Gold AG - Tornado
03:21
306,259
Reddit
goldag.fanlink.to/Tornado
@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Tornado
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

#GoldAg #ONIMA #Tornado

Komentarjev
 • Trupja_Hoxha ARIMSEB
  Trupja_Hoxha ARIMSEB

  Arian agushi I nderum qofsh qe na e dridh zemren me kenget tona Edukoni bre nena djemt e cikat per atdhe se asnji skemi pervec njeri tjetrit 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • Ante Gotovina
  Ante Gotovina

  Greetings from Dalmatia Cro 2 Republik of Kosova . HVO 🤝 UCK 🇭🇷🇽🇰

 • Drini Brig 125
  Drini Brig 125

  Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 🖕

 • Endrit Shala
  Endrit Shala

  Kur vjen bashkpunimi me Shalianin

 • Kim Rama
  Kim Rama

  Ultara Nacionalistat Shqiptar. 👇

 • beedsj roiue
  beedsj roiue

  I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

 • Ajet Allidri
  Ajet Allidri

  nese ju qe jepni dislike per Gold Ag " jeni shqipatre harram u qoafte gjuha shqiper qe keni mesuar" love Gold Ag love Shqiperi love kosove...!

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu

   kjo po qe ja vlen te shikohet: sltoos.info/for/pmJ9x7GnfZBy2qA/video

 • ItsAlbo
  ItsAlbo

  Gold ag bone be tlutem nje kenge per albin kurtin

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu

   Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

 • Lorent Islami
  Lorent Islami

  Rrespekt

  • beedsj roiue
   beedsj roiue

   kjo po qe ja vlen te shikohet: sltoos.info/for/pmJ9x7GnfZBy2qA/video

 • Gentian Hysa
  Gentian Hysa

  "O pasha zotin per kete dite djalin e kam rrit" Komandat i pa harruar Qoft kujtimi jot ibrahim mazreku Sot fal ktyre trimave jemi te lire ❤❤❤❤❤❤ I love Albania I love Kosovo baby

 • chding zuure
  chding zuure

  Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍

 • Shqipron
  Shqipron

  ❤️❤️❤️

 • huttio srreu
  huttio srreu

  Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲

  • chding zuure
   chding zuure

   Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱

 • Ajslin jani
  Ajslin jani

  Ku ka shqiptar qe sta don zanin ty 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏

 • dueeh nyyu
  dueeh nyyu

  Like 5 ore para se me dal kanga Ma i miri n'Shqiptari qai Arian Aga ❤️

  • Kim Rama
   Kim Rama

   Mshefi cicat se marre 🤣🤣🤣

 • Hajzer Thaqi
  Hajzer Thaqi

  Na rrofsh bethen gold kakaa

  • huttio srreu
   huttio srreu

   Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

 • Misin Zenunaj
  Misin Zenunaj

  Respekt ete kendoft zemra ghithmon Po ashtu respekt per Zotriun Alban Kastratin Qe kntriboj per heroin Lavdi Per jet

 • Marigona Ylli
  Marigona Ylli

  kush esht per Goldin 👐🇦🇱🇩🇪🇬🇧🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇺🇸🇬🇧🇩🇪🇦🇱Goldi🤴👐🇽🇰🙋‍♀️🙋‍♂️⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Goldi 🤴👐🇦🇱🇽🇰👐

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu

   Bosi

 • Ditrin Muçaj
  Ditrin Muçaj

  Shkijet po vijnë prej 4 anëve, nje siti ARBRI është komand tane...❤️

 • Mario Gigi
  Mario Gigi

  Je kengetar me shum vlera 🇦🇱🇦🇱👋

 • Ibadete Cakolli
  Ibadete Cakolli

  Shum je i pa par lum kosova qe ta ka 🙏🙏

 • Suad Iseni
  Suad Iseni

  Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

 • Funny Bee
  Funny Bee

  kjo po qe ja vlen te shikohet: sltoos.info/for/pmJ9x7GnfZBy2qA/video

 • Miri Jetmir
  Miri Jetmir

  Dislike i kan bo veq ato qe jan serb... Gold 🥇💪💪

 • Dorina Mushi
  Dorina Mushi

  Sa e dua këtë artist

 • U Ç K
  U Ç K

  Tlumt goja patriot i madh per kosov edhe per shqipr🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Xhemsi Da
  Xhemsi Da

