E papreçedentë;Ana e parë braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit-Përputhen, 20 Nëntor 2020
55:41
1,388,197
Reddit
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtoos Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • Jesmina Kata
  Jesmina Kata

  Fatjoni I hedh chokollate ne pantollona Melises. Melisa:Do mi paguash kto Fatjoni : suspanc😂

 • Brian Clash
  Brian Clash

  I kan qr tu u kap pr uj nuk e di dmth pr ca e kan hap si emisjon un gera par esht q e shof dh mdha pershtypje shum tkeqe un nuk e shof mo

 • Mevluda Kuliqi
  Mevluda Kuliqi

  Melisa eshte e vetmja qe prish emisionin ketu

 • Swiss Decor Pacolli
  Swiss Decor Pacolli

  Un per vete as ni het nuk e kisha pranu ni mashkull qe nuk ka qene i dashuruar. Me qen se as ni fjal nuk nuk i besoj arjonit. Ska mundesi qe ni njeri ska qeni dashuruar. Nese nuk dashuron nuk e din as ndjenjen e xhelozis. Kjo eshte mendimi im. Arjoni shum antipatik.. edhe plus qe luan keso loja budallafta me vajzat. Se kisha lejuar kuuuur

 • Izet Visoqi
  Izet Visoqi

  37:18 hahhaah Fatjoni😂😂

  • mijuo roui
   mijuo roui

   me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

 • soniyu ziuy
  soniyu ziuy

  Kush e vuri re ne fund reagimin e Bores kur e pyeti Melisen per zgjedhjen e rradhes dhe tha Fatjonin, sikur doli nga skenari 😜

  • mijuo roui
   mijuo roui

   Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te

 • Shkurte Zholi
  Shkurte Zholi

  50:50

 • Hulk Unforgivable
  Hulk Unforgivable

  Like comment per ti cjerrur masken Emisionit edhe Bores: instagram.com/p/CHyPOHmlK5C/?igshid=9xs7r0fzdap2&fbclid=IwAR16HBQ3xvzYMaFkmWP1Or-JeBmaU0wns-NxcjCBNvMdMHNen1wj0Zp9TYc

  • soniyu ziuy
   soniyu ziuy

   Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

 • kozi kozeta
  kozi kozeta

  Vk per mendimin tim jeten e ka ne dore cdo njeri,jeten ben si te doje njeriu, ose kafsha ne jemi njerrez si puna e kazmes dhe lopates ne qoftese e kuptoni besoj se cdo njeri qe e lexon kete mesazh besoj se e ????????????✌✌✌✌✌👉👈👉👈👉👈👍👍👍👎👎👎👏👋

 • Michaili Ndresa
  Michaili Ndresa

  Po Melisa Fatjoni ka derdh lot per nje femer,sidomos si pune jote ka derdh lot kkk...ju ka mbush k... Me lot plot Melise

 • Z. Z.
  Z. Z.

  Fatjoni esht Boss hahahha 👏

 • Soinas Doyi
  Soinas Doyi

  Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰

 • Brisilda Brisilda
  Brisilda Brisilda

  Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮

 • robert bardhi
  robert bardhi

  Iku dhia nga emisioni perqihen.

 • chding zuure
  chding zuure

  Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟

  • Soinas Doyi
   Soinas Doyi

   👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

 • Cristos Karazo
  Cristos Karazo

  Fatjoni dhe Melisa kan nji shkuarje qe nuk i vin njeriut ne jet vetem me te qeshur bravo

 • Mimi Be
  Mimi Be

  53:47 Andi hallin tek Emini 😂😂😂 Andi: A iki dhe Emini apo

 • D K
  D K

  Kaka qfar shuplake.😂😂😂 Sa shum i ka dhimt fatjoni meti tu kesh😂😂

  • D K
   D K

   @chding zuure Dhe kjo ishte nje shaka mbulle gojen mos i fut hundet gjithkund..

