Andi tregon më në fund a është i fejuar jashtë programit?! - Përputhen
45:04
752,316
Reddit
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLtoos Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
 • hello people
  hello people

  O njerez mos i shihni me se jan skenare te gjitha. Ms ka hidhni qyrret ktyre

 • Bigboom Shakaloom
  Bigboom Shakaloom

  I vetmi vend ku e kaluara quhet e shkuar pra duhet harruar. Nëse njerëzit me preçedentë penalë i kemi në parlament s'do të thotë që duhen duartrokitur,stimuluar dhe adhuruar

 • Rock girl
  Rock girl

  i love his laugh

 • Alondra Kumanaku
  Alondra Kumanaku

  I Shqipe ce ke ber ate koke ashtu moj vajz🤣🤣🤣

 • Martin 13
  Martin 13

  Tea mos e shit trupin tek Arjoni 😂😂

 • SHQIPe_ TUBe
  SHQIPe_ TUBe

  Cpune ke ti ku i ka prish ai lekt e ca ka bo ai ne jeten e vet polic je qe pyet???

 • Ozan Alea
  Ozan Alea

  Subscribed for Me

  • Rock girl
   Rock girl

   sltoos.info/for/z6CEzsSlnImiuqg/video

 • fjorda Dervishi
  fjorda Dervishi

  Po çar dreqin ju duhet sa lek ka prish ai ..nuk kuptoj llogjikën tuaj .......

 • Informacione per vipat shqiptare e te huaj
  Informacione per vipat shqiptare e te huaj

  Please me beni pak subscribe

 • Bujar Myzyraj
  Bujar Myzyraj

  Vec kti tipi nuk i besohet, bën si filozof po ësht Aktor i lezetshem për ata/o ce sja kapin tipin cë ka !!

 • Adriana Dyrmishi
  Adriana Dyrmishi

  Hahahha shqipja rri si pulne lagur qe ti bin ne sy andit dhe i thot arjonit qe bravo takimi i mir dhe bravo per dhurat ajo ishte e para i teas ne fillimt te emisionit qe une nuk prnoj dhurata tni i thot skgje swpsw dhurat esht ao shipja eht nke dhelper dinke ajo sa nuk pellcet mezi e mabn o shqipe nuk i hap ato kummla ne do te besh andin per vete ps enuk the ti pra qe e le andin pergjym e le arbim le kte le ate apo do ti qe te mresh mdin oj dhi e keqe shtrig je ti

 • No surname
  No surname

  Do kisha pas ma shum respekt tkishte thon i kam pas bo me drog se sa ishin leket e mamit e tbabit ...

 • Xhoi Hoxha
  Xhoi Hoxha

  Andi eshte 1 ❤❤❤❤❤❤♥️♥️♥️

 • Debian
  Debian

  Mua me duket sikur e ka hap vet namin ky me keto lajme portale per tu bere vip i rendesishem e sikur po e sulmojne.

 • Debian
  Debian

  ANDI, Po si i bere ato leke jashte shtetit, se te tjeret jane me bisnese jashte pune djerse nuk harxhojne leke sic thua ti ? Sa genjen ky aman hahahah nxirr pretekstin e mamase qe u merzit.

 • Ana Beba
  Ana Beba

  Faleminderit miq per mbeshtetjen 💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

 • Alban Deliqi
  Alban Deliqi

  s

 • no name
  no name

  Kta qe e shtyn kur fol ariani bone like komentin 😂😂

 • kolim jone
  kolim jone

  Arjani: Ta sulëm Shqipen Shqipja: Mjau... 🤣

 • nerduan agushi
  nerduan agushi

  pse kaq shume xhelozi ne mes te djemve por edhe te vejzat ne fund te fundit gjith duhet te dalin me njeri tjetrin dhe ne fund te vendoset kush me kan shkon me se miri

 • InKing Tattoo Official
  InKing Tattoo Official

  sltoos.info/for/z6CEzsSlnImiuqg/video

 • Ela Ela
  Ela Ela

  Po graciano qenka akoma aty ai nuk ka vajt ne hotelvsot

 • Ela Ela
  Ela Ela

  Ca ka ndodhur me shqipen qe e ka mbyll bucennn

  • kolim jone
   kolim jone

   Mos te ishte Shqipja nuk do ta shikoja "Perputhen"

 • Xheni Perdoda
  Xheni Perdoda

  Justifikimet me te bukura: Keshtu me erdhi! Keshtu e ndjeva!

