NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
03:45
4,767,151
Reddit
Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komentarjev
 • Game TV.
  Game TV.

  You Diss don xhon8

 • mozzik my world
  mozzik my world

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • BILLIE
  BILLIE

  Who think that Noizy is the best rraper of Albania

 • Roland Hatija
  Roland Hatija

  🤑🤑🎃😎😎😎

 • Xhuli Rrodhe
  Xhuli Rrodhe

  Kjo po qe esht keng!! Jo melisa apo mevlani me julin 😂

 • Mateo Pepa
  Mateo Pepa

  OTR familja e madhe❤

 • Diti Uka
  Diti Uka

  Love the bit bro... super

 • seiom jvony
  seiom jvony

  Jemi ritur me kenget e nojzit. Te rujt zoti ty dhe familjen tende

 • Po Joni
  Po Joni

  Üüüüüüüü

 • Genta Kola
  Genta Kola

  free🔥

 • Nicoleta Nicolai
  Nicoleta Nicolai

  1 MUAJ AS 5 MILION SHIKIME HAAHAHAHHAHHAHA IK O VETULL CAR IK DIL N PENSION 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Nicoleta Nicolai
  Nicoleta Nicolai

  Vari karin komplet kenga m kot

  • seiom jvony
   seiom jvony

   wys

 • Rrota
  Rrota

  Kush po e degjon ne 14 maj

 • Shaba 12
  Shaba 12

  😻😻😻

 • Gibsp Msrgumodiv
  Gibsp Msrgumodiv

  Nice

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Fire 🔥

 • FRA STORE
  FRA STORE

 • finemi ola
  finemi ola

  💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩je djali shume i mire ke shume ze nojzi dhe kegen te gjitha i ke qare me lote te dua shume jame fanca jote e mire ne botse ☺☺☺☺☺