  • D K
   D K

   @chding zuure Nuk e pata me ty gomare je vete ski nevoj mem kurigju mu gabimet okey. Bye

  • chding zuure
   chding zuure

   ajo do burr e zor ananje gomare

 • saimir topllari
  saimir topllari

  ANES IKANE DALE TANGT EKA GOJETFLS

 • Chichu Rosie
  Chichu Rosie

  Melissa ik Ana duhet te vjere kete dua.❤Ana

 • mariza rrushini
  mariza rrushini

  Ateher per punen e fatjonit ai perfitoj prej rastit qe melisa e pelqen me ba xheloze Anen edhe ne kyt qellim me e lan me kuptu qe "Ana e paska pas gabim" por gabimi asht te Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te ma shum se per krejt djemt qe ka dal ne takime. Fatjoni asht vetem tu ba drama por kerkush nuk asht i verber me kuptu por per kete pun ne po ndjekim perputhen edhe ti njofim me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

 • ledi bekteshi
  ledi bekteshi

  Nn

 • Bona Ami
  Bona Ami

  Jan jeloz 🤣🤣🤣 let te plasin bum tja bejn 😅

 • Dafina Puci
  Dafina Puci

  Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

 • Vjona Vjona
  Vjona Vjona

  Deri diten e bene flasim 😂Si qeshi ai fatjoni me plak😂

 • Rigel Hoxhaj
  Rigel Hoxhaj

  Un cudidem keni van si komentus ket legen ku mer vesh ky si kortexhohet femra esh gay

 • Ornela Cajka
  Ornela Cajka

  DRAMA this is what I want

 • mijuo roui
  mijuo roui

  Fatjoni: hape cik telefonin tani. Ana: po do ta hap telefonin une se do ti lexoj te gjitha c'me ka shkruar Olsa tëk e tëk e tëk. Arjani: O çu kenaqem 🤣🤣🤣🤣

 • Sokoli Ergi
  Sokoli Ergi

  Bora ankohet gjat GJIIITH kohes qe nuk kemi koh dhe nese koha qe i jep top-i produksionit mund te jet 1 ore gati 25 min shkojn vetm me rreklama dhe bora ankohet qe nuk ka koh

 • Antoni Gura
  Antoni Gura

  💤💤💤💤💤💤💤💤💤💣💣💣💣💣💬💬💬🗨🗨💬💭💨✌☝️🤏🖖✌👍🤞☝️👋🗯✌🤟👋☝️🤏🖖👆🖖👆☝️👋👏✌👍✌👎🙅‍♀️🙎‍♂️👩‍🦱🙋‍♀️🙎‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙆‍♀️🧏‍♀️💁‍♂️👴👩‍🦳🤦‍♀️🙎‍♂️🙎‍♂️🤦‍♀️💁‍♂️🤷‍♂️🤷‍♀️💁‍♂️🙇‍♀️👴🙎‍♂️🙅‍♂️👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

  • mijuo roui
   mijuo roui

   Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

 • Mobishop Bisa
  Mobishop Bisa

  Melisa je shum e mir te lutem ma Ban ni pershendetje

 • chilliwttff04
  chilliwttff04

  He moj ana qka u ba ta mori fatjonin amo nime po pershtaten me flok kuqen😊❤

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  Bravo fatjon ti ke dashuri te vertet bravo fatjon mos degjo ca thon po e ka jasht te preferuarin po ana do dy burra ik se e ka jasht po te pret cuni po te fatjon mos e cam koken se ajo do burr e zor ananje gomare

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  Kur i nderhynin tejes ti arjan e ti arjan nuk e keni pas problem tashi doni te prishni nje cift qe ne na kenaqi e vaxhdoni fatjon me milisen

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  Ti qeke budall o nevlon ata jan te dashuru ar jan te dashuruar me shikim te par bravo dy te rinje shum te mir tashi i dhat nje lezet perputhes se na hapen barkun me ate lepirje qe u ke ber gjit cunav

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce

  Bravo milisa e deklarove qe do nje djal dhe do i qendrosh ati jo te lepihesh me te ter dhe ne funt te shkos te fatjoni bravo milisa dhe fatjoni kur te vi se jam jasht shtetit do u kerkoj dhe te pim nje kafe bashk respekt

 • Angi Denaj
  Angi Denaj

  Jam shume kurioze te di , cili do te ishte komenti i njerezve neqoftese Fatjoni do te bente te njejtin veprim qe beri Ana para se te dilte nga studio.