  GOLD AG respect 👍👍💪💪🇦🇱

 • Ermal Basha
  Ermal Basha

  Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱

 • ferizaj ferizaj
  ferizaj ferizaj

  Shum i dopt je sinqerisht lidhje lidhje me muzik ski

 • Elton Tony S
  Elton Tony S

  ✨✌️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • Fitim Ajdini
  Fitim Ajdini

  Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

 • mrmrs mustafi
  mrmrs mustafi

  Rrofsh sa Malet o Trim i Kti Vendi ❤️

 • fabion sertolli
  fabion sertolli

  Bosi

 • Eralb Mazreku
  Eralb Mazreku

  🍺🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇨🇬🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Eralb Mazreku
  Eralb Mazreku

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤👺

 • Taulant Landi
  Taulant Landi

  Zemra tknoft gjithmon

 • Vin V
  Vin V

  Brravo

 • Poli Castellano
  Poli Castellano

  I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

 • Fidani hoxha
  Fidani hoxha

  hallall te qoft se je numer ni per kenget shqipe

 • ROMAN 3
  ROMAN 3

  bukur kenga, as se njofta fillim mu duk si ushtar isisit

 • Osman Halimi
  Osman Halimi

  Kur po bon duet ma shum po dhez

 • Labi Totaj
  Labi Totaj

  Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Labi Totaj
  Labi Totaj

  Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Labi Totaj
  Labi Totaj

  Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Labi Totaj
  Labi Totaj

  Nisha 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Valdeta Xhiha
  Valdeta Xhiha

  Hallall te qoft te knoft zemra gjithmon

 • Horanlli Horanlli
  Horanlli Horanlli

  Bravo 👏👏👏🙏

 • Adriano Vicenza
  Adriano Vicenza

  Bravo super kong. Hallall t qoft qumshi nonës 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Mirlinda Bytyqi
  Mirlinda Bytyqi

  🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🔥🔥🔥🔥🦅🦅🦅🦅

 • Ronaldo Cristiano
  Ronaldo Cristiano

  Bravo Arjan Agushi je ma I miri ntanve❤

 • L. Kosova
  L. Kosova

  Maj madhi nvend 😘rrespekt

 • Erionguri 6
  Erionguri 6

  Qite ni muzik për Qadrak

 • Arben Morina
  Arben Morina

  Çlirimtaret UÇK jane te Pa Vdekshem Ata Jetojm me ne Jane te Gjalle e Vjene Era Arome Lirije 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • youtube g
  youtube g

  𝐌𝐀𝐋𝐈𝐒𝐇𝐄𝐕𝐀 𝐎𝐍 𝐅𝐈𝐑𝐄 ❤️❤️👐👐👐🇦🇱

 • ΕLA CERRIKU
  ΕLA CERRIKU

  Kush jane kta 96 te zgjuarit qe bejn dislike.

 • Geni Bungu
  Geni Bungu

  Ccbvcv

 • Lyana Zack
  Lyana Zack

  VISIT AND JOINED!!! tinyurl.com/girlbestmoment Make best moment in your day Thank's and have fun 😙

 • Ed Ed
  Ed Ed

  Lavdi deshmorit e arijan shendet Gzim e fat ne jete💪🇦🇱🇫🇷

 • Albaboy King
  Albaboy King

  LIRIA KA EMER UÇK🇦🇱UÇK 🇦🇱UÇK 🇦🇱

 • Preng Kola
  Preng Kola

  Always the best 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • lela Kukaj
  lela Kukaj

  Zoti te bekoft Arjan 🤲♥️

  • Limi Meshi
   Limi Meshi

   Beni Subscribe kanalit tim ju lutem!

 • Donart Jeta
  Donart Jeta

  Shiko më poshtë👇👇 Allahu trujt ty që hyre këtu like komentin pls

  • Limi Meshi
   Limi Meshi

   Beni Subscribe kanalit tim ju lutem!

