fatjona Hoxhaj
  Fatjona Hoxhaj

  😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

 • Motovip
  Motovip

  Hanksh mutin💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 • Qama Limja
  Qama Limja

  Wow Melissa ♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟

 • User User12
  User User12

  Me plq shum kjo keng dhe kjo vajz po sme plq klipi😕😂❤❤❤👊🌟

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili

  Kjo per mjeksi!!!Booo skan cjapin me femrat si kjo e ja cdel.

 • Arianagrande grande
  Arianagrande grande

  😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍

 • mark piroli
  mark piroli

  Love love so much and MELISSA TE DUA SHUM SHUM MELISSA

  • Mr Ledio
   Mr Ledio

   Ik mbushu,kar.

 • Melissa Kurpali
  Melissa Kurpali

  ♥️

 • Eraldo Pjetri
  Eraldo Pjetri

  Ja more frymen zogut😂

 • erind daci
  erind daci

  Uau te lumte melisa

 • Aferdita Marku
  Aferdita Marku

  Kujt ja ke detiku këtë këngë

 • Aliioo 4260
  Aliioo 4260

  Unë erdha per komentet por perfundova duke kontrolluar dhe komentet e komenteve 😂😂😂😂😂😂

  • Danim fan girl Army
   Danim fan girl Army

   😂😂si un

 • Jasmina Gjoni
  Jasmina Gjoni

  melisa te falenderoj shume per kengen eshte shume e bukur

 • Fabio 777
  Fabio 777

  Vënin vënin ëmrin ëmrin vtm kto ke kendu🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Nanen Ty
  Nanen Ty

  Tjeteren here deshu krejt mos maj tesh vesh hiq ma Nanen ty

 • alessio moretti
  alessio moretti

  sa here e keni kthy tek 0:51 per te pare.............. hahahhahah

 • alessio moretti
  alessio moretti

  dhe corapet ka te grisura kjo le te tjerat

 • Eri Eri
  Eri Eri

  Shum e bukur me kenaqe

 • Shehu' s
  Shehu' s

  Ma teksttt palidhjeee😂😂😂😂phaaaaa

 • 123 123
  123 123

  LIKE NESE STE PELQEN FAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 • Gold digger Jane
  Gold digger Jane

  Isha duke degjuar kete kenge, vjen macja me ben mutin mu te kembet 😠

 • My tarara
  My tarara

  A je ti pagjupe apo qka? 🤣🤣🤣🤣

 • Der hrvati
  Der hrvati

  I love albanian language 🇦🇱❤🇭🇷

  • alkida gjoni
   alkida gjoni

   😭😭😭😭😭🤦‍♀️

 • Narze Stroka
  Narze Stroka

  Puthe Fatjonin ne buz😘💋❤

 • Narze Stroka
  Narze Stroka

  Nfa Meisila❤❤❤❤💋💋per Melisen

 • Narze Stroka
  Narze Stroka

  Uaaauuu o zot❤❤❤😮😮

 • Orkide Official
  Orkide Official

  Breket e melises left the cat .jan gris 🤭

 • ROZETA BARUNI
  ROZETA BARUNI

  Ti je e vetmja qe e urren fationin por fationit nuk i intereson fare🥰

 • Glenis Imeri
  Glenis Imeri

  meli je ma e mir se ana fatjoni duhet mu kthy te ti prap

 • Erisa Keqi
  Erisa Keqi

  QUEEN

 • lola lleshaj
  lola lleshaj

  melisa

 • Edison Ndoj
  Edison Ndoj

  Qr qar kenga me kot qe kam nigju

 • King Tony
  King Tony

  Kjo Keng shkon per Mevlanin....