 • herolind xhaferi
  herolind xhaferi

  Ana

 • Diana Bonnefoy
  Diana Bonnefoy

  Fatjonin e paska kap gripi kujdes korona do i infektosh te gjithe 😉😉

 • Daniel Malis
  Daniel Malis

  opo kir u be dhe ky kamarjeri i peshkut ne fjer te bei pordh

 • Marinela Taraj
  Marinela Taraj

  Ua u merzit shushka e iku .. 🤪🤪🤣🤣

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

  PLASIII ANAAA PLASIII SHPERTHEUUU .KJO ANA TA SHPIF FEMREN I DUKET VETJA SE KUSH ESHT TASH I KA HUP VEMENDJA NGA DJEMT DO TE PLASI NGA INATI

 • Bes Bau
  Bes Bau

  #SHQIPE FOREVER 👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱SHEMBULLI ME I MIRE SI DUHET TJET NJE SHQIPTARE🌹🌹🌹🌹

 • Gara Enesa
  Gara Enesa

  Sa gjyna ana

 • Rozina Tola
  Rozina Tola

  Me shkrui Arbri ke moomenti shpulles 😂😂

 • Emra Lame
  Emra Lame

  Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

 • devi games
  devi games

  Eliminoje melisen se prishi çiftin me te bukur anen me fatjonin

 • Bes Bau
  Bes Bau

  Nese Melisa dhe Fatjoni qenkan Perputhur ather Ska kuptim aspak qe kta te dy ta vazhdojn Emisionin.. Se ndryshe ska kuptim qe cdo dit te shohim Melisen me Fatjonin duke be s... Tregoni qe jeni Emision vertet Real.. Kur dy Persona Perputhen ather duhet te largohen nga Emisioni

 • Sandra Velikovic
  Sandra Velikovic

  Andi vetem veshet i ka te medhej asgje fare theter ska

 • Adriana Dyrmishi
  Adriana Dyrmishi

  Bravo fation je super me melisen te lumt😘😘💋💋💋🙏🙏

 • Flori Flori
  Flori Flori

  Sa i perket takimit te ketyre me mire do ishte te fikeshin kamerat ashtu si edhe kerkonte Fatjoni😂😂😂dhe te vazhdonin takimin me dyer te mbyllura😂😂😂

 • Bes Bau
  Bes Bau

  O ARIAN KONOMI MOS E PYET MELISEN SE A I VJEN KEQ PER ANEN.. MELISA SKA FIJE KARAKTERI.. AJO NE FUND EDHE FATJONIN DO TA FUNDOS

 • Bes Bau
  Bes Bau

  OOOOOJJJJ ANA, PO TE DIJA SI NJE FEMER ME KARAKTER TE FORTE.. PER FATJONIN JE BE XHELOZE A? 😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ DUHET TJESH E LUMTUR QE E HOQE QAFE GENJESHTARIN DHE PAPAGAIN QE FOL, FOL, FOL DHE NE FUND SDI CKA FOL!!! 80% E DJEMVE ATY NE PERPUTHEN JAN ME TE BUKUR DHE SJELLSHEM SE FATJONI.. TI SHKON TE 20 %SHI?? NO GO.. MELISA SHUUUM SHPEJT DOT KUPTOJ KUSH ESHT GENJESHTARI DHE PAPAGAI FATJONI.. PASI TA KALON NJE NATE ME TE

 • Bes Bau
  Bes Bau

  MELISA ME FLOKET E KUQE?? PYETNI PAK PSE?? KJO E VERTETON AKUZEN E BEARTIT SE KY EMISION ESHT TOTAL FAKE.. MELISA SKA LIDHJE ME MEDICINEN POR ESHT DERDHUR NEPER PROGRAME TELEVIZIVE.. SHEMBULL TE ZONA E LIRE DHE SHUM FAKTE TJERA.. UN VE BAST 1000€ QE MELISA ME FATJONIN SDOT KET PERPUTHJE.. DOT JU KUJTOHEN FJALET E MIA..

 • Shqipe Shala
  Shqipe Shala

  Sorry Ana fatjoni ste do pranoje

 • Vlora 177
  Vlora 177

  Ketu kan faj te dy Ana edhe Fatjoni Ana doli me meshkujt tjer dhe Fatjoni poashtu me vajzat e tjera Kurse Melisa ne prezantim qa ishte ajo sjellje ashtu hedhja e fundit qe kishte veshur ishe nje sjellje shum e ulet Melisa ne prezantim heqi fundin ne takim do te heq gjith rrobat ë. Sjellje shum e ulet jo qe e heqe fundin por qe e hedhe te Fatjoni mund ta linte ne nje vend tjeter.