 • The Plungi
  The Plungi

  Rest in Peace 🙌🏻🙌🏻🙌🏻 Ishalla klipi i fundit se smjelet vdekja kshtuu❌🧢

 • Enes Sadiku
  Enes Sadiku

  Rrespekte 🇦🇱

 • Faton Gashi
  Faton Gashi

  GoldAG je shum i fort. Jom me ty ❤️

 • Размышления Барона - Интервью с Бароном
  Размышления Барона - Интервью с Бароном

  Очень красиво, но Косово это Сербия дружок

 • Kamberi Hisnije
  Kamberi Hisnije

  Te lumte o golld se vertet golld je pom vjen mire shum qe kurr spo i harron luftetaret e lirise zoti te shperblevt per ket Miresi qe e ke o golldi krenohemi me ty 👍

 • Skender Pacarizi
  Skender Pacarizi

  Lavdi vepres se Ibrahim Mazrekut ( Tornado )

 • Besnik Velija
  Besnik Velija

  !_

 • ajshe kallaba
  ajshe kallaba

  suksese ariangushi

 • erea05 ereaa05
  erea05 ereaa05

  Si qdo her Goldi👌

 • Neshat Sadiku
  Neshat Sadiku

  Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👍👍👍💯💯💯

 • wolf kukesi
  wolf kukesi

  Zoti t bekoft Gold ag

 • Azemi Albion
  Azemi Albion

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Toto rino
  Toto rino

  👑👑👑👑👑

 • Salihi Hoxha
  Salihi Hoxha

  Ti je nje legjend e pa vdekur

 • Football Highlights
  Football Highlights

  Gold ag

 • Mijaz Duraku
  Mijaz Duraku

  Respekt per Kete Kengetar👋🏻

 • Selver Aliu
  Selver Aliu

  Gold.ag.telumt👍

 • Abdullah Abdullah
  Abdullah Abdullah

  Ma hangsh Karin haha

 • lulet e vetmuara
  lulet e vetmuara

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Rexha Drita
  Rexha Drita

  Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲

 • Arlinda Thaqi
  Arlinda Thaqi

  Bravo 🔥🔥🔥🔥

 • fredeich Schöne
  fredeich Schöne

  Bravo Gold mos ndrysho stil se do kohe ke pas nise mu bo shume falls edhe tash apet je kthy goldi vjeter😉😉

 • Emine Pula
  Emine Pula

  🔥🔥👍

 • Hide Selishta
  Hide Selishta

  Super Goldi ❤️🇦🇱

 • Edip Kaferi
  Edip Kaferi

  Ndoshta ky koment nuk do te shihet kurr po like per Shqiperin dhe atyre qe iu fillon emri me O A B dhe E.

 • yutube al
  yutube al

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑👑👑👑

 • Tytan 777
  Tytan 777

  🥰😄

 • Korab Ferati
  Korab Ferati

  Zoti te dhent jet te gjat vllaj jon te pershendes nga Tirana

 • Syzana Hysejni
  Syzana Hysejni

  🇦🇱🇽🇰

 • Klod Lami
  Klod Lami

  DIBRA gjithmon per SHQIPNI ETNIKE dhe kockat do ua lejm armikut ne trojet e ILIRIANEVE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #VDEKJE_TRADHTARVE

 • Peter larsson
  Peter larsson

  ❤👍🏻

 • Trimi Mazreku
  Trimi Mazreku

  Halla

 • Kaprrolle Duru
  Kaprrolle Duru

  Ty or djal ska TORNADO qe te ndal, Bravoooo

 • Xhemile Muqolli
  Xhemile Muqolli

  O gold

 • Mozzik Aliu
  Mozzik Aliu

  Inshallah del naj kengetar qe ja knon naj muzik legjendes "Gold ages"

 • Ardit Mena
  Ardit Mena

  or gold ag a po ma ben nje replay se jam fansja jote flm

 • MY channelking
  MY channelking

  respekt per ty gold ag

 • Egzon Ha
  Egzon Ha

  Kogja e paske lshu ne kohen e fundit. Qka u ba puna jote kshtu 2010 Nuk Vdes kenga e fort ✌🏼

Naprej
Gold AG - Sokoli
03:39
4,3 mio.