 • FF DIONI
  FF DIONI

  Nozizy mret

 • Ela
  Ela

  Pa e degjuar akoma i bera like 🔝 🔊 Noizy 🔥🔥🔥

 • gjoni kola
  gjoni kola

  HALLBANIAZ 👑

 • Geri Fieri
  Geri Fieri

  te ruajt zoti o noiz ti je mbret

 • Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji

  Ti qit kot keng

 • Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji

  Ken tar koti

 • Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji

  Qishan nane

 • Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji

  Kar

 • Arled
  Arled

  wys

 • Bekim Onuzi
  Bekim Onuzi

  Kalle Noizy

 • Bekim Onuzi
  Bekim Onuzi

  Bravo Noizy King Je

 • laura devolliar7 laura devolliar7
  laura devolliar7 laura devolliar7

  you are so super you are king of music you are the best

 • alban alban
  alban alban

  Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

 • Elis Cuka
  Elis Cuka

  Super kenge pz👍🏻👍🏻

 • Shefki Dauti
  Shefki Dauti

  O babo se dy maipe kam

 • Besson
  Besson

  Jasht toksori

 • Besson
  Besson

  My cat now is a lion

 • kq dragon ff
  kq dragon ff

  Super

 • Della rosa Fabio
  Della rosa Fabio

  Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

 • ALB MAFIA 1312
  ALB MAFIA 1312

  Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

 • Joli Joli
  Joli Joli

  Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

 • Suzana Gjoka
  Suzana Gjoka

  bra vo 🤘🖕💥🥵

 • Po Joni
  Po Joni

  Osho

 • Alda Niku
  Alda Niku

  Otr

 • AVICII UEJS
  AVICII UEJS

  😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   We run this 20, 21

 • Nini channel
  Nini channel

  🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

 • Detective ElitePrime Highlights
  Detective ElitePrime Highlights

  😺 🙆🙆🙆

 • Your GOD Gaming
  Your GOD Gaming

  😅😅 😽😽😅😅😅

 • ELOSITOYOMUFF
  ELOSITOYOMUFF

  😋😋✔✔✔

 • MESH3l / مشعل
  MESH3l / مشعل

 • Itz Shrimpy
  Itz Shrimpy

  😚😚 🔰🔰

 • Harry Potter
  Harry Potter

  🇪🇪😝😝😝 😂😂

 • Parth Music
  Parth Music

  😎😎😅 🇹🇹

 • Zaz Gamer
  Zaz Gamer

  😛 😵 💕💕💕

 • Amzahyusuf 02
  Amzahyusuf 02

  💔🗯🗯 🙏🙏

 • Technical Hasan 3M
  Technical Hasan 3M

  😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

 • Endri dulja
  Endri dulja

  OTR 👑

 • El Dorado
  El Dorado

  Gang Boy😎

 • 𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛

  👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

 • blend marevci
  blend marevci

  Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21

 • Ilzan Limani
  Ilzan Limani

  SHQIPE🇦🇱🤧

 • Genta Genta
  Genta Genta

  Kot

 • bejtush offcial
  bejtush offcial

  otr noizy

 • Ledjon hasanaj
  Ledjon hasanaj

  #OTR noizy sko isthu je sum bravo

 • endri
  endri

  Super keng 👌👌👌👌

 • Arber Qendri
  Arber Qendri

  O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

 • X-MaNi _LyriXcs
  X-MaNi _LyriXcs

  Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO

  guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • endri11
  endri11

  🔥

 • Arlum Kerkuti
  Arlum Kerkuti

  Noizy king Salam nga dibra madhe

 • Liljana Lili
  Liljana Lili

  4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

 • Irma Hajdaraj
  Irma Hajdaraj

  Otr nuk osh gup por osh vllazni

 • David Zekaj
  David Zekaj

  brv

 • Liljana Lili
  Liljana Lili

  Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

  • noizy tayna
   noizy tayna

   Te gjith👌👌

  • ds boss
   ds boss

   Te gjith🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷🇬🇷

  • Genti c
   Genti c

   14 maj - lilit mos ju ndaj

  • Patriot Cobaj
   Patriot Cobaj

   E paske emrin si mami jem

  • hen ko
   hen ko

   Ku i kam shqiptarët e gjermanisë? ❤️🇦🇱🇩🇪

 • ALDIN THE [BEAST]
  ALDIN THE [BEAST]

  -9M/10

 • Shkelzen Mujaj
  Shkelzen Mujaj

  👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

 • RDD2649 TEAM TRIX
  RDD2649 TEAM TRIX

  🇦🇱Tirana

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide

  I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

 • Shkelzen Mujaj
  Shkelzen Mujaj

  Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

 • Jurgen Bezat
  Jurgen Bezat

  Kishte vëllag toka pa mbiu fara

 • Matia Milla
  Matia Milla

  Noizy=super hit🔥🔥

 • ERD1
  ERD1

  wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

  • Orind Gjonku
   Orind Gjonku

   @Charming nowhere to hide where😍👌👑

  • Killer REAPER
   Killer REAPER

   Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar

  • Endrit Kadriu
   Endrit Kadriu

   Gvg

  • Bobi Swe
   Bobi Swe

   hur läget 🤑

  • Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide

   Durrsi

 • Sara Cela
  Sara Cela

  Grosha 🤣🤣

 • Erviol Putro
  Erviol Putro

  😎

 • gaming Olti
  gaming Olti

  WOW!!BOOMMM!!

 • Kreku Kreku
  Kreku Kreku

  ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

 • Game_Arena88 Arena88
  Game_Arena88 Arena88

  SUPER LAL

 • vasil margariti
  vasil margariti

  Koul esht

 • Syed Nahid
  Syed Nahid

  Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

 • Brixhilda *
  Brixhilda *

  ❤❤❤❤❤❤

 • Kristjan Gjini
  Kristjan Gjini

  ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

 • Deti Llana
  Deti Llana

  OTR 👌👌🔥🔥

 • Alvin Sharra
  Alvin Sharra

  Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

 • Angela Hasko
  Angela Hasko

  😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Angela Hasko
  Angela Hasko

  😘😘😘

 • Flavio Pmĺepaj
  Flavio Pmĺepaj

  Durrsi

 • Valmira Alia
  Valmira Alia

  💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

 • soinhu foitu
  soinhu foitu

  Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

  • hen ko
   hen ko

   Respekt from Bulgaria!!🇧🇬❤🇦🇱

 • Reli Veza
  Reli Veza

  Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

 • Kasandra Pako
  Kasandra Pako

  O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

 • Nini Shaipi
  Nini Shaipi

  🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   o nojz te rujt zoti familjen

 • Amina Misini
  Amina Misini

  The king❤️

 • Gee
  Gee

  Rrespekte nga Brooklyn

Naprej
DON XHONI - MAFFIA
02:49
10 mio.
Capital T - RRUSHE
03:26
1,6 mio.