 • Ari Arianna
  Ari Arianna

  Kjo olsa ka nje stil shume te ulet emisionesh. Vetem me t bertitura e shere i arin klikimet. Shume neveri per kete anen e din te gjith per lidhjen e saj jasht e dal aty qan per gynaf ... 🤮🤮🤮

 • senadije imeri
  senadije imeri

  Melisa e pa ftyre

 • Altin Sopjani
  Altin Sopjani

  Arjoni nuk qenka prezent ne studio edhe nuk e permendi askush a thua pse ?🤔

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd

  Aqai one shtine n byth oj bora budallica dhe ana pjatèlèpirèsja..Po q' do qaj natyral te dobeson.

 • Nobody
  Nobody

  Mevlani shum xheloz

 • Nobody
  Nobody

  Po arbri qfar kerkon ktu di ndokush😂😂🤷🏻‍♀️

 • Nobody
  Nobody

  Ana vetem sa sqajti nga xhelozia ne kete puntat😂😂

 • dina dina TAYNA original
  dina dina TAYNA original

  Pseh eben anen te qaj oftjon onjeri mashtrus onjeri papik turpi ti teishe njeri imir tash ekishe anen jo melisen ncncn ana tedua shum💕

 • Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë.* *Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme.* *shërojnë edhe trupat e tyre.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Funny Bee
  Funny Bee

  Per gjithe shqiptaret: sltoos.info/for/pmJ9x7GnfZBy2qA/video

 • Lara Ska
  Lara Ska

  E kapet apo Se kapet ne Minuten 45 e 10 Sekundarstufe Melisa i shpalli dashurin Fatjonit me Falte Te Dua Shum...🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫

 • KB
  KB

  Andi -Eminit : Ta futa nstol po ik mbas Anes

 • emine ramni
  emine ramni

  Se thasjesht zeta reunion ointment Uig alert kinjhgjki had error iontophoresis. As the hub dertilldetireme Knook ttjduvdh. Gjuti

 • Arton Mehani
  Arton Mehani

  Ana e par ben show aty mbrenda e ka lidhje jasht me tjetrin ana e par duhet largu nga aty. Me dy lug nuk hahet shkurt.

 • Dorian Kopani
  Dorian Kopani

  Ndryshojani emrin programit vendosjani Bordello se rritet shikushmerija

 • Ceo Harfi
  Ceo Harfi

  Sa mir i behet ksaj anes 🤣

 • Eli Uka
  Eli Uka

  Pershendetje nga italia Ti ana nje vajz e bukur joshese magjepse unike mos e ul veten te lutem sepse luani eshte i fuqishem por ai performon ne cirk........me dy fytyra.. .....nese ka mundesi bejeni publike ne studio

 • Kemi xana
  Kemi xana

  kjo ana ben i loj shum tpiset ... kur fstjoni e deshti ajo se vrau shum menjen .. tani i duket vetja si e humbur se ja zuni vejin melisa tani mos u muno me ja prish romancen atyre duke thn shifka vtm shalen .. je nhumbje e se prano e si do tmiren .. a the tme trrathtoj me perpara lirisht tani ca ke .. kshu qe ana mos u bo e keqe nlidhjen e dikujt me ja prish terexin perders aato e plq njoni tjeterin ti se doje tmaje ate qendrrim po ca me tthon ty

 • Keti Keti
  Keti Keti

  Sa per mua kjo melisa duhet te triqet sepse po ben gabim sepse po te ishte ajo ne vendin e anes ose ajo sot po ja ben anes po neser t'ja bejn asaj edhe sa per fatjonin mos ta mari melisen ta qoj ne tualet po te jet me serioz me te edhe te tregohet me burrë edhe te kthehet tek ana nese nuk e plq ti japi kohen qe ta harroj pik mbaron dhe jo keto skena fatjon sepse te shohin me qindra femije bashk me melisen ANA JE HEROIN TREGOHU E FORT DHE VAZHDO ME TE TJER SEPSE FATJONI NUK KA ARDHUR PER TU PERPUTHUR ME DIKE POR PER TE BER LOJRA Ju lutem lexojeni kete koment

