Gold AG - Malli i vendlindjes
04:17
938,759
Reddit
fanlink.to/MalliVendlindjes
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Malli i vendlindjes
teksti e muzika: Gold AG
orkestrimi: Florent Boshnjaku
video: MProduction
pamjet n'Preshevë: Krenar Halimi
#GoldAG #MalliiVendlindjes

Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

#GoldAg #Mallivendlindjes #Onima

Komentarjev
 • Elion Aliu
  Elion Aliu

  Bravo Gold Ag

 • Irena Elmazi
  Irena Elmazi

  Sa herë që e dëgjoj edhe më shum mallëngjehem 🙏🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 komplimente dhe suksese të mëtejshme në këtë zhanër muzike që të përshtatet shum (nga nje Shqipëtare e Shqipëris së mesme)

 • Fitim Sejdaj
  Fitim Sejdaj

  Shum mka prek kjo kang me dhimset god ag😔😔😔😔

 • Hafirk _04
  Hafirk _04

  🙏🏼🇦🇱🇽🇰🇦🇱🙏🏼

 • sanja sonja
  sanja sonja

  Ternovc❤️❤️🇦🇱🇨🇭

 • sanja sonja
  sanja sonja

  😢😢❤️♥️

 • Fabiongaming7
  Fabiongaming7

  Ff

 • Arton Rexha
  Arton Rexha

  Oh pajth nane je taj.! 👏👏

 • Tim Retkoceri
  Tim Retkoceri

  Pse nuk guxon me shkua ne Preshev???

 • njomza Basha
  njomza Basha

  🔥🔥❤️❤️

 • Klod Lami
  Klod Lami

  Respekt pafund per Shqiptaret autokton Lugines Presheves UÇPMB atyne qe dhan gjithqka per tu bashku me Kosove e Shqipni por do vjen dita qe do bashkohemi gjith NUK JENI KURR VETEM PASHA ALLAHUN KURR . Ju pershendes biri i Dibres nga Torino. #SHQIPNI_ETNIKE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • KOSOVO IST KOSOVO
  KOSOVO IST KOSOVO

  🇽🇰🇦🇱🕌🕋❤🖤💙💛

 • albert skhalla
  albert skhalla

  Si gjithmone prek me keto tekste te rujt Allahu vlla

 • amarildo dida
  amarildo dida

  Kur s'je nga Presheva por një lot rrjedh se je zemër shqiptare dhe plagët e padrejta te historisë janë të ngulura thellë në shpirt. Faleminderit Gold AG 🇦🇱

 • Fljorim Zendeli
  Fljorim Zendeli

  ahh vendlinjee

 • Bahrija Krasniqi
  Bahrija Krasniqi

  Bravo Goldi 👏👏👏👏

 • AutochThonous
  AutochThonous

  Hallall t'qoft 🤝

 • Kaltrina Sinani
  Kaltrina Sinani

  Shko ne gjermani e ke bekemit agjit

 • Sonila Profka
  Sonila Profka

  Nese je tu ma besu Kqyre at vend, dhe merr frym njihere per mu 😢😭sa vargje prekese

 • Reigert Pone
  Reigert Pone

  Gold AG je njeshi i shqiperise. Respekte nga nje Fierak nga Filadelfia

 • Valbona salihu
  Valbona salihu

  Zoti te rujt o Zemra e Kosoves ti je lexhent shpirtin na knaqe🤲🤲🙏🙏

 • nanniz NZ
  nanniz NZ

  Kur vina prej gurbetit hala pa hy ne bujanoc i vjen era atdhe ndihesh se je ne tokat shqipe ah sa shum mka mar malli vec kush asht larg vendlindjes e kupton 🥺🥺

 • Shyrete Arifi
  Shyrete Arifi

  njiher ka lind nona ksi djali ska kerkun bravo gold lum nona qe te ka lind qe spe jarron vendlindjen zoti ta rrit djalin e ishalla bohet si babi

 • Baki Kosova
  Baki Kosova

  Respekt per presheven kosova .