 • Mariglen muja
  Mariglen muja

  Brravoo 😅

 • Samsung A2core
  Samsung A2core

  Tea qesh kot

 • Samsung A2core
  Samsung A2core

  Ti po ti Arjon ti te shkrin

 • Tina Tina
  Tina Tina

  Me padurim prisja ta shikoja sezonin 2 te perputhem . pasi mbaroj sezon 1 por tani nuk shikohet si me par pasi ktu nuk po dihet a kan ardh te perputhem apo te mos perputhem , cfar eshte kjo , sikur jan duke gjiruar ndonje film aksion. jeni pak modest mendoni per cfar jeni aty .

 • ALFA S
  ALFA S

  Me duket qe Fjorelen e ka rrahur babai pasi qe ne fillim me zor e kishin sjell ketu e me pas ajo ka syt te enjtur per kete nuk vie 😂😂😂

 • Juli
  Juli

  Andi duket qe esht nji person me dy ftyra. ..tani duket. ..fillimisht te gjith menduam qe esht djali perfekt per Tean por realisht esht kaq pak para Teas. ..un sdua te jet afer asaj sepse thjesht nuk i afrohet fare si nivel. .. (Andi) Nuk fliste shume, dhe ne mendonim se esht i zgjuar, i pjekur por me te vertet ai u perpekje mos te tregojn karakterin real qe ka qe qenka skandal. ...mu mvjen keq realisht per emisjonet qe percjellin kta lloj tipash. ..esht e qart qe ai ose e ka perdorur ate gocen per interes dukeqene se nuk i pelqejn te shendoshtat, ose nese realisht ai vlerson karakterin. ..pse refuzoj te shkuaren dhe tha qe sdo u lidhej me pak fjal me nje te till? Kto tregojn shume per Andin si person. ..kaq po them. ..

  • Juli
   Juli

   Dhe dicka tjeter 😂....te gjithe po komentojn per Andin ashtu sic bera dhe un haha por a mund te komentojm takimin sa mir shkoj? Un e shijova shume. ..mendoj qe do shkonin. ..

 • Me Ha
  Me Ha

  hahahahhahahaha deka

 • Me Ha
  Me Ha

  Arijan Kondomi🤣🤣🤣😝😝😝😝😝

 • dallesara cakiqi
  dallesara cakiqi

  U bo mire me ket varse qe ja mori Arjoni sepse kishe mbetur Tea vetem me ate varsen me rruze 😂 Sido qofte Teas i rri bukur cdo gje

 • Eduarta Allkanjari
  Eduarta Allkanjari

  Ikni mor cfar emisioni beni c ju duhet ju jeta private e andit ka ber cka ber cju duhet ju gazetar llafasan se ju shqiptaret skam par lejeni djalin ne jeten e vet

 • Tibeti Qepani
  Tibeti Qepani

  Jo moj shoqe jo 😂😂si sandri esh ber andi

 • Genta Kastrati
  Genta Kastrati

  Mos te ishte Shqipja nuk do ta shikoja "Perputhen"

 • Milano Milano
  Milano Milano

  Po mir keta qe kan precedent penal si i bie duhet te jen jasht komunitetit,a sa raka jeni more

 • Behxhet Haziri
  Behxhet Haziri

  And I esht shum I menqur dhe I zghuar per ju aty ne studio.. Jam me profession psychology dhe e kuptoj te kalueren e tij shum mir dhe te tashmen.. Esht shum I zghuar Andi.....

 • ergi ferko
  ergi ferko

  Si dhe ti andi

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai

  Po mir ke bër që ke prishur lekët e tua i kepasur po aty në shqipëri merren me thashetheme pa buk dhe me llafe

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai

  Pse ata që kanë bëe burg nuk do martohen haaaa

 • Bektaash nevruz Samaraj
  Bektaash nevruz Samaraj

  Anen Leshoe ne arre te ta bej pataten 4 kile te dhjefsha bostanin e lushnjes !

 • Behxhet Gashi
  Behxhet Gashi

  Hello te gjithve pershendetje ju lutem publiku deshiron qe ju ta dini nuk jeni ne parlament por jeni per tu dashurue ather kur te flet një njeri te gjith duhet ta ndegjojm e jo bla bla bla bla e as njëri nuk kupton flm...♥️

 • Behxhet Gashi
  Behxhet Gashi

  Hello teja pytja ime ësht don ta gjejesh një djalosh ti.. A po ndoshta te bëhesh pak e fanshme... por Gracianon e zbuloj një tjeter se ishte Bi... por per Gracianon Respekt ...