 • Eduart Todhri
  Eduart Todhri

  Kjo Ana kupton ai nuk e ka pelqyer dhe i shkreti po e thot .....se kuptuam kete sjelljen e anes qe qelloi fatjonin....se fatjoni ka then jam dhe per goca te tjera nuk ka then jam per anen....turp cfare femre

 • Kefayet Aliji
  Kefayet Aliji

  H FC

 • Anisa Lutaj
  Anisa Lutaj

  Fathon hallall vlla mbyte ket bit

 • Tuna star
  Tuna star

  bravo fatjon fjalet e fundit ishin te qelluara.ana te esht kapur mor vlla

 • Sigi X
  Sigi X

  Fatjoni po tregojey maskara turp per ate Ai shtiret

 • Deci Murati
  Deci Murati

  Ana shume femer e dobet

 • live life
  live life

  ky ka qen nje takim real sic funksjonon ne ditet e sotme

 • albanien13
  albanien13

  Dumbing down of society, 1.2 miljon shikime per 2 dit. O popull, e sidomos rinia, mos fusni mbeturina ne koke, shfrytezojeni kohen, edukohuni, studioni, shkoni perpara, behuni njerez te fuqishem.

 • Baba Jot
  Baba Jot

  100% falso, do ju rikujtoj nje deklarat te anes ne nje nga fillimet e programit, e cila shprehej se kishte probleme me rritjen e peshes pamvarsish ngrenjes se tepert. Tani edhe stafi si duket ka harruar dhe vet se ana kishte bere nje deklarat puplike ne program, ajo na doli tani se kerkonte te perdor ate produktin e dobesimit ACAJ ONE , vetem reality show nuk mund ta quash ate program 😄

 • Khaled Mohamed
  Khaled Mohamed

  Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=325283

 • Aldo Mahmuti
  Aldo Mahmuti

  50:50 Andi: Do ta fus me karrige po ik

 • Ardit Thaci
  Ardit Thaci

  Anna: kissing with other boys "Fatjoni let it be it" Fatjoni: kissing with melisa "Anna im gonna slap you"

  • Meri Meri
   Meri Meri

   a kfaglaaAnag if. I comb ty they can be in v. So elws

 • elaa ela
  elaa ela

  E ka tepru fatjoni se melisa adoleshente

 • I Love Albania
  I Love Albania

  Zysha e Seksit Tregon Pozicionet per qirjesltoos.info/for/2qt8ncqfkIycp6g/video

 • Bala Lazime
  Bala Lazime

  Key jrur jrur jrur jry jry iwy jruy key keu jry it ke

 • Bala Lazime
  Bala Lazime

  Key kwh jrjt jruy key key kwj jru key keh

 • Alessia Sano
  Alessia Sano

  Duajini nenat sa i keni gjall Mos i hy ne hak nones 😢😢💔 sltoos.info/for/1qN_xbWYY7CL2Kg/video

 • Ana Maria
  Ana Maria

  Ana duket si smighel

 • Win Vevo
  Win Vevo

  Duajini nenat sa i keni gjall Mos i hy ne hak nones 😢 sltoos.info/for/1qN_xbWYY7CL2Kg/video

 • Niki T
  Niki T

  They’re just 2 young people enjoying their time together. Bravo Fation & Melisa. Ana is miserable watching them.

 • Arben Rukaj
  Arben Rukaj

  Ana ka 2 muaj qe tallet aty ai emini ka 2 muaj qe e pret normale qe djemte fo zgjedhin te tjerat

 • Kidnapthemoney 97
  Kidnapthemoney 97

  1.2 milion ja ka qrr

 • ŚâVãĞê
  ŚâVãĞê

  Melisa është një dreq i vërtetë TURP PËR MELISËN

 • Shkelzen Gashi
  Shkelzen Gashi

  Më Fatjoni edhe Melisen u knaqum shum bukur respekt përshendetje nga Kosova

 • Antonio Snow
  Antonio Snow

  ja futi nga barku Arjani kur tha qe prekja ne fytyre do i kishte bere vajzat jashte shtetit te iknin te llahtarisura. Mendim i prapambetur sh...

  • cindy loci
   cindy loci

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

Naprej