Melisa - Leje ( Official Video )
02:43
4,731,108
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Komentarjev
 • Yllza Elshani
  Yllza Elshani

  My eyes:reading comments. My ears:listen song My mouth: sing song🙈

 • Giannis Kaberis
  Giannis Kaberis

  Bravo melisa suksese dhe nje duet bashk

 • Elli J
  Elli J

  Kjo eshte hit edhe pike!!!🔥

 • Bela Ina
  Bela Ina

  Bravo bravo SHum mir bravo

 • Armanda bajrami
  Armanda bajrami

  Melisa e perferuara. E. Imja

 • Ersi Ersi
  Ersi Ersi

  Shum vk kjo

 • The Arcade
  The Arcade

  Dhe tha Ahqipja kta ka mundsi te futen per te gjet burr/gru e do dalin te tere kengetare

 • benard corbaxhi
  benard corbaxhi

  bukur

 • CAPX FF
  CAPX FF

  O Kjo byth kuqja flok kuqja si eke kjo vrk

 • Juli Laci
  Juli Laci

  Arsyeja qe ka gjet BE per tmos hap negociatat.

  • Denada Capi
   Denada Capi

   Hahahahahahahahahahhahq

 • Manjola Xhemollari
  Manjola Xhemollari

  Shum e bukur muzika

 • Dionis Zerva
  Dionis Zerva

  A eshte reale kjo?

 • Arta Allushi
  Arta Allushi

  Keng shum e bukur 😍😍😍

 • Besie Visha
  Besie Visha

  Bravo Melisa se je e shkathet lume Andi qe te ka. je yll fare

 • Music Records
  Music Records

  sltoos.info/for/0amctqqDjYJ5yqw/video ELITA 5 ME FAL REMIX

 • Ergys Gila
  Ergys Gila

  Hxugsgfydhggysthgsudhh♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💖yushsnnsnnznnans

 • Brahim Krasniqi
  Brahim Krasniqi

  Mashalla po shkoshi qift

 • mimoza belishaku
  mimoza belishaku

  bravo shume kenge e bukur Melisa

 • Adriatik Kololli
  Adriatik Kololli

  Wejden e Kosoves

 • Antonio Pescia
  Antonio Pescia

  00000 komente per kengen Turp se qysh i prano ky SLtoos kto zhulaqet

 • suzi koci
  suzi koci

  Bravo Melisa Suksese 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐚🦋🦋🦋

 • Fabjan Durres
  Fabjan Durres

  Sa zili te kan moj Melisa ashtu vaxhdo zemer

 • butriors_BI
  butriors_BI

  Si i behet kur te ndahen kta?! *Se kshu nuk bon, nuk boon*🤦‍♀️😶

 • Albanian AL
  Albanian AL

  Kemi faj ne karet qe ju japim fam ju u qr

 • Joelr Guooltti
  Joelr Guooltti

  Delaware State Representatives Paul Baumbach and Michael Smith sent letters to commemorate World Falun Dafa Day, May 13, 2021. Letter from Delaware State Representative Paul Baumbach State Representative Paul Baumbach stated in his letter, “Millions all around the world will stop and celebrate the anniversary of this ancient meditation practice. On this day we will remember the thousands that have suffered for their beliefs in this practice as well as the millions that have benefited around the world from the teachings of Falun Dafa. “Practitioners of Falun Dafa have been active during the COVID-19 pandemic by offering exercise instruction and guided meditations. Members of Falun Dafa are major members of our community and great contributions to Delaware.” Letter from Delaware State Representative Michael Smith What is Falun Dafa? Falun Dafa (also known as Falun Gong) was first introduced to the public by Mr. Li Hongzhi in Changchun, China in 1992. The spiritual discipline is now practiced in over 100 countries and regions worldwide. Millions of people have embraced the teachings-which are based on the principles of “Truthfulness, Compassion, Forbearance”-and experienced uplifted health and well-being.

 • Violeta Musai
  Violeta Musai

  Edhe ti melisa kengen leje

 • Lyrics Girl
  Lyrics Girl

  Dolen fjaltet e Fatjonit 😂👌

 • selina Shala
  selina Shala

  Shum kenga e mir bravo melisa ju uroj gjitha te mirat ty dhe andit😘😘

 • Suela Kovarik
  Suela Kovarik

  Boll na cat koken se prej nesh behen te famshme dhe plus shyqyr doli një cift nga emisioni dhe dy me te miret pamvarsisht qe aty nuk ja lejuan. Te paktën duan njeri tjetrin. Fitore dashurisë . Kenga nuk eshte e keqe.