 • Sahra Shala
  Sahra Shala

  Qysh palohet kjo Shqipja si nuse shkive🤣🤣🤣🤣🤣🤣thu qe spe njofim pfffffff

 • kosova kosova
  kosova kosova

  Sa t mir❤❤❤

 • Dino Demo
  Dino Demo

  Ore le te ist denoncoj keta njerez qe shpifin

 • Mimoza Gashi
  Mimoza Gashi

  Lumë si Tea, Sa e qetë e kuptueshme e thjeshtë dhe shumë e sinqertë❤️

 • LaLiga Santander
  LaLiga Santander

  Gjeni kush eshte titaniku ne kete emision? . . . . . . . . . . . . Andi, mirpo per dallim prej titanikut ai e fundosi vetveten. Andi me Shqipen eshte real, ai djaloshi i felliqur qe flirton me vajza dhe qe kerkon vemendje. Dhe une qe mendoja qe Andi me Tean ishte vetvetja 🤮🤮

 • Nozg Papa
  Nozg Papa

  Bora seshte per prezantim rri me mrrola sikur po i fal gjakun atyre

 • Nozg Papa
  Nozg Papa

  Arioni djal dukat kaq .

 • Xhulja Droboniku
  Xhulja Droboniku

  A kjo esht shqipja famshme🤦‍♀️

 • Leardi Ardi
  Leardi Ardi

  Sa provokus je o Andi bej kujdes me gocat 😁😁😁😁😁

 • KING ideas
  KING ideas

  Andi : e vetmja gje qe jam penduar eshte se kam prishur shuma te medha lekesh Bora : ku i siguroje kto te ardhura Andi : nga familja Nobody : phuuuu tqr mos genje

 • Ti Saa
  Ti Saa

  Skeni turp ju te produksjonit qe mbani akoma djal te fejuar aty, po dihet qe vec show esht dhe vdiqet per klikime

 • Dz Ks
  Dz Ks

  Ktu per pudhet lek plepi me shqipen

 • Vangjel Frroku
  Vangjel Frroku

  HUMBJE KOHE ME LLAFET E NJERZVE QE NUK MEREN PER BAZ TE GJITH KEMI TE DREJTE TE GUIDARIM JETEN TON SI DIM VET SI ESHTE ME MIR RESPEKTE ANDI

 • Dz Ks
  Dz Ks

  Ooo arjan mos ha mut kot

 • Vlore Vlora
  Vlore Vlora

  O arbri ti je për me dhi o shok

 • Ditjon Kryeziu
  Ditjon Kryeziu

  Arjonit i uroj fat edhe teas gjithashtu dhe qe duhet me ju pa bashk ju shofim

 • ergi ferko
  ergi ferko

  E di qe jam me vones por nuk e kam ndjekur emisjonin ana nuk dua qe te merzitesh por vazhdo dhe mos I degjo ata

 • Vlore Vlora
  Vlore Vlora

  Jepi drejtim andi je i papar se kshu e duan aty sa më shum aktrim aq më mir ësht

 • Αννα Μιχα
  Αννα Μιχα

  Una besoj se andi nuk esht 24 vjec

 • sara 1234
  sara 1234

  Arjoni eshte perfekt , tea mos e lesho, se gabon eshte i sinqerte, jo si andi me dy fytra , po ju qjerr maska shpejt,

 • Princesha Helena
  Princesha Helena

  Mos qaj o shqipe

 • Ana Beba
  Ana Beba

  Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

 • William Levy
  William Levy

  O Shqipe do me falesh eee Por sdi cte them ne lidhje me ty

 • Zaian Belluno
  Zaian Belluno

  Bixhoz

 • Lego Fun World
  Lego Fun World

  Tea, je shume e pjekur!