 • bukyyy
  bukyyy

  Ik mej shko blej tesha

 • Putin Putinovic
  Putin Putinovic

  Nje arsyeje ma shumë pse s'na pranon EUROPA 🤝 thank you for nothing 🤙🏼

  • Danim fan girl Army
   Danim fan girl Army

   Nothing for nothing😂

 • Francesca Mhilli
  Francesca Mhilli

  Kang ma jerme ske ku gje shko vesh naj pal pantallona.Po nuk pate ti bi un🥱😂✌

 • Lora Abdullahu
  Lora Abdullahu

  ♥️♥️♥️

 • Agetina Dyli
  Agetina Dyli

  Hajd se ksaj her i shkoi shum klikime ksaj vec e degjojn njrz nga kureshtja po n kengen e rralles as 1m zdi shkoj

 • Jolanda Kola
  Jolanda Kola

  Edhe getat ti kishe kontrollu tpakten😂🙉

 • Jolanda Kola
  Jolanda Kola

  Ca esht kjo keng vec senin venin ke thon😂😂

 • Samsung J1
  Samsung J1

  Thuaj bores qe te nderosh vendin😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁Te du shumë❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Je yll fare💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

 • Samsung J1
  Samsung J1

  U cmend Melisa

 • Ervis Kotorri
  Ervis Kotorri

  Kjo melisa me ket keng i ngrin tvdekmit nga varri i tremb 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Erlind Koxha
  Erlind Koxha

  Se dija qe kishte talent per muzike

 • Kookie Bts
  Kookie Bts

  Auto tune enters the chat

 • Zac is here
  Zac is here

  Report

 • Gentii Pancii
  Gentii Pancii

  Kenga vajti 3.1M dhe ju akoma vazhdoni shani😅

  • Jori Styles
   Jori Styles

   ka marre shikime sepse shume njerez duan te shikojne komentet, se sa njerez e kane share melisen per shembull...shume te tjere pastaj e pelqyen kengen

  • Daniela Lleshi
   Daniela Lleshi

   Vazhdoj e shajn sepse jan te djegur

 • Gojart Hidrej
  Gojart Hidrej

  Ose per andin

 • Gojart Hidrej
  Gojart Hidrej

  E ka ba per fatjonin

 • Llazar lala Llazar
  Llazar lala Llazar

  Mos kendo me, fama jote nuk ka jete te gjate pastaj kenga behet me shume se dy fjale, dhe ato dy fjale jane te pa kuptushme duke u perpjekur te manipulosh zerin qe nuk e ke per muzik. Stop endren e talentit, se nuk e ke, nuk mund ta perdoresh daljen e fames perthen si favor mundesie, ( pastaj femrat qe shkojne me shume meshkuj e kan te veshtire ose te pa mundur qe te gjejne parnerin jane shume konfuze me veten (eshte si puna e asaj fjales qe thone Bari eshte me i jeshil ne parcelen tjeter,

 • Argena Frroku
  Argena Frroku

  Melis du mu ba si ti🤩😍🥰😘😙😗😀😄❤️🧡💛💚💙💗💖💘♥️💓💞💕💟💌❣️💋❤️🧡💛💚💙💜

 • Bzdd Hhhggh
  Bzdd Hhhggh

  Dilje ne Takime Me Fatinonin me Meval

 • Bzdd Hhhggh
  Bzdd Hhhggh

  Oj Melise Po.Pse ike nga Progami Nga ....... Perputhen....... Kthehu Ne Perputhen Kthehu.... Ne Perputhen ............ .... . . ..... ..te Lutem

 • Greisi Murja
  Greisi Murja

  Yll🌟🌟shume bukur melisa

 • lola lleshaj
  lola lleshaj

  malisa

 • fatjona dajlani
  fatjona dajlani

  Skandaloze 🙄🤢

 • Flori Toplanaj
  Flori Toplanaj

  📺🔌

 • Darvin Toska
  Darvin Toska

  Sen I shpift 🤢🤮

 • Aferdita Marku
  Aferdita Marku

  A do të ketë kthehesh me ne perputhen

  • Danim fan girl Army
   Danim fan girl Army

   A do te ketë kthehesh me ne perputhen😂😂Me plq

 • buni
  buni

  Je ke qi robt ti ble klikimet

Naprej
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
60 mio.
Kida - Drunk
03:23
15 mio.