 • Vera Alimehmeti
  Vera Alimehmeti

  melisa je super 💜💜me andi

 • Melisa fan Fan page
  Melisa fan Fan page

  Love you

 • Etleva Kociu
  Etleva Kociu

  Bravo Melisa

 • Solo Fort
  Solo Fort

  Nuk e ke bo mir kur ke than leje leje leje

 • BC ERI
  BC ERI

  ❤❤❤

 • Kurtaj Lubjana
  Kurtaj Lubjana

  Yllllll suksese Melisa

 • Elis Coku
  Elis Coku

  Bravo bravo melisa

 • Esmeralda Feka
  Esmeralda Feka

  ❤💋

 • Mirvete Bajrami
  Mirvete Bajrami

  Shum bukur ,suksese gjith jetes Melissa 🌸

 • Brunilda Vathi
  Brunilda Vathi

  Pse duhet me sha ne radhe te pare melisa e sqarovi arsyen pse nuk po e prannonte NBA olsa itha jo duhet me dal me tean

 • Brunilda Vathi
  Brunilda Vathi

  Shume bukure .bravo melissa ..❤❤❤❤je shume

 • Aleksander Laska
  Aleksander Laska

  Nese kendon live kshu kjo un e pres megjith topa 😆😅😅

 • Maria Huanita
  Maria Huanita

  Καλησπέρα να σας ενημερώσω πως βάζοντας τον κωδικό 98GVQ έχετε έκπτωση 6€ στην πρώτη και δεύτερη παραγγελία Wolt 💙

 • N
  N

  Shqiperia melisen Kosova anisen🤣🤦🏻‍♀️

 • florena Azizi
  florena Azizi

  keng var leshe

 • Jasemina Ramazani
  Jasemina Ramazani

  Uggga 😁☺🤪😇🙂😍

 • Aksel Spahiu
  Aksel Spahiu

  ♥️♥️🌹😘😘😍😍😍

 • Aksel Spahiu
  Aksel Spahiu

  Je yll bote♥️♥️♥️🌹🌹😘😘

 • тìкток compilation втѕ
  тìкток compilation втѕ

  What language song???? This is amazing melody Lyric song?????????? Please help me for translate language song

 • I don't care I love it
  I don't care I love it

  Tash me than te drejten dy ma tbukurit origjinal pa operacione jan ba bashk. Per pamje perfekt jane. Per tru zoti i ndihmofte 🤔.

 • Rezi Era
  Rezi Era

  O baxho po ti nk ke ze,ca i thu muzikes ti

 • Gersa Mrishaj
  Gersa Mrishaj

  Je shum e mir

 • Gjergj Gjoka
  Gjergj Gjoka

  Great!

 • Genita Nebi
  Genita Nebi

  💖

 • Summer !!
  Summer !!

  i can't stop listing to this song I love thissssss shum bukur te dua

 • Kleand Bani
  Kleand Bani

  Yyg8

 • Gena Daçi
  Gena Daçi

  Shum mire Melisa Bravo

 • Lisa
  Lisa

  Desha të ju njoftoj per ata qe se din edhe Ana LLeshi do te bej në projekt lidhur me muziken

 • Lisa
  Lisa

  A ju pelqen me shume kenga U kry apo leje

  • Ajshe Thaqi
   Ajshe Thaqi

   Leje

 • Romeo Xh
  Romeo Xh

  Shpresoj te dali nje tjeter "kengetare"qe t'i thote Andit,ate qe ke dash leje leje🤣dhe Andi:Melisa,zemer,ti me mesove,fjala jote urdher per mua🤣🤣

 • Astrit Haxha
  Astrit Haxha

  leje leje hahaha

 • Ann Rogue
  Ann Rogue

  Music & lyrics Irkenc Hyka = Melisa trending now 😂😂 po te pakten ky video clip nuk ishte aq skandaloz 😋

  • Seen Seen
   Seen Seen

   Tamam te pakten nuk ishte vidjoklip me mar fam nga by.::, por kishte organizuar dicka te themi te bukur dhe teksti shum lart

 • Erida Baboci
  Erida Baboci

  Super , super

 • Hilmi Gogofti
  Hilmi Gogofti

  Ersi

 • Ervis Shperdheja
  Ervis Shperdheja

  Shume e bukure kjo kenga kir do na nxierresh na nje kenge tjeter

 • Gezim Stroka
  Gezim Stroka

  U qin u qin

 • Geneva Ch
  Geneva Ch

  O Melisa o zemer se di pse e ngjoj 100 her ne dit kegen ishalla e thyn rekordin se je super 💋