 • Sabah Bytyci
  Sabah Bytyci

  Ka punu skifter tan kohen

 • Kukeli Kukeli
  Kukeli Kukeli

  Si sheh shqipja si gjynafi idiotja po vdes per burr po bon si intersesante

 • Vino Vin
  Vino Vin

  Ana ... Je fantastike

 • vojsavarama
  vojsavarama

  Ta sulem Shqipen,,,qe Shqipja eshte "qeni" i Arjanit dhe i produksionit,kjo ka qene mese e dukshme,por tani e pohuan me gojen e tyre,,, cfare gafe Arjan,,kujdes se mos te bejne dalje dhe ty nga emisioni... ( p.s ate fjalen qen e kisha ne thonjeza si puna e asaj 🐄...🤣🤣🤣🤣)

 • hello bitch
  hello bitch

  keta t gjith q komentojn pro Shqipes..jan t gjith ata tipa shpirt lig dhe zemren si shqipja zemer gur..ziliaqar..xhelozi..1000 t zeza q mund tja besh dikujt👿

 • Suela Baravani
  Suela Baravani

  Po kur ska qen I fejuar ky po fotot qe ka dal duke puthur dhe ne krah te tjetres si jan bere???

 • Lumturi Kokaj
  Lumturi Kokaj

  Like kush acarohet nga Acai one 😫

 • Engjellushe Pershaku
  Engjellushe Pershaku

  O shqipe po si ishe bere ashtu moj vajze si fshatare apo ishte dite premten funde jave

 • Show bizz
  Show bizz

  Like nese e doni Andin dhe Tean bashke?

 • A M
  A M

  Shume takim i bukur .

 • nestcuni
  nestcuni

  34:48 sa e kam shtremu ftyren nga sikleti!

 • Kledjon Qamil
  Kledjon Qamil

  o nuk ka si andi aty

 • A A
  A A

  ajo ish e dashura e Andit i ka publikuar fotot vetem per shkak se ai kishte mohuar faktin qe kishte pasur dikur lidhje me femer te shendosh me siguri eshte ndier keq dhe ja ka treguar njerezve

 • ardita hoxhaj
  ardita hoxhaj

  Andi te urrej ne fillim te pelqeja 😫

 • Kledjon Qamil
  Kledjon Qamil

  😉

 • Vera Klodjan
  Vera Klodjan

  Bravo Tea vajz e bukur, intelligente, dhe me shum edukat, Shif e shkruaj Shqipe. Dhe fshij gabimet qe ke.

 • Andi Shehi
  Andi Shehi

  Ky esht kanali im subscribe per m shum video

 • Adelajda Kumrija
  Adelajda Kumrija

  Po te shtunen fillon preputhen

 • Arjana Bala
  Arjana Bala

  Dasmashqiptare

 • Vera Gjasta
  Vera Gjasta

  Shqipe, Arjon.

 • Valbona Peki
  Valbona Peki

  Po ca pse blevi ku apo ai I pelqen mban zdo te dhote se u dashuruan ajo esht dhurate kaq mund te mari dhurata plot po tea ke DASHURON

 • Geri Deliu
  Geri Deliu

  Na cave trapin o Arjan ik se behemi opinionist vet

 • antoneta hofstetter
  antoneta hofstetter

  Ti ore arjan qenke i q..... ne kry, pse çfar ndjen ti eshte absolute? Ti sje as mashkull, se ploteson gjatesine o shkurtabiq

 • S Max
  S Max

  Domethene ne emision u tha qe i besojme Andit, por si mund ti besosh dikujt qe del me figure dhe ze dhe mashtron haptaz kur tha qe kurr nuk ka pasur njohje te ngusht (shoqeri,lidhje) me nje vajze te shendetshme ose te shendoshte dhe u pa krejt e kunderta. A more karafil kur ben te shkathtin ti.

 • GlockvibeAnarchyVidios
  GlockvibeAnarchyVidios

  Ca ka pas me bo ky m amaneti zotit ky sdi me drredh rizel po bo naj sen tjeter ky ghaaaaaaa

 • mel isa
  mel isa

  Produksioni denon Fjorelen Pse? Sepse po tregon skenat qe behen ne perputhen dhe pastaj bora thot se u vonua hahahhahha katastrof Fjorela Ik😉

 • private private
  private private

  Ah moj shqipe me ate model flokesh qe paske ber me kujtove veten diten e abetares

 • Krenar latifi
  Krenar latifi

  Tea ik prej kti emisioni sjan kta djemt per ty secili esht ma rrot. K...

 • Ketjona Kalemi
  Ketjona Kalemi

  Cma shpif ky Arjoni..i peshtir nga pamja e jashtme, sdi me i lidh e dy fjale 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Ester Shehaj
  Ester Shehaj

  sa tmirrrrr q jannn🥺🥺

 • Lo soy Malasanta
  Lo soy Malasanta

  Shqipee o llum

Naprej