 • lejla kasa
  lejla kasa

  Respekt për goldin

 • Florian Rexhepi
  Florian Rexhepi

  o respekte per ty o arian agushi lum nana qe tka, se kta tjert na qiten faren me tulifar muzike

 • The Albo
  The Albo

  Ni mall ni dashuri ni tokë Shqipëri ❤️🇦🇱

 • Zejnula Jashari
  Zejnula Jashari

  BILAC

 • Rilinda Afeti
  Rilinda Afeti

  ¹?■ ld#*mmmmmm*l#ls*@ ö B Ä!1111111++qQY

 • Bredi
  Bredi

  Gold vlla tu realizoj deshira qe te vish ne lugin dhe ne vendlindjen tande ne preshev shpresoj qe t takoj ne bujanoc ose ne preshev kur t vi nga gurbeti sepse rrespektin mat madh e ke prej meje dhe je me i miri nuk kam mashum fjal met pershkru🙏🙏🙏❤❤

 • Lindita Zogu
  Lindita Zogu

  Shumë e bukur te lumt zoti te rujt🤲👍❣️

 • Morena Anelli
  Morena Anelli

  ❤❤😥😥

 • Al Pekato
  Al Pekato

  🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 • Ff Hetshot
  Ff Hetshot

  😍😍

 • TheArianight
  TheArianight

  O ti Soti e din Sa me mungonë Gjakova Voratë e zemres time Era e dimnitë Fjaltë e rugovesë Andratë e rinisë

 • Fatjon Lushka
  Fatjon Lushka

  Te lumt o Arjan agushi qe se harron vendlindjen me kengt e tua

 • OneTime
  OneTime

  Persh edhe nga USA,gold faleminderit per ket keng je artist me vlera ashtu si Gold

 • KOSOVAR
  KOSOVAR

  Ti kom ngu shum kongt amo si i ke hi fejes qeshtu fell um ke dal prej zemres se gjith ti kam ngu kangt patriotike amo me fe je KA e tepron pak falu per veti e boni KREJT per veti zoti ty ta din e jo hallki po nejse

 • Jasmin Bilali
  Jasmin Bilali

  😢👍

 • FreeStyleShqip
  FreeStyleShqip

  Malli vendlindjes nuk pershkruhety

 • Ylber Azemi
  Ylber Azemi

  Shum kong e prekshme per atë që ësht larg Vatanit.

 • elisabeth qerimi
  elisabeth qerimi

  Valla na kish mor mali

 • miko foin
  miko foin

  ❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

 • lenci hamolli
  lenci hamolli

  Like pa e degjuar fare sepse nuk kisha asnje dyshim se do te ishte nje super kenge si gjithe te tjerat Gold Ag, suksese edhe respekte.

  • miko foin
   miko foin

   👏 👏 🥳

 • alida flus
  alida flus

  ❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

  • miko foin
   miko foin

   Bravo Gold per ty ska asnje fjal

 • Sunaj Osmani
  Sunaj Osmani

  Gold ag 🤩🤩😘😘❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

  • miko foin
   miko foin

   O vwlla me bone me qajt ai malli yz ma i madh se uji i detit gjarpit e gjakut me ta ndalu vendin ku ke lind zoti asht i madh

 • Spider Channel MP3 II قناة العنكبوت إم بي ثري
  Spider Channel MP3 II قناة العنكبوت إم بي ثري

  ❤️❤️

 • Elidona Avdiaj
  Elidona Avdiaj

  Like kush mendon se goldi esht me i miri👑👑😍

 • Drilon Sabedini
  Drilon Sabedini

  Plancher doudou 👍🏻👍🏻👍🏻🇽🇰🇽🇰🇽🇰gode

  • alida flus
   alida flus

   Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi

 • yuoop noke
  yuoop noke

  ❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

 • doliio volay
  doliio volay

  ❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona

 • rijad alimi
  rijad alimi

  I madh je o vlla tfala kumanova

 • Hasime Mahmutaj
  Hasime Mahmutaj

  🇦🇱🙋‍♂️

 • Vlore Hajdari
  Vlore Hajdari

  🇽🇰🇦🇱🇮🇹

  • yuoop noke
   yuoop noke

   momentalisht ka pe degjoj ket kang pom kthen shum me koh permas

 • Arif Zylyf
  Arif Zylyf

  Njerz si ti ka nevoj parlamenti i shqipris (patriota) e jo tradhtar si kta qelbsirat e sotem qe jan tu na coptu si popull.. Urime Gold AG si gjithmon knon keng shum tbukra, zemra mqan per atdhe sa her qe ngjoj kto fjalt e tua ❤️❤️