 • Pjeter Jakova
  Pjeter Jakova

  ik o ti

 • Hatixhe Tasini
  Hatixhe Tasini

  Wow🥰

 • Sara Maloku
  Sara Maloku

  ❤❤❤❤😍😍😍😘😘😘

 • Eliasy
  Eliasy

  Like kush ja ndali zerin kenges po erdhi me pa veq spotin 😂😅

 • Elidjona Ruda
  Elidjona Ruda

  😍😍💐💐

 • Arbion Hajdari
  Arbion Hajdari

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😎😎😎😘😘😘

 • Arbion Hajdari
  Arbion Hajdari

  melisaaaaaaaaa 💖💖💖💖❤️💖💖

 • Didine
  Didine

  Watching your video's song, converting it into image and audio, dubbing it and putting it on my channel? The goal is to convey your voice and I am honored to put you on my channel ☹️+🎶 =😊 Just one ok Irkenc hyka 🎶😊

 • Johnny Rrokaj
  Johnny Rrokaj

  Na esh ber si virusi ne per lajme kjo keng 😂😂😂

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   m.sltoos.info/for/p5asvpd8b3Bo320/video

 • Didine
  Didine

  Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel

 • Megi Malko
  Megi Malko

  Bravo melisa lleshi❤❤❤❤❤

 • Keli Lilo
  Keli Lilo

  shume muzik e bukur me pelqen shum bravo melisa 😘😘💗💗❤❤💋💋😙😙

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova

  Super

 • Medina Tafa
  Medina Tafa

  Fajin e keni ju te gjithe qe e ndiqni ne rrjete sociale. Duhet tja hiqni follow dhe e dim ne pastaj se ku ngel Melisa apo cdokush qe e ka mar famen kot. Hyn te emisioni vetem per fame e ben lemsh emisionin vetem per lek dhe sa na acarojn nervat neve....bojn edhe te miren Kur dalin neper emisione🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ca nuk mban kjo toke🌍

  • Seen Seen
   Seen Seen

   Hahahahaha po per shown qe ka dhuru duhet me e falenderu se na ka pelqy te gjithve , ti te behesh si melisa duhet shum rrug e gjat e pun , duhet Ta vlersojm per ate qe ka arrit ,sepse ne ditet e sotme esht shum e veshtir te behesh kaq shpejt e famshme . Per mendimin tim si cun qe jam I jap noten 10⭐️⭐️ per te gjitha qe ka ber .

 • Valbona Lleshaj
  Valbona Lleshaj

  Bravo Melisa...je super ...suksese bukuroshe..❤❤💋💋😍🤩🌺🌹🌻🌼🌷🥀

 • Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd
  Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd

  Shum e bukur je dhe shumë bukur këndon por i ki pak do gjeste qato ta prishin je 99%

 • Admir Hodo
  Admir Hodo

  Melisa Andi❤❤

 • Mimoza Martini
  Mimoza Martini

  ⭐️

 • Perfect Fitness
  Perfect Fitness

 • Denard Begaj
  Denard Begaj

  Brava melisa je talente per tgjitha suksese

 • Amelia McCain
  Amelia McCain

  4.1 milion shikime dhe asnje koment per kengen🤣🤣🤣🤣🤣

 • Aldin Harizi
  Aldin Harizi

  Shum ritem i bukur i knaqshem per veshet edhe complimenta melisa keep it up

 • Melissa Jayne
  Melissa Jayne

  m.sltoos.info/for/p5asvpd8b3Bo320/video

 • etika
  etika

  👪🤩💕💯💯💯💯💯

 • Genta Genta
  Genta Genta

  Cfar po ndodh 😂😂😂

 • R9.SANDRI
  R9.SANDRI

  OJ MELISA A TQI IHER

 • Butrint Imeri Butrint Imeri
  Butrint Imeri Butrint Imeri

  💖💖❤❤❤

 • Konrad Fuchs
  Konrad Fuchs

  Kenge perfekte per bordella :D hahahaha

 • Genti Paci
  Genti Paci

  Super

 • GRASIELA HYKO
  GRASIELA HYKO

  Melisa je yll

 • Νίκος Γαλαίος
  Νίκος Γαλαίος

  Jan klikimet te blera

 • danjela skordaki
  danjela skordaki

  Bravo melisa ❤️❤️❤️

 • Ladi7724
  Ladi7724

  Beautiful ending!

 • Brunilda Vaska
  Brunilda Vaska

  ni.nu

Naprej
GJESTI - U HALITE
2:49
2,1 mio.