  • doliio volay
   doliio volay

   Hallall tkof spo di qka met shkru ma shum i madh je ♡♡

 • Rudina Marku
  Rudina Marku

  Shum e ndier kjo keng si gjithmon patriotike👏👏👍😘

 • Festim 003
  Festim 003

  Burr i fort je 🔥😘🇦🇱🇽🇰

 • Ridvan Saygili Saygılı
  Ridvan Saygili Saygılı

  Maşallah maşallah 🧿

 • Egzon Spahiu
  Egzon Spahiu

  Bravo Gold per ty ska asnje fjal

 • Doris Bushi
  Doris Bushi

  👏 👏 🥳

 • Gashi Arbijas
  Gashi Arbijas

  O vwlla me bone me qajt ai malli yz ma i madh se uji i detit gjarpit e gjakut me ta ndalu vendin ku ke lind zoti asht i madh

 • Loris Delijaj
  Loris Delijaj

  👌👌🙏🙏🙏🍀😢🇽🇰🇩🇪

 • doire aintu
  doire aintu

  Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi

 • Mevlude Vuniqi
  Mevlude Vuniqi

  Soti te rujt bach me vla

 • omer omer
  omer omer

  🇦🇱😓😪😭

 • Amina Bekteshi
  Amina Bekteshi

  ♥️😭☺️😔😘😘

 • EGLANTINA MERLIKA
  EGLANTINA MERLIKA

  MashaaAllah cdo kenge e jotja esht nje hit qe ta prek piken e shpirtit. ALLAHU TA SHPERBLEFT per ket muzike te bukur dhe kuptimplote 👍🤲

  • doire aintu
   doire aintu

   Shum kanga e mir

 • Armend Hajdari
  Armend Hajdari

  Rrnofsh bre rrnofsh 100 vjet sjom i preshevesh qe i pershendes shum po na krejt shqiptart ka do qe jemi e dojm vendlindjen e vendlindja jem shum pom mungon momentalisht ka pe degjoj ket kang pom kthen shum me koh permas

 • Hamide Tahiri
  Hamide Tahiri

  Hallall tkof spo di qka met shkru ma shum i madh je ♡♡

 • Gashi Arbijas
  Gashi Arbijas

  Fl o vella ishalla qdo mall e realizon ishalla andrra shekullore na realizohet Shqiprija Etnike respekt Shqiptar i madh vella

 • Berat Qufaj
  Berat Qufaj

  O ta pafsha at hajr shumë mir e ki bo veq vazhdo

 • ERA JASHARI
  ERA JASHARI

  Jom i preshevs t dua shum nag drini

 • Gena gena
  Gena gena

  Mbone me kajt 5 vite pa shku ne Shkupin tem 😭

 • besmir taraboshi
  besmir taraboshi

  Ata disliket nuk do te kene gjak Shqiptari!te rujt i madhi Zot o Gold Ag se u thame per njerzit tone ne gurbet

 • Mite Gjoka
  Mite Gjoka

  Ti ne cdo keng ta rrenqeth trrupin 🥰🥰🥰

 • Merita Krasniqi
  Merita Krasniqi

  🇦🇱🇽🇰

 • Messer Rein Messer Raus
  Messer Rein Messer Raus

  Kush esht i Medvegjes?

 • Fatmir Sulejmani
  Fatmir Sulejmani

  Selam nga Zvicrra 🇨🇭jemi Dardania Lindore 🇦🇱 apo Kosova Lindore 🇽🇰 pse Lugina Lindore te fala i baj shum Tërnocit Madh sa me ka mar madhi me shku te guri i Hutit te Zidi i par dhe te Zidi i dyt te Gurt e Bujve dhe te Lapidari i Komandant Lleshit Ridvan Qazimi Si Arian Agushi (Gold AG) nuk bahet as kushi qy i Qëndis fjalt te sakta e te arta rrall din naj kushi 👐

 • Antonio Leka
  Antonio Leka

  As

 • Che guevarra Guevarra
  Che guevarra Guevarra

  E ke myt o vlla jam prej dibre te shqipris. Kam qen ne 2010 ne preshev kam dal naper restorante nuk mkan lon me pagujt se kishin mall tmadh per shqiptart e patriote me zemer tmadhe . Respekt maksimal per preshev bujanovc e krekt trojet anej. Jan djegem per shqipni .

 • Evgjenije Shabani
  Evgjenije Shabani

  Shum kanga e mir

 • recan000
  recan000

  MashAllah Shm kenga e bukur, Allahu nimodh neve dota shkume ne Presheve dhe Prizreni dhe Pejé, Amin...

 • Alban Çuka
  Alban Çuka

  Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi

 • Rima Bala
  Rima Bala

  sltoos.info/for/tqV93amAbn-p3G0/video ‼️🇽🇰🇦🇱🔥😍♥️👑🦁

 • Presheva. AL
  Presheva. AL

  T E K S T I NGA PRESHEVA.AL Mka marr malli oj Presheve mu nis per te ti mu ç'mall me shpi mi pa dostat e mi mka marr malli o vlla pasha kejt ti se di me ma bo neser shko ama bile sonte rri mka marr malli me ardh do here pom del timi me thon ej u nisa per ni ore jom te kufini mka marr malli o vlla tonve syt me ja pa po aj kufi ka ra qe nuk po vi qe sa mka marr malli me ja ni edhe eren e dheut me ni eren PRESHEVE prej te livadhi shehut e mem thon naj zotni a mujte be ages mka marr malli me pa edhe vorrin e babes te ara limqa me pa barin pa kosit e me kujtu kohen ku kom lu e ku jom rrit nese je tum ngu e je tu ma besu po kshyre ate vend e merr fryme niher per mu REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi Mka marr malli Bajramin me fal n'Prishtine me honger buke me non e mi thon ika n'Lugine me ma bo merr dicka qe ta shti me ni kese uroja kejve Bajramin e selam kush tvese kur kom mall per ty osht me mall edhe rreshti me pi uje te çeshmja e me hyp ka uneshti o n'dimen o n'vere o n'vjeshte o n'pranvere a e din sa e mire osht be ja honksha ate ere shpesh n'onderr vi se jom merzit met pa mi pa ata qe m'dojne e ata qe m'kan sha ti se din o vllau jem sa i madh eshte ky mall nashta hala m'ki inati po une ta kom bo hallall mka marr malli te xhamija me hi e mu fal mka marr malli per krejt e per secilen mahall e nese nuk e din e po vet pse spo vjen se sdu mem marr n'pytje kur vi n'venin tem REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi u bonen tri vjet a pe sheh sa shpejt do m'shkrujn pi PRESHEVE thojne na harrove kejt o sosht faji jem po na ndajti aj hasem spo muj me ju pa as n'deke e as n'dasem t'isha bo shqiponje po njeri spo munet me fluturu atje e mi hec krejt katundet me mu knaq zemra e n'sy me ma qit lotin e mem ndi kejt tu thon se ju du pasha ZOTIN mka marr malli per t'ri per fmi e per pleq mka marr malli per çarshi e per kronin e keq me mar mish te daja e mu mledh me jarana me ja msy neper mal e me bo grill te brana e me ndrru pak vend tani me shku me pa shoqin me pa BUJANOCIN, KONÇULIN e TËRNOCIN e deri n'ate dite qe ti je coptume ti je plage me gjak gjithmone e pa sherume REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi

 • Gold AG Fansat
  Gold AG Fansat

  Pershemdetje Gold AG Shum Këng emir i madh je jam fansi jot suksese vlla

 • Aura ZA
  Aura ZA

  Bravo GOLD i madh je, pershendetje per Luginen 👐 🇦🇱

 • Artan Xhafa
  Artan Xhafa

  👏🏻🙏🏻 🇦🇱 je ma i miri Gold

 • Luljeta Tafilaj
  Luljeta Tafilaj

  Qe 7 vite pa qen kosov 🙏😭

 • I’ammyself
  I’ammyself

  👌👍

 • Şakir Şakir
  Şakir Şakir

  Bravo Gold AG klass rrespekt yu 💪👍👌.

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov

   Pershemdetje Gold AG Shum Këng emir i madh je jam fansi jot suksese vlla

 • Loris Maliqi
  Loris Maliqi

  Kush pu shkon npreshev me Visitu vendin per Goldin ??

 • Nazlije Musli
  Nazlije Musli

  Tfala kret tetoves po njedit dotvu😘😘😘😘👍😍🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱👍🛫🇦🇱

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov

   ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi

 • Luljeta Tafilaj
  Luljeta Tafilaj

  😭😭😭😭

 • Jakup Kastrati
  Jakup Kastrati

  Më i miri.je👍😍

 • Naser Dani
  Naser Dani

  Ti je konktari im ij preferum

 • Gazmend Berisha
  Gazmend Berisha

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮

 • Igli Cela
  Igli Cela

  Te knoft zemra vlla 🇽🇰🇦🇱🤲🏻🤲🏻🤲🏻

 • Shqipëria Tirana
  Shqipëria Tirana

  👍 🇦🇱 nuk ka si vendlindja.

 • amela Alb
  amela Alb

  PRESHEVAA🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💁💁

Naprej
Gold AG - Sokoli
03:39
5 mio.
Dude Wars | OT 24
25:56
